Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Jogur. Rimi ar mango-pasifl.iev.,granolu 200g
    2 и более
    -19%
    1
    05 €
    1,29 €
    5,25 €/кг

    Jogur. Rimi ar mango-pasifl.iev.,granolu 200g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 6,45 €/кг

  • Deserts Grand Schoko Stracciatella 190g
    2 и более
    -17%
    0
    99 €
    1,19 €
    5,21 €/кг

    Deserts Grand Schoko Stracciatella 190g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 6,26 €/кг

  • Piena prod. Lakto ar meža zemeņ.piedevu 100g
    Без лактозы

    Piena prod. Lakto ar meža zemeņ.piedevu 100g

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 6,90 €/кг

  • Mandeļu dzēriens Alpro ar kalciju 1l
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы Без молока

    Mandeļu dzēriens Alpro ar kalciju 1l

    2.29 € за шт.
    Обычная цена: 3,29 €

    Цена за единицу: 2,29 €/л

  • Siers Granarolo Buffalo Mozzarella 125g
    2 и более
    -38%
    1
    99 €
    3,19 €
    15,92 €/кг

    Siers Granarolo Buffalo Mozzarella 125g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 25,52 €/кг

  • Siers Lapzemes 21% 250g

    Siers Lapzemes 21% 250g

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 19,16 €/кг

  • Kazas siers Landana Mild kg

    Kazas siers Landana Mild kg

    19.99 € за кг

    Цена за единицу: 19,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.22 kg 0.22kg

  • Biezpiena sieriņš Kārums mango 45g

    Biezpiena sieriņš Kārums mango 45g

    0.52 € за шт.

    Цена за единицу: 11,56 €/кг

  • Krēms kulinārijas Alpro sojas 250ml
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы Без молока
    Низкая цена каждый день

    Krēms kulinārijas Alpro sojas 250ml

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 5,96 €/л

  • Siers Sierštelle ar sēklu mix 310g

    Siers Sierštelle ar sēklu mix 310g

    4.79 € за шт.
    Обычная цена: 6,19 €

    Цена за единицу: 15,45 €/кг

  • Siers Smiltene Liesais 16% šķēlēs 150g

    Siers Smiltene Liesais 16% šķēlēs 150g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,79 €

    Цена за единицу: 13,27 €/кг

  • Batoniņš Kinder Milk Slice 28g
    0
    57 €
    20,36 €/кг
    Новинка

    Batoniņš Kinder Milk Slice 28g

    0.65 € за шт.

    Цена за единицу: 23,21 €/кг

  • Jogurta dzēriens Actimel meža ogu 4x100g

    Jogurta dzēriens Actimel meža ogu 4x100g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 6,22 €/кг

  • Siers Ricotta formagia 250g

    Siers Ricotta formagia 250g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 10,76 €/кг

  • Kausēt. siers Dzintars sīpoli, gailenes 200g

    Kausēt. siers Dzintars sīpoli, gailenes 200g

    2.35 € за шт.

    Цена за единицу: 11,75 €/кг

  • Deserts Panna Cotta 150g
    Низкая цена каждый день

    Deserts Panna Cotta 150g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 7,27 €/кг

  • Siers Siera nams Holandes 200g

    Siers Siera nams Holandes 200g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 15,95 €/кг

  • Biezp.sieriņš Magija ar cepumu garš.40g

    Biezp.sieriņš Magija ar cepumu garš.40g

    0.55 € за шт.

    Цена за единицу: 13,75 €/кг

  • Raudz. piena produkts Lakto Meža Zemene 270g
    Без лактозы

    Raudz. piena produkts Lakto Meža Zemene 270g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 5,89 €/кг

  • Kūpināts kausētais siers Rimi Smart 40% 330g
    Низкая цена каждый день

    Kūpināts kausētais siers Rimi Smart 40% 330g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 7,85 €/кг

  • Jogurts maizes ar žāvētām aprikozēm 380g

    Jogurts maizes ar žāvētām aprikozēm 380g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 3,66 €/кг

  • Krēmsiers Baltais ar lokiem 150g

    Krēmsiers Baltais ar lokiem 150g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,27 €/кг

  • Sviests Cesvaine BIO 82% 165g
    Органические продукты

    Sviests Cesvaine BIO 82% 165g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 19,94 €/кг

  • Jogurts Greek Style 1kg

    Jogurts Greek Style 1kg

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 3,79 €/кг

  • Kefīrs Baltais beztauku 0% 1kg
    Без глютена

    Kefīrs Baltais beztauku 0% 1kg

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 1,49 €/кг

  • Skāb. krējums Baltais creme fraiche 30% 500g

    Skāb. krējums Baltais creme fraiche 30% 500g

    2.75 € за шт.
    Обычная цена: 3,09 €

    Цена за единицу: 5,50 €/кг

  • Biezpiena krēms Rimi melleņu 150g

    Biezpiena krēms Rimi melleņu 150g

    0.85 € за шт.

    Цена за единицу: 5,67 €/кг

  • Prot.jog. Ehrmann Stracciatella ar sald. 200g

    Prot.jog. Ehrmann Stracciatella ar sald. 200g

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 8,25 €/кг

  • Kefīrs Gefilus ar meža zemenēm 1kg

    Kefīrs Gefilus ar meža zemenēm 1kg

    1.59 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 1,59 €/кг

  • Biezpiena sieriņš Kārums ar riekstiem 45g

    Biezpiena sieriņš Kārums ar riekstiem 45g

    0.52 € за шт.

    Цена за единицу: 11,56 €/кг

  • Svaigais siers Smiltene pikantais 200g
    Низкая цена каждый день

    Svaigais siers Smiltene pikantais 200g

    1.49 € за шт.
    Обычная цена: 1,69 €

    Цена за единицу: 7,45 €/кг

  • Jogurts Farmi Skyr Meža zemeņu 150g

    Jogurts Farmi Skyr Meža zemeņu 150g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 5,93 €/кг

  • Jogurts Baltais ar musli 2% 380g

    Jogurts Baltais ar musli 2% 380g

    1.19 € за шт.
    Обычная цена: 1,39 €

    Цена за единицу: 3,13 €/кг

  • Graud.biezp.Piatnica aveņu,dzērv.,ievār. 150g
    2 и более
    -29%
    0
    99 €
    1,39 €
    6,60 €/кг

    Graud.biezp.Piatnica aveņu,dzērv.,ievār. 150g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 9,27 €/кг

  • Krēmsiers Smiltene klasiskais 180g

    Krēmsiers Smiltene klasiskais 180g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 13,83 €/кг

  • Siers Trikāta sniega bumbas tom.baz.240g/150g

    Siers Trikāta sniega bumbas tom.baz.240g/150g

    2.99 € за шт.
    Обычная цена: 3,79 €

    Цена за единицу: 19,93 €/кг

  • Majonēze Spilva Brokastu 235g

    Majonēze Spilva Brokastu 235g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 8,89 €/кг

  • Jog. dzēr.Baltais skyr meža zemene, mask.700g

    Jog. dzēr.Baltais skyr meža zemene, mask.700g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 3,07 €/кг

  • Jogurts Rasēns vaniļas ar zefīriem 110g

    Jogurts Rasēns vaniļas ar zefīriem 110g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,00 €/кг

  • Grilsiers Dzintars 335g

    Grilsiers Dzintars 335g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,90 €/кг

Фильтр

Фильтр