Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Biezpiena sieriņš Emma vaniļas 40g
    4 и более
    -49%
    0
    25 €
    0,49 €
    6,25 €/кг

    Biezpiena sieriņš Emma vaniļas 40g

    0.49 € за шт.

    Цена за единицу: 12,25 €/кг

  • Vājpiena biezpiens Rimi 0,5% 275g

    Vājpiena biezpiens Rimi 0,5% 275g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 6,87 €/кг

  • Jogurts Baltais maizes ar plūmēm 380g

    Jogurts Baltais maizes ar plūmēm 380g

    1.19 € за шт.
    Обычная цена: 1,39 €

    Цена за единицу: 3,13 €/кг

  • Siers Smiltene Burrata 100g

    Siers Smiltene Burrata 100g

    2.19 € за шт.
    Обычная цена: 2,75 €

    Цена за единицу: 21,90 €/кг

  • Siers Rimi Ricotta 41% 250g
    Низкая цена каждый день

    Siers Rimi Ricotta 41% 250g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 5,56 €/кг

  • Siers Rimi Brie 250g
    Без лактозы

    Siers Rimi Brie 250g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 15,96 €/кг

  • Pudiņš šokolādes 150g
    Низкая цена каждый день

    Pudiņš šokolādes 150g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 7,27 €/кг

  • Jogurts Oga mango 1kg

    Jogurts Oga mango 1kg

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 1,89 €/кг

  • Biezpiena sieriņš Emma ar dzērvenēm 40g
    4 и более
    -49%
    0
    25 €
    0,49 €
    6,25 €/кг

    Biezpiena sieriņš Emma ar dzērvenēm 40g

    0.49 € за шт.

    Цена за единицу: 12,25 €/кг

  • Des.sieriņš ar C vit.un vaniļas garšu 38g
    Низкая цена каждый день

    Des.sieriņš ar C vit.un vaniļas garšu 38g

    0.20 € за шт.

    Цена за единицу: 5,26 €/кг

  • Olbaltumv. dzēriens Piena Spēks vaniļas 460g

    Olbaltumv. dzēriens Piena Spēks vaniļas 460g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 3,89 €/кг

  • Siers Smiltene rīvēts puscietais 250g

    Siers Smiltene rīvēts puscietais 250g

    2.99 € за шт.
    Обычная цена: 3,99 €

    Цена за единицу: 11,96 €/кг

  • Jogurts Valio profeel cept.ābolu g.200g

    Jogurts Valio profeel cept.ābolu g.200g

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 6,75 €/кг

  • Siers Smiltene Klasiskais šķēlēs 150g

    Siers Smiltene Klasiskais šķēlēs 150g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,39 €

    Цена за единицу: 13,27 €/кг

  • Pudiņš Zott serduszko vaniļas - šokolād. 125g
    2 и более
    -25%
    0
    49 €
    0,65 €
    3,92 €/кг

    Pudiņš Zott serduszko vaniļas - šokolād. 125g

    0.65 € за шт.

    Цена за единицу: 5,20 €/кг

  • Auzu dz. Oddlygood kar.g.bez gl. UHT 1l
    Подходит для веганов Без глютена Подходит для вегетарианцев

    Auzu dz. Oddlygood kar.g.bez gl. UHT 1l

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 3,79 €/кг

  • Biezpiena krēms Baltais Protein zemeņu 200g

    Biezpiena krēms Baltais Protein zemeņu 200g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 8,45 €/кг

  • Siers Rimi Smart Tilsit 45% 250g
    Без лактозы
    Низкая цена каждый день

    Siers Rimi Smart Tilsit 45% 250g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,96 €/кг

  • Majonēze Spilva Provansas 375g

    Majonēze Spilva Provansas 375g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 6,11 €/кг

  • Biezpiena krēms Alma ar crème brulée g. 150g

    Biezpiena krēms Alma ar crème brulée g. 150g

    0.79 € за шт.
    Обычная цена: 0,99 €

    Цена за единицу: 5,27 €/кг

  • Putra Annele rīsu un ķiršu 6% 200g
    Низкая цена каждый день

    Putra Annele rīsu un ķiršu 6% 200g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 6,45 €/кг

  • Kausēt.siera šķēl.Lactima Burger 100g

    Kausēt.siera šķēl.Lactima Burger 100g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 10,90 €/кг

  • Biezpiena krēms Alma ar šokolādes gab. 150g

    Biezpiena krēms Alma ar šokolādes gab. 150g

    0.79 € за шт.
    Обычная цена: 0,99 €

    Цена за единицу: 5,27 €/кг

  • Kefīrs Rimi 2,5% ar D vitamīnu 1,5kg

    Kefīrs Rimi 2,5% ar D vitamīnu 1,5kg

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 0,90 €/кг

  • Dzēriens Mullermilch zemeņu 1,4% 400g

    Dzēriens Mullermilch zemeņu 1,4% 400g

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 4,12 €/кг

  • Biezpiena sieriņš Magija ar magonēm 45g
    Без глютена

    Biezpiena sieriņš Magija ar magonēm 45g

    0.55 € за шт.

    Цена за единицу: 12,22 €/кг

  • Grieķu jog. Baltais ar auz.,ābol.,kanēl. 180g

    Grieķu jog. Baltais ar auz.,ābol.,kanēl. 180g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 8,28 €/кг

  • Jogurts Kārums bifido ar brūkl.,rudzu m. 350g
    Без лактозы

    Jogurts Kārums bifido ar brūkl.,rudzu m. 350g

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 4,71 €/кг

  • Raudz.piena pr.Lakto ar žāv.plūmēm 270g

    Raudz.piena pr.Lakto ar žāv.plūmēm 270g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 5,89 €/кг

  • Jogurts Activia zemeņu 4x120g

    Jogurts Activia zemeņu 4x120g

    2.55 € за шт.
    Обычная цена: 3,19 €

    Цена за единицу: 5,31 €/кг

  • Biezpiena krēms Rimi persiku 150g

    Biezpiena krēms Rimi persiku 150g

    0.85 € за шт.

    Цена за единицу: 5,67 €/кг

  • Jogurts Rimi ar ķiršu ievārījumu,granolu 200g
    2 и более
    -19%
    1
    05 €
    1,29 €
    5,25 €/кг

    Jogurts Rimi ar ķiršu ievārījumu,granolu 200g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 6,45 €/кг

  • Sviests Ghee Rimi Planet 500g

    Sviests Ghee Rimi Planet 500g

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,98 €/кг

  • Kazas siers Olympus 150g

    Kazas siers Olympus 150g

    2.55 € за шт.
    Обычная цена: 2,85 €

    Цена за единицу: 17,00 €/кг

  • Siers Latgale Čedars BIO fas.kg
    Органические продукты

    Siers Latgale Čedars BIO fas.kg

    12.99 € за кг

    Цена за единицу: 12,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.35 kg 0.35kg

  • Jogurts Kārums bifido ar avenēm un musli 350g
    Без лактозы

    Jogurts Kārums bifido ar avenēm un musli 350g

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 4,71 €/кг

  • Graudainais biezpiens Smiltene 9% 800g
    4
    39 €
    5,49 €/кг

    Graudainais biezpiens Smiltene 9% 800g

    6.19 € за шт.

    Цена за единицу: 7,74 €/кг

  • Putra Annele mannas un meža zemeņu 200g
    Низкая цена каждый день

    Putra Annele mannas un meža zemeņu 200g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 6,45 €/кг

  • Biezpiena sieriņš Jeppi glazēts vaniļas 38g

    Biezpiena sieriņš Jeppi glazēts vaniļas 38g

    0.27 € за шт.

    Цена за единицу: 7,11 €/кг

  • Auzu dzēriens Alpro 1l
    Подходит для веганов Без лактозы Без молока Подходит для вегетарианцев

    Auzu dzēriens Alpro 1l

    2.29 € за шт.
    Обычная цена: 3,29 €

    Цена за единицу: 2,29 €/л

Фильтр

Фильтр