Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Rīsu galetes Rimi ar piena šokolādi 100g
    Без глютена Подходит для вегетарианцев

    Rīsu galetes Rimi ar piena šokolādi 100g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 16,90 €/кг

  • Melnie pipari Rimi Smart 20g
    Низкая цена каждый день

    Melnie pipari Rimi Smart 20g

    0.34 € за шт.

    Цена за единицу: 17,00 €/кг

  • Auzu pārslas Rimi ātri vārāmās 450g

    Auzu pārslas Rimi ātri vārāmās 450g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 2,20 €/кг

  • Marinēti tomāti Rimi 860g/450g

    Marinēti tomāti Rimi 860g/450g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 4,11 €/кг

  • Sinepes Spilva angļu 200g
    1
    39 €
    6,95 €/кг

    Sinepes Spilva angļu 200g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 8,45 €/кг

    1,69 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Kūpināta paprika Rimi saldā 25g

    Kūpināta paprika Rimi saldā 25g

    0.95 € за шт.

    Цена за единицу: 38,00 €/кг

  • Šķeltie zirņi Rimi Smart 800g
    Низкая цена каждый день

    Šķeltie zirņi Rimi Smart 800g

    0.75 € за шт.

    Цена за единицу: 0,94 €/кг

  • Melnā tēja Dilmah upeņu 20x1,5g

    Melnā tēja Dilmah upeņu 20x1,5g

    2.35 € за шт.

    Цена за единицу: 78,33 €/кг

  • Garšviela Maggi Idea vista krējuma mērcē 30g

    Garšviela Maggi Idea vista krējuma mērcē 30g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 39,67 €/кг

  • Kanēlis Twins malts 15g

    Kanēlis Twins malts 15g

    0.42 € за шт.

    Цена за единицу: 28,00 €/кг

  • Kafijas pupiņas Selection Brazil 1kg
    16
    99 €
    16,99 €/кг

    Kafijas pupiņas Selection Brazil 1kg

    25.99 € за шт.

    Цена за единицу: 25,99 €/кг

    25,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Melnā tēja Rimi ceilonas 20x2g

    Melnā tēja Rimi ceilonas 20x2g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 49,75 €/кг

  • Zaļā tēja Rimi ar jasmīna ziediem 20x2g

    Zaļā tēja Rimi ar jasmīna ziediem 20x2g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 42,25 €/кг

  • Mērce Spilva Ķīnas saldsk. ar ananasiem 500g

    Mērce Spilva Ķīnas saldsk. ar ananasiem 500g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 6,98 €/кг

  • Vīnogu kauliņu eļļa Goccia Doro 1l
    6
    99 €
    6,99 €/л

    Vīnogu kauliņu eļļa Goccia Doro 1l

    10.19 € за шт.

    Цена за единицу: 10,19 €/л

    6,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Kons. baltās pupiņas Rimi Smart 400/240g
    Низкая цена каждый день

    Kons. baltās pupiņas Rimi Smart 400/240g

    0.59 € за шт.

    Цена за единицу: 2,46 €/кг

  • Kukurūzas galetes Rimi ar linsēklām 115g
    Подходит для веганов Подходит для вегетарианцев

    Kukurūzas galetes Rimi ar linsēklām 115g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 9,48 €/кг

  • Cepamais pulveris Spilva 13g
    0
    21 €
    16,15 €/кг

    Cepamais pulveris Spilva 13g

    0.31 € за шт.

    Цена за единицу: 23,85 €/кг

    0,31 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Ievārījums Spilva melleņu 380g

    Ievārījums Spilva melleņu 380g

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 12,61 €/кг

  • Šokolādes krēms Nutella lazdu riekstu 230g
    3
    49 €
    15,17 €/кг

    Šokolādes krēms Nutella lazdu riekstu 230g

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 19,09 €/кг

    4,39 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Lauru lapas Rimi Smart 10g
    Низкая цена каждый день

    Lauru lapas Rimi Smart 10g

    0.55 € за шт.

    Цена за единицу: 55,00 €/кг

  • Zirnīši Bonduelle Kids 200g/130g

    Zirnīši Bonduelle Kids 200g/130g

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 13,46 €/кг

  • Zaļie griķi Rimi negrauzdēti 800g

    Zaļie griķi Rimi negrauzdēti 800g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 5,61 €/кг

  • Cukurs Tate&Lyle Demerara brūnais 500g

    Cukurs Tate&Lyle Demerara brūnais 500g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,98 €/кг

  • Zāļu tēja Možums liepziedu 20x1,5g

    Zāļu tēja Možums liepziedu 20x1,5g

    1.95 € за шт.

    Цена за единицу: 65,00 €/кг

  • Ievārījums Pūre brūkleņu 420g

    Ievārījums Pūre brūkleņu 420g

    4.89 € за шт.

    Цена за единицу: 11,64 €/кг

  • Rīsi Valdo gargraudu 4x125g

    Rīsi Valdo gargraudu 4x125g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 3,18 €/кг

  • Pasta Selection by Rimi Gigli 500g
    1
    49 €
    2,98 €/кг

    Pasta Selection by Rimi Gigli 500g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,98 €/кг

    1,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Grūbas Dobele 1kg

    Grūbas Dobele 1kg

    2.35 € за шт.

    Цена за единицу: 2,35 €/кг

  • Sarkanā paprika Rimi marinādē 680g/350g

    Sarkanā paprika Rimi marinādē 680g/350g

    2.45 € за шт.

    Цена за единицу: 7,00 €/кг

  • Zemesrieks. sviests Nutego ar tumšo šok. 250g

    Zemesrieks. sviests Nutego ar tumšo šok. 250g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 12,76 €/кг

  • Melnā tēja Dilmah premium 50x2g

    Melnā tēja Dilmah premium 50x2g

    4.09 € за шт.

    Цена за единицу: 40,90 €/кг

  • Kukurūzas čipsi Santa Maria ar sieru 185g
    1
    46 €
    7,89 €/кг

    Kukurūzas čipsi Santa Maria ar sieru 185g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 11,30 €/кг

    1,25 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Kuskuss Rimi Smart Moyen 300g
    Низкая цена каждый день

    Kuskuss Rimi Smart Moyen 300g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,30 €/кг

  • Pupiņas Bonduelle baltās tomātu mērcē 430g

    Pupiņas Bonduelle baltās tomātu mērcē 430g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,63 €/кг

  • Marinēti gurķi Spilva 6-9cm 1600g/900g

    Marinēti gurķi Spilva 6-9cm 1600g/900g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,54 €/кг

  • Vanilīna cukurs Rimi Smart 35g
    Низкая цена каждый день

    Vanilīna cukurs Rimi Smart 35g

    0.21 € за шт.

    Цена за единицу: 6,00 €/кг

  • Kanēlis Rimi Smart 10g
    Низкая цена каждый день

    Kanēlis Rimi Smart 10g

    0.28 € за шт.

    Цена за единицу: 28,00 €/кг

  • Ekoloģiski basmati rīsi Budget 1kg
    Органические продукты

    Ekoloģiski basmati rīsi Budget 1kg

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,99 €/кг

  • Plovs Spilva 520g
    2
    99 €
    5,75 €/кг

    Plovs Spilva 520g

    4.25 € за шт.

    Цена за единицу: 8,17 €/кг

    4,25 € - cамая низкая цена за 30 дней

Фильтр

Фильтр