Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Kāpostu salāti ar papriku 400g

    Kāpostu salāti ar papriku 400g

    1.79 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 4,47 €/кг

  • Rukola Rimi Eco 1.šķira 65g
    Органические продукты

    Rukola Rimi Eco 1.šķira 65g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 24,46 €/кг

  • Salātu maisījums Misticanza 1.šķ. 100g

    Salātu maisījums Misticanza 1.šķ. 100g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 13,90 €/кг

  • Vīnogas Cotton Candy bez kauliņiem 400g

    Vīnogas Cotton Candy bez kauliņiem 400g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 8,72 €/кг

  • Koriandrs Rimi 20g

    Koriandrs Rimi 20g

    0.89 € за шт.
    Обычная цена: 0,99 €

    Цена за единицу: 44,50 €/кг

  • Kolrābis gab

    Kolrābis gab

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 3,56 €/кг

  • Salātu maisījums Valeriana 1.šķ. 100g

    Salātu maisījums Valeriana 1.šķ. 100g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 14,90 €/кг

  • Korejiešu burkāni, 400g

    Korejiešu burkāni, 400g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 3,58 €/кг

  • Dateles Medjool, 1 kg

    Dateles Medjool, 1 kg

    13.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,99 €/кг

  • Nektarīni 1. šķira 500g

    Nektarīni 1. šķira 500g

    1.59 € за шт.
    Обычная цена: 1,79 €

    Цена за единицу: 3,18 €/кг

  • Dārzeņu maisījums Fit&Easy Coleslaw 300g

    Dārzeņu maisījums Fit&Easy Coleslaw 300g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 5,30 €/кг

  • Baltais kāposts Fit&Easy sagriezts 300g

    Baltais kāposts Fit&Easy sagriezts 300g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 2,63 €/кг

  • Rozmarīns Rimi 20g

    Rozmarīns Rimi 20g

    0.89 € за шт.
    Обычная цена: 0,99 €

    Цена за единицу: 44,50 €/кг

  • Pastinaka sakne kg

    Pastinaka sakne kg

    4.99 € за кг

    Цена за единицу: 4,99 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.4 kg 0.4kg

  • Dzērvenes lielogu 400g
    Новинка

    Dzērvenes lielogu 400g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,47 €/кг

  • Plūmes tumšās 500g

    Plūmes tumšās 500g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 3,58 €/кг

  • Mango Nogatavināti x2, gab

    Mango Nogatavināti x2, gab

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 2,00 €/шт.

  • Paprika Rimi Eco saldā, kon., 1šķ. 200g
    Органические продукты

    Paprika Rimi Eco saldā, kon., 1šķ. 200g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,95 €/кг

  • Kāposti sarkanie , kg

    Kāposti sarkanie , kg

    0.79 € за кг

    Цена за единицу: 0,79 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:1.2 kg 1.2kg

  • Melone Kantalupe, kg

    Melone Kantalupe, kg

    2.69 € за кг

    Цена за единицу: 2,69 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:1.2 kg 1.2kg

  • Rukola 200g

    Rukola 200g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 8,95 €/кг

  • Kivi ogas, 125g

    Kivi ogas, 125g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 19,92 €/кг

  • Skābēti kāposti ar ķimenēm 800g

    Skābēti kāposti ar ķimenēm 800g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 1,74 €/кг

  • Zirņu mikrozaļumi 25g

    Zirņu mikrozaļumi 25g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 59,60 €/кг

  • Persiki Paraguayo 1. šķira 500g

    Persiki Paraguayo 1. šķira 500g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 3,58 €/кг

  • Korejas salāti Dimdiņu gaumē 380g

    Korejas salāti Dimdiņu gaumē 380g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 4,45 €/кг

  • Shimeji sēnes 150g

    Shimeji sēnes 150g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 11,93 €/кг

  • Piparmētra Rimi 20g

    Piparmētra Rimi 20g

    0.89 € за шт.
    Обычная цена: 0,99 €

    Цена за единицу: 44,50 €/кг

  • Šampinjoni RIMI Eco 250g
    Органические продукты

    Šampinjoni RIMI Eco 250g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 7,16 €/кг

  • Ķirbis spageti kg
    Новинка

    Ķirbis spageti kg

    1.19 € за кг

    Цена за единицу: 1,19 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:1.7 kg 1.7kg

  • Timiāns Rimi 20g

    Timiāns Rimi 20g

    0.89 € за шт.
    Обычная цена: 0,99 €

    Цена за единицу: 44,50 €/кг

  • Āboli Natyra BIO 80-90mm. 1. šķira
    Органические продукты

    Āboli Natyra BIO 80-90mm. 1. šķira

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,74 €/кг

  • Kartupeļi gatavi lietošanai 400g

    Kartupeļi gatavi lietošanai 400g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 4,72 €/кг

  • Kartupeļi Rimi Amandine gardēžu 900g

    Kartupeļi Rimi Amandine gardēžu 900g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 2,77 €/кг

  • Salātu  mix Eko 100gr
    Органические продукты

    Salātu mix Eko 100gr

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 13,90 €/кг

  • Skāb.kāposti ar burk. Dimdiņi BIO 650g
    Органические продукты

    Skāb.kāposti ar burk. Dimdiņi BIO 650g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,60 €/кг

  • Sēnes Šitake 150g

    Sēnes Šitake 150g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 17,93 €/кг

  • Pupiņas Rimi vārītas 300g

    Pupiņas Rimi vārītas 300g

    0.99 € за шт.
    Обычная цена: 1,29 €

    Цена за единицу: 3,30 €/кг

  • Skābēti kāposti ar burkāniem Rimi 800g

    Skābēti kāposti ar burkāniem Rimi 800g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 2,49 €/кг

  • Tomāti mini plūmes mix 300g 1.šķ.

    Tomāti mini plūmes mix 300g 1.šķ.

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 8,63 €/кг

Фильтр

Фильтр