Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Deserta sieriņš ar C vit.un mango garšu 38g
    Низкая цена каждый день

    Deserta sieriņš ar C vit.un mango garšu 38g

    0.20 € за шт.

    Цена за единицу: 5,26 €/кг

  • Grieķu salātu siers Protein Lab 10% 150g

    Grieķu salātu siers Protein Lab 10% 150g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 14,60 €/кг

  • Siers Chavroux mīkstais 150g

    Siers Chavroux mīkstais 150g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 29,93 €/кг

  • Liess margarīns Rimi Smart 40%, 400g
    Низкая цена каждый день

    Liess margarīns Rimi Smart 40%, 400g

    0.95 € за шт.

    Цена за единицу: 2,37 €/кг

  • Kausēt.siers Rimi Smart ar čedaras sieru 150g
    Низкая цена каждый день

    Kausēt.siers Rimi Smart ar čedaras sieru 150g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 6,60 €/кг

  • Jogurts Activia ķiršu 4x120g

    Jogurts Activia ķiršu 4x120g

    2.55 € за шт.
    Обычная цена: 3,19 €

    Цена за единицу: 5,31 €/кг

  • Siers mīks. Camembert ar valriekst. 120g
    Низкая цена каждый день

    Siers mīks. Camembert ar valriekst. 120g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 18,25 €/кг

  • Kefīrs Smiltene bezlaktozes 800g

    Kefīrs Smiltene bezlaktozes 800g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 3,61 €/кг

  • Biezp.sier.Kārums citronu 45g

    Biezp.sier.Kārums citronu 45g

    0.52 € за шт.

    Цена за единицу: 11,56 €/кг

  • Deserta sieriņš Baltais ar kakao garšu 38g
    Низкая цена каждый день

    Deserta sieriņš Baltais ar kakao garšu 38g

    0.20 € за шт.

    Цена за единицу: 5,26 €/кг

  • Jogurta dzēriens Actimel naturālais 4x100g

    Jogurta dzēriens Actimel naturālais 4x100g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 6,22 €/кг

  • Lakto zemeņu-rabarberu bez laktozes 100g
    Без лактозы

    Lakto zemeņu-rabarberu bez laktozes 100g

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 6,90 €/кг

  • Svaigā siera bumbas Rimi ar tom.,baz.240/150g

    Svaigā siera bumbas Rimi ar tom.,baz.240/150g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 22,60 €/кг

  • Auzu dzēriens Oatly barista edition 1L
    Подходит для веганов Без лактозы Без молока Подходит для вегетарианцев

    Auzu dzēriens Oatly barista edition 1L

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 2,99 €/л

  • Siers Smiltene Stracciatella 200g

    Siers Smiltene Stracciatella 200g

    2.19 € за шт.
    Обычная цена: 3,59 €

    Цена за единицу: 10,95 €/кг

  • Olas Rimi Smart kūtī dētas A/M Nr.2 10gab.

    Olas Rimi Smart kūtī dētas A/M Nr.2 10gab.

    2.40 € за шт.

    Цена за единицу: 0,24 €/шт.

  • Gouda siers Rimi šķēlēs 49% 150g

    Gouda siers Rimi šķēlēs 49% 150g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 11,27 €/кг

  • Sojas dzēriens Alpro vaniļas 1l
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы Без молока

    Sojas dzēriens Alpro vaniļas 1l

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 2,99 €/л

  • Siers Smiltene Holandes šķēlēs 45% 300g

    Siers Smiltene Holandes šķēlēs 45% 300g

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 15,97 €/кг

  • Olbaltumvielu dz. Piena Spēks šokolādes 460g

    Olbaltumvielu dz. Piena Spēks šokolādes 460g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 3,89 €/кг

  • Cietais siers Rokiskio Grand 18 mēn. 37% 180g
    2
    69 €
    14,94 €/кг
    Без лактозы

    Cietais siers Rokiskio Grand 18 mēn. 37% 180g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 18,28 €/кг

  • Saldkrējuma jogurts Alma Stracciatella 380g

    Saldkrējuma jogurts Alma Stracciatella 380g

    1.49 € за шт.
    Обычная цена: 1,75 €

    Цена за единицу: 3,92 €/кг

  • Rīsu dzēriens Salling Veggie ekoloģisks 1l
    Подходит для веганов Органические продукты

    Rīsu dzēriens Salling Veggie ekoloģisks 1l

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 1,79 €/л

  • Jogurta kokteilis Baltais Shake plūmju 250g

    Jogurta kokteilis Baltais Shake plūmju 250g

    0.95 € за шт.
    Обычная цена: 1,19 €

    Цена за единицу: 3,80 €/кг

  • Auzu dzēriens Tere Deary barista 1l
    Подходит для веганов Без лактозы Без молока Подходит для вегетарианцев

    Auzu dzēriens Tere Deary barista 1l

    2.45 € за шт.

    Цена за единицу: 2,45 €/л

  • Majonēze Heinz klasiskā 460g

    Majonēze Heinz klasiskā 460g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 7,15 €/кг

  • Dzeramais jogurts zemeņu un banānu 1kg

    Dzeramais jogurts zemeņu un banānu 1kg

    2.25 € за шт.

    Цена за единицу: 2,25 €/кг

  • Batoniņš Kinder Milk slice 3x28g

    Batoniņš Kinder Milk slice 3x28g

    1.69 € за шт.
    Обычная цена: 2,75 €

    Цена за единицу: 20,12 €/кг

  • Biezpiena sieriņš Kārums melleņu 45g

    Biezpiena sieriņš Kārums melleņu 45g

    0.52 € за шт.

    Цена за единицу: 11,56 €/кг

  • Cietais siers Rokiskio Grand 12 mēn. 37% 180g
    2
    59 €
    14,39 €/кг
    Без лактозы

    Cietais siers Rokiskio Grand 12 mēn. 37% 180g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 17,72 €/кг

  • Saldais krējums Rasa 35% 200g

    Saldais krējums Rasa 35% 200g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 8,45 €/кг

  • Siers ar pazeminātu tauku saturu 10% kg

    Siers ar pazeminātu tauku saturu 10% kg

    13.59 € за кг

    Цена за единицу: 13,59 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Auzu superbrok.Baltais ar āboliem 160g

    Auzu superbrok.Baltais ar āboliem 160g

    1.05 € за шт.

    Цена за единицу: 6,56 €/кг

  • Pudiņš Ehrmann proteīna šokolādes 200g
    Без глютена Без лактозы

    Pudiņš Ehrmann proteīna šokolādes 200g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,95 €/кг

  • Biezp.sier.Kārums zemeņu ar zem.garš.glaz.45g

    Biezp.sier.Kārums zemeņu ar zem.garš.glaz.45g

    0.52 € за шт.

    Цена за единицу: 11,56 €/кг

  • Vājpiena biezpiens Jaunpils 0,5% 275g

    Vājpiena biezpiens Jaunpils 0,5% 275g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,24 €/кг

  • Kefīrs Baltais EKO 2% 1kg
    Органические продукты

    Kefīrs Baltais EKO 2% 1kg

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 1,99 €/кг

  • Biezpiena sieriņš Magija vaniļas glazēts 45g
    Без глютена

    Biezpiena sieriņš Magija vaniļas glazēts 45g

    0.55 € за шт.

    Цена за единицу: 12,22 €/кг

  • Siers Cesvaine Čederas red kg

    Siers Cesvaine Čederas red kg

    14.79 € за кг

    Цена за единицу: 14,79 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.35 kg 0.35kg

  • Biezpiena sieriņš Magija ar toffee garšu 45g
    Без глютена

    Biezpiena sieriņš Magija ar toffee garšu 45g

    0.55 € за шт.

    Цена за единицу: 12,22 €/кг

Фильтр

Фильтр