Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Lielās pupas pākstīs,kg

    Lielās pupas pākstīs,kg

    2.59 € за кг
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 2,59 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Spināti 200g

    Spināti 200g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 8,95 €/кг

  • Kartupeļi Rimi sarkanie 2,5kg

    Kartupeļi Rimi sarkanie 2,5kg

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 0,75 €/кг

  • Avenes RIMI fasētas 225g
    Низкая цена каждый день

    Avenes RIMI fasētas 225g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 24,40 €/кг

  • Mini tumšie tomāti Rimi 250g

    Mini tumšie tomāti Rimi 250g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 6,76 €/кг

  • Sīpoli Rimi saldie 300g

    Sīpoli Rimi saldie 300g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 6,30 €/кг

  • Kāpostu salāti ar dillēm 400g

    Kāpostu salāti ar dillēm 400g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,97 €/кг

  • Plūmes sarkanās 40 mm, kg

    Plūmes sarkanās 40 mm, kg

    2.79 € за кг

    Цена за единицу: 2,79 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Bietes vārītas rīvētas Muižkunga 500g

    Bietes vārītas rīvētas Muižkunga 500g

    1.15 € за шт.

    Цена за единицу: 2,30 €/кг

  • Vārītas rīvētas bietes 350g

    Vārītas rīvētas bietes 350g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 2,83 €/кг

  • Granātāboli, C/7-11-12, 1. šķira, kg

    Granātāboli, C/7-11-12, 1. šķira, kg

    3.29 € за кг
    Обычная цена: 4,99 €

    Цена за единицу: 3,29 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.65 kg 0.65kg

  • Zaļumu komplekts 70g

    Zaļumu komplekts 70g

    1.15 € за шт.

    Цена за единицу: 16,43 €/кг

  • Burkāni mini 200g RIMI ECO
    Органические продукты

    Burkāni mini 200g RIMI ECO

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 7,45 €/кг

  • Salāti Rimi bistro 1.šķira 150g

    Salāti Rimi bistro 1.šķira 150g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,27 €/кг

  • Ķiploki jaunie Latvijas 55+ mm, KG

    Ķiploki jaunie Latvijas 55+ mm, KG

    6.99 € за кг

    Цена за единицу: 6,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.21 kg 0.21kg

  • Fermentēti dārzeņi KIMCHI 250g

    Fermentēti dārzeņi KIMCHI 250g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,29 €

    Цена за единицу: 7,96 €/кг

  • Vīnogas tumšās Moldova 22+ mm 1.šķira kg

    Vīnogas tumšās Moldova 22+ mm 1.šķira kg

    2.49 € за кг

    Цена за единицу: 2,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.7 kg 0.7kg

  • Kartupeļi Delikatess La Vie Rimi 900g

    Kartupeļi Delikatess La Vie Rimi 900g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 2,77 €/кг

  • Loki kg

    Loki kg

    9.99 € за кг

    Цена за единицу: 9,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.2 kg 0.2kg

  • Redīsi baltie kg

    Redīsi baltie kg

    1.99 € за кг

    Цена за единицу: 1,99 €/кг

    Примерное количество в штуках

  • Kāposti Briseles 500g

    Kāposti Briseles 500g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,98 €/кг

  • Zemenes 2. šķira 500g
    Низкая цена каждый день

    Zemenes 2. šķira 500g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,98 €/кг

  • Kukurūzas vālīte gab.
    1+1
    -50%
    1
    19 €
    2,38 €
    3,00 €/кг

    Kukurūzas vālīte gab.

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 5,95 €/кг

  • Štovēti kāp.ar karameliz.sīpoliem 500 G

    Štovēti kāp.ar karameliz.sīpoliem 500 G

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 4,38 €/кг

  • Koriandrs KINZA 100g

    Koriandrs KINZA 100g

    1.95 € за шт.

    Цена за единицу: 19,50 €/кг

  • Burkāni Eco 1kg, gab
    Органические продукты

    Burkāni Eco 1kg, gab

    1.59 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 1,59 €/кг

  • Mandarīni Orri C/2-3, fasēti kastē 1kg
    Новинка

    Mandarīni Orri C/2-3, fasēti kastē 1kg

    2.49 € за шт.
    Обычная цена: 3,99 €

    Цена за единицу: 2,49 €/кг

  • Lapu kāposti Kale 180g

    Lapu kāposti Kale 180g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 9,39 €/кг

  • Ķirbis cepšanai Hokkaido, kg

    Ķirbis cepšanai Hokkaido, kg

    1.49 € за кг

    Цена за единицу: 1,49 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:1.7 kg 1.7kg

  • Āboli Magic Star 85+ mm 1. šķ. kg

    Āboli Magic Star 85+ mm 1. šķ. kg

    2.19 € за кг

    Цена за единицу: 2,19 €/кг

    Примерное количество в штуках

  • Skābēti kāposti ar burkān. Dimdiņi 650g
    1+1
    -50%
    2
    39 €
    4,78 €
    1,85 €/кг

    Skābēti kāposti ar burkān. Dimdiņi 650g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 3,68 €/кг

  • Kukurūza vārīta 450g

    Kukurūza vārīta 450g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 3,98 €/кг

  • Redīsi mazie 125g

    Redīsi mazie 125g

    0.59 € за шт.

    Цена за единицу: 4,72 €/кг

  • Paprika baltā 2. šķira kg

    Paprika baltā 2. šķira kg

    2.49 € за кг

    Цена за единицу: 2,49 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Tomāti ķekaros Rimi  200g

    Tomāti ķekaros Rimi  200g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 12,95 €/кг

  • Paprika mix fasēta 500g

    Paprika mix fasēta 500g

    2.19 € за шт.
    Обычная цена: 2,49 €

    Цена за единицу: 4,38 €/кг

  • Tomāti plūmes mini Rimi Eco 250g 1. šķ.
    Органические продукты

    Tomāti plūmes mini Rimi Eco 250g 1. šķ.

    1.69 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 6,76 €/кг

  • Smalklapu spināti Rimi Eco 1.šķ. 65g
    Органические продукты

    Smalklapu spināti Rimi Eco 1.šķ. 65g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 24,46 €/кг

  • Salātu maisījums Fit&Easy Green&Red 150g

    Salātu maisījums Fit&Easy Green&Red 150g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 10,60 €/кг

  • Sparģeļi zaļie 250g

    Sparģeļi zaļie 250g

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 18,76 €/кг

Фильтр

Фильтр