Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Kartupeļi Delikatess Farm Rimi 1,2kg

    Kartupeļi Delikatess Farm Rimi 1,2kg

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 2,49 €/кг

  • Pipari asie 2. šķira kg

    Pipari asie 2. šķira kg

    9.99 € за кг

    Цена за единицу: 9,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.16 kg 0.16kg

  • Bietes Kok vārītas 250g

    Bietes Kok vārītas 250g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 3,16 €/кг

  • Ekoloģiski kartupeļi Rimi ECO 1kg
    Органические продукты

    Ekoloģiski kartupeļi Rimi ECO 1kg

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 1,99 €/кг

  • Avokado EKO, 300g
    Органические продукты

    Avokado EKO, 300g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 11,63 €/кг

  • Ķirbji dekoratīvie, gab
    Новинка

    Ķirbji dekoratīvie, gab

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,99 €/шт.

  • Bietes Dimdiņi vārītas daivās 350g
    1+1
    -50%
    1
    19 €
    2,38 €
    1,71 €/кг

    Bietes Dimdiņi vārītas daivās 350g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 3,40 €/кг

  • Vīnogas tumšās Rimi Selection b/k 1. šķ. 400g

    Vīnogas tumšās Rimi Selection b/k 1. šķ. 400g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,47 €/кг

  • Citronzāle Rimi 50g

    Citronzāle Rimi 50g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 29,80 €/кг

  • Dateles Selection by Rimi, 600g

    Dateles Selection by Rimi, 600g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 8,32 €/кг

  • Tomāti Rimi plūmju 47-57 mm 500g

    Tomāti Rimi plūmju 47-57 mm 500g

    1.59 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 3,18 €/кг

  • Skābēti kāposti ar burkāniem Rimi 500g

    Skābēti kāposti ar burkāniem Rimi 500g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 2,78 €/кг

  • Paprika oranža 80+mm 1. šķira kg

    Paprika oranža 80+mm 1. šķira kg

    3.99 € за кг

    Цена за единицу: 3,99 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.75 kg 0.75kg

  • Ogas duo mix, 250g

    Ogas duo mix, 250g

    4.49 € за шт.
    Обычная цена: 5,99 €

    Цена за единицу: 17,96 €/кг

  • Skābēti kāposti ar burkāniem 800g

    Skābēti kāposti ar burkāniem 800g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 2,11 €/кг

  • Kāposti Rimi ar burk. marinādē 900g

    Kāposti Rimi ar burk. marinādē 900g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 2,54 €/кг

  • Sīpoli baltie 50-80 mm kg

    Sīpoli baltie 50-80 mm kg

    2.69 € за кг

    Цена за единицу: 2,69 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Burkāni krāsainie 1kg , gab

    Burkāni krāsainie 1kg , gab

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 1,89 €/кг

  • Kaktusvīģes, kg
    Новинка

    Kaktusvīģes, kg

    3.99 € за кг

    Цена за единицу: 3,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.13 kg 0.13kg

  • Sīpoli Rimi Eco 500g
    Органические продукты

    Sīpoli Rimi Eco 500g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,98 €/кг

  • Bumbieri Conference 45-55 mm 2.šķira 1kg
    Низкая цена каждый день

    Bumbieri Conference 45-55 mm 2.šķira 1kg

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 1,99 €/кг

  • Aunazirņi Rimi vārīti 250g

    Aunazirņi Rimi vārīti 250g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 4,76 €/кг

  • Bietes Dimdiņi vārītas šķēlēs 350g
    1+1
    -50%
    1
    19 €
    2,38 €
    1,71 €/кг

    Bietes Dimdiņi vārītas šķēlēs 350g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 3,40 €/кг

  • Greipfrūti baltie C/40, 1. šķira, kg
    Новинка

    Greipfrūti baltie C/40, 1. šķira, kg

    2.29 € за кг

    Цена за единицу: 2,29 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.4 kg 0.4kg

  • Sīpoli rozā CRIMSUN 50-70MM, 500G
    Новинка

    Sīpoli rozā CRIMSUN 50-70MM, 500G

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 1,59 €/кг

  • Ķirbji ar riekstu garšu kg

    Ķirbji ar riekstu garšu kg

    0.99 € за кг
    Обычная цена: 1,19 €

    Цена за единицу: 0,99 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:6 kg 6kg

  • Vīnogas sarkanās Eko b/k 500g
    Органические продукты

    Vīnogas sarkanās Eko b/k 500g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,98 €/кг

  • Fenhelis, gab.

    Fenhelis, gab.

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 1,19 €/шт.

  • Provansas salāti Rimi 1.šķira 150g

    Provansas salāti Rimi 1.šķira 150g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,27 €/кг

  • Cukurzirnīši Rimi 150g

    Cukurzirnīši Rimi 150g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,27 €/кг

  • Tomāti plūme mini mix 250g

    Tomāti plūme mini mix 250g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 11,16 €/кг

  • Gailenes fasētas 200g

    Gailenes fasētas 200g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 24,95 €/кг

  • Grilla maisījums Fit&Easy ar burkāniem 150g

    Grilla maisījums Fit&Easy ar burkāniem 150g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 10,60 €/кг

  • Citroni ECO PRIMOFIORE 2. šķira 500g
    Органические продукты

    Citroni ECO PRIMOFIORE 2. šķira 500g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,98 €/кг

  • Kāposti štovēti Dimdiņkāposti 700g

    Kāposti štovēti Dimdiņkāposti 700g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 3,56 €/кг

  • Vīnogas zaļās ECO bez kauliņiem 500g
    Органические продукты

    Vīnogas zaļās ECO bez kauliņiem 500g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,98 €/кг

  • Melone Galia, kg

    Melone Galia, kg

    2.99 € за кг

    Цена за единицу: 2,99 €/кг

    Примерное количество в штуках

  • Sarkanā paprika Rimi Eco 200g
    Органические продукты

    Sarkanā paprika Rimi Eco 200g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 12,95 €/кг

  • Baziliks Rimi 20g

    Baziliks Rimi 20g

    0.89 € за шт.
    Обычная цена: 0,99 €

    Цена за единицу: 44,50 €/кг

  • Avenes Rimi, 125g

    Avenes Rimi, 125g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 23,92 €/кг

Фильтр

Фильтр