Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Baziliks Rimi 20g

    Baziliks Rimi 20g

    0.89 € за шт.
    Обычная цена: 0,99 €

    Цена за единицу: 44,50 €/кг

  • Salāti Rosso&Biondo 1.šķira 100g

    Salāti Rosso&Biondo 1.šķira 100g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 14,90 €/кг

  • Sparģeļi baltie 250g
    Новинка

    Sparģeļi baltie 250g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,96 €/кг

  • BIO cidonijas 500g
    Новинка

    BIO cidonijas 500g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 6,98 €/кг

  • Vīnogas Red Globe 24+ mm 1. šķira kg

    Vīnogas Red Globe 24+ mm 1. šķira kg

    2.99 € за кг

    Цена за единицу: 2,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.7 kg 0.7kg

  • Kartupeļi vārīti ar dillēm 430g

    Kartupeļi vārīti ar dillēm 430g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 4,16 €/кг

  • Pomelo C/8-12, 1. šķira, kg
    Новинка

    Pomelo C/8-12, 1. šķira, kg

    2.49 € за кг

    Цена за единицу: 2,49 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:2 kg 2kg

  • Gailenes fasētas 500g

    Gailenes fasētas 500g

    8.99 € за шт.

    Цена за единицу: 17,98 €/кг

  • Zaļās pākšu pupiņas Rimi 150 g

    Zaļās pākšu pupiņas Rimi 150 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,27 €/кг

  • Plūmju tomāti Rimi Mix mini 1 kg

    Plūmju tomāti Rimi Mix mini 1 kg

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 6,99 €/кг

  • Kartupeļi Delikatess Floury Rimi 1,2kg

    Kartupeļi Delikatess Floury Rimi 1,2kg

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 2,49 €/кг

  • Ananasi lielie, kg

    Ananasi lielie, kg

    1.99 € за кг

    Цена за единицу: 1,99 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:1.5 kg 1.5kg

  • Apelsīni EKO Valencia 1. šķira 500g
    Органические продукты

    Apelsīni EKO Valencia 1. šķira 500g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,98 €/кг

  • Austersēnes 300g

    Austersēnes 300g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 9,30 €/кг

  • Persiki 1. šķira 500g

    Persiki 1. šķira 500g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 3,58 €/кг

  • Svaigi kāposti Smailie mar.ar burk.650g

    Svaigi kāposti Smailie mar.ar burk.650g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 2,60 €/кг

  • Gurķi sālīti 900g

    Gurķi sālīti 900g

    3.49 € за шт.
    Обычная цена: 3,99 €

    Цена за единицу: 4,99 €/кг

  • Aronijas, 500g

    Aronijas, 500g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 4,58 €/кг

  • Fizālis, 100g

    Fizālis, 100g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 17,90 €/кг

  • Brokoļu mikrozaļumi 25g

    Brokoļu mikrozaļumi 25g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 59,60 €/кг

  • Pipari  čili  mix  CAYENNE, gab

    Pipari čili mix CAYENNE, gab

    1.19 € за шт.
    Обычная цена: 1,45 €

    Цена за единицу: 17,00 €/кг

  • Salātu maisījums Fit&Easy ,,Active“ 120g

    Salātu maisījums Fit&Easy ,,Active“ 120g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 13,25 €/кг

  • Granātābolu sēklas 100g

    Granātābolu sēklas 100g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 27,90 €/кг

  • Štovēti kāposti Rimi 1kg

    Štovēti kāposti Rimi 1kg

    2.99 € за шт.
    Обычная цена: 3,29 €

    Цена за единицу: 2,99 €/кг

  • Kāposti koniskie kg

    Kāposti koniskie kg

    1.49 € за кг

    Цена за единицу: 1,49 €/кг

    Примерное количество в штуках

  • Salātu cukurzirņi Rimi 150g

    Salātu cukurzirņi Rimi 150g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,27 €/кг

  • Gurķi Rimi skābēti 1kg/600g

    Gurķi Rimi skābēti 1kg/600g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 5,98 €/кг

  • Sparģeļi Rimi zaļi mini 200g

    Sparģeļi Rimi zaļi mini 200g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 24,95 €/кг

  • Sīpoli Rimi baltie 300g

    Sīpoli Rimi baltie 300g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 6,30 €/кг

  • Vīnogas Vittoria gaišās 22+ mm 1. šķira

    Vīnogas Vittoria gaišās 22+ mm 1. šķira

    2.99 € за кг

    Цена за единицу: 2,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Pipari čili sarkani Cayenne 1.šķ. 75g

    Pipari čili sarkani Cayenne 1.šķ. 75g

    1.45 € за шт.

    Цена за единицу: 19,33 €/кг

  • Dzērvenes lielogu maltas, 500ml

    Dzērvenes lielogu maltas, 500ml

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,98 €/л

  • Saldie kartupeļi violeti kg

    Saldie kartupeļi violeti kg

    3.99 € за кг

    Цена за единицу: 3,99 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.7 kg 0.7kg

  • Redīsu mikrozaļumi 25g

    Redīsu mikrozaļumi 25g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 59,60 €/кг

  • Maurloki 20g

    Maurloki 20g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 49,50 €/кг

  • Kivi gold eko. 1. šķira, 300g
    Органические продукты

    Kivi gold eko. 1. šķira, 300g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 14,97 €/кг

  • Kazenes Rimi, 125g

    Kazenes Rimi, 125g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 31,92 €/кг

  • Arbūzi, kg
    Низкая цена каждый день

    Arbūzi, kg

    0.99 € за кг

    Цена за единицу: 0,99 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:6 kg 6kg

  • Gurķi marinēti 950g

    Gurķi marinēti 950g

    3.49 € за шт.
    Обычная цена: 3,99 €

    Цена за единицу: 3,67 €/кг

  • Kukurūza vārīta ECO 400g
    Органические продукты

    Kukurūza vārīta ECO 400g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 6,47 €/кг

Фильтр

Фильтр