Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Biezpiena krēms Baltais protein aveņu 300g

    Biezpiena krēms Baltais protein aveņu 300g

    1.49 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 4,97 €/кг

  • Siers Alpu šķēlītēs 150g

    Siers Alpu šķēlītēs 150g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 16,60 €/кг

  • Kazas piena siers Rimi šķēlēs 55% 150g

    Kazas piena siers Rimi šķēlēs 55% 150g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 15,27 €/кг

  • Kefīrs Baltais aveņu 700g

    Kefīrs Baltais aveņu 700g

    1.29 € за шт.
    Обычная цена: 1,69 €

    Цена за единицу: 1,84 €/кг

  • Batoniņš Rimi ar piena, kakao krēmu 30g

    Batoniņš Rimi ar piena, kakao krēmu 30g

    0.39 € за шт.

    Цена за единицу: 13,00 €/кг

  • Majonēze Mālpils provansas 250g
    2 и более
    -23%
    0
    99 €
    1,29 €
    3,96 €/кг

    Majonēze Mālpils provansas 250g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 5,16 €/кг

  • Piena dzēriens Valio bez laktozes 1l
    Без лактозы

    Piena dzēriens Valio bez laktozes 1l

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 3,09 €/л

  • Majonēze Spilva Brokastu 375g

    Majonēze Spilva Brokastu 375g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 6,11 €/кг

  • Jogurts Gefilus naturālais 2,5% 380g
    Без лактозы

    Jogurts Gefilus naturālais 2,5% 380g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 3,92 €/кг

  • Siers Rimi Parmigiano Reggiano 200g

    Siers Rimi Parmigiano Reggiano 200g

    5.69 € за шт.

    Цена за единицу: 28,45 €/кг

  • Majonēze Hellmann's light 405ml

    Majonēze Hellmann's light 405ml

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 11,58 €/л

  • Krēmsiers Philadelphia ar ekstra prot. 175g

    Krēmsiers Philadelphia ar ekstra prot. 175g

    2.99 € за шт.
    Обычная цена: 4,69 €

    Цена за единицу: 17,09 €/кг

  • Jogurta dzēriens Actimel multiaugļu 8x100g

    Jogurta dzēriens Actimel multiaugļu 8x100g

    2.79 € за шт.
    Обычная цена: 4,49 €

    Цена за единицу: 3,49 €/кг

  • Jogurts Valmiera bez laktozes 3% 350g
    Без лактозы
    Низкая цена каждый день

    Jogurts Valmiera bez laktozes 3% 350g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 3,97 €/кг

  • Želeja Jungle Pop ar apelsīnu garšu 115g
    Низкая цена каждый день

    Želeja Jungle Pop ar apelsīnu garšu 115g

    0.39 € за шт.

    Цена за единицу: 3,39 €/кг

  • Kausēts siers Rimi ar Čedaru šķēlēs 200g

    Kausēts siers Rimi ar Čedaru šķēlēs 200g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,95 €/кг

  • Debesmanna Lazdona dzērveņu 250g

    Debesmanna Lazdona dzērveņu 250g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 5,96 €/кг

  • Biezpiena krēms Baltais Protein vaniļas 200g

    Biezpiena krēms Baltais Protein vaniļas 200g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 8,45 €/кг

  • Siers Džiugas Mild 12 mēn. 40% 180g
    Без лактозы
    Низкая цена каждый день

    Siers Džiugas Mild 12 mēn. 40% 180g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 22,17 €/кг

  • Jogurts Piatnica bez piedevām 330g
    2 и более
    -20%
    0
    79 €
    0,99 €
    2,39 €/кг

    Jogurts Piatnica bez piedevām 330g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,00 €/кг

  • Biezpiena krēms Rimi zemeņu 150g

    Biezpiena krēms Rimi zemeņu 150g

    0.85 € за шт.

    Цена за единицу: 5,67 €/кг

  • Rīvēta siera maisījums Džiugas salātiem 200g
    Без лактозы

    Rīvēta siera maisījums Džiugas salātiem 200g

    2.59 € за шт.
    Обычная цена: 3,19 €

    Цена за единицу: 12,95 €/кг

  • Olas Oluksne kūtī dētas A/LM Nr.2 10gab.

    Olas Oluksne kūtī dētas A/LM Nr.2 10gab.

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,30 €/шт.

  • Siers Truly Irish Čedaras Īru red 200g

    Siers Truly Irish Čedaras Īru red 200g

    3.49 € за шт.
    Обычная цена: 3,99 €

    Цена за единицу: 17,45 €/кг

  • Biez.grieķu Amfora prot.melleņ.0,8% 200g
    Без лактозы

    Biez.grieķu Amfora prot.melleņ.0,8% 200g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 8,95 €/кг

  • Jogurts Danonino ar zemeņu garšu 70g

    Jogurts Danonino ar zemeņu garšu 70g

    0.85 € за шт.

    Цена за единицу: 12,14 €/кг

  • Mandeļu dzēriens Alpro Barista 1l
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы Без молока

    Mandeļu dzēriens Alpro Barista 1l

    2.49 € за шт.
    Обычная цена: 3,79 €

    Цена за единицу: 2,49 €/л

  • Siers dor blu 50% 100g
    Низкая цена каждый день

    Siers dor blu 50% 100g

    2.35 € за шт.

    Цена за единицу: 23,50 €/кг

  • Siers mīkstais camembert natural 120g
    Низкая цена каждый день

    Siers mīkstais camembert natural 120g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 18,25 €/кг

  • Graudainais biezpiens Smiltene 0,5% 200g

    Graudainais biezpiens Smiltene 0,5% 200g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 7,95 €/кг

  • Siers Protein Lab rīvēts 9,7% 150g

    Siers Protein Lab rīvēts 9,7% 150g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 17,27 €/кг

  • Siers Džiugas Piquant 18 mēn. 40% 180g
    Без лактозы

    Siers Džiugas Piquant 18 mēn. 40% 180g

    4.19 € за шт.

    Цена за единицу: 23,28 €/кг

  • Jog.dzēr.Baltais superb.mango un čia sēk.700g

    Jog.dzēr.Baltais superb.mango un čia sēk.700g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 3,13 €/кг

  • Majonēze Spilva baraviku 250g

    Majonēze Spilva baraviku 250g

    1.29 € за шт.
    Обычная цена: 1,79 €

    Цена за единицу: 5,16 €/кг

  • Skābais krējums 25% 600g

    Skābais krējums 25% 600g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,98 €/кг

  • Siers ar amoliņu šķēlītēs 150g

    Siers ar amoliņu šķēlītēs 150g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,93 €/кг

  • Krēmsiers Arla dabīgs bez laktozes 200g
    Без лактозы

    Krēmsiers Arla dabīgs bez laktozes 200g

    2.19 € за шт.
    Обычная цена: 2,65 €

    Цена за единицу: 10,95 €/кг

  • Siers Rimi Tilsit fasēts 45% 500g
    Низкая цена каждый день

    Siers Rimi Tilsit fasēts 45% 500g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 7,78 €/кг

  • Jog. dzēr. Actimel ar zemeņ.ban. garšu 4x100g

    Jog. dzēr. Actimel ar zemeņ.ban. garšu 4x100g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 6,22 €/кг

  • Grieķu jogurts Baltais ar auzām, zemen. 180g

    Grieķu jogurts Baltais ar auzām, zemen. 180g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 8,28 €/кг

Фильтр

Фильтр