Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Siers Holandes šķēlītes BIO 150g
    Органические продукты

    Siers Holandes šķēlītes BIO 150g

    2.85 € за шт.

    Цена за единицу: 19,00 €/кг

  • Siers Smiltene Holandes 400g

    Siers Smiltene Holandes 400g

    3.89 € за шт.
    Обычная цена: 5,49 €

    Цена за единицу: 9,72 €/кг

  • Jogurts Farmi Skyr Apelsīnu-Straciatella 150g

    Jogurts Farmi Skyr Apelsīnu-Straciatella 150g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 5,93 €/кг

  • Salātu siers Kortos 40,8% 160g

    Salātu siers Kortos 40,8% 160g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 13,44 €/кг

  • Biezpiena sieriņš Rimi vaniļas bez lakt.40g
    2 и более
    -20%
    0
    39 €
    0,49 €
    9,75 €/кг
    Без лактозы

    Biezpiena sieriņš Rimi vaniļas bez lakt.40g

    0.49 € за шт.

    Цена за единицу: 12,25 €/кг

  • Raudzēts piena produkts Lakto Dabisks 270g
    Без лактозы

    Raudzēts piena produkts Lakto Dabisks 270g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 5,89 €/кг

  • Siers Cambozola blu 70% kg

    Siers Cambozola blu 70% kg

    23.99 € за кг

    Цена за единицу: 23,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.19 kg 0.19kg

  • Jogurts Zottis augļu 115g
    Низкая цена каждый день

    Jogurts Zottis augļu 115g

    0.49 € за шт.

    Цена за единицу: 4,26 €/кг

  • Saldā krējuma krēms Kārums karameļu 150g

    Saldā krējuma krēms Kārums karameļu 150g

    0.95 € за шт.
    Обычная цена: 1,09 €

    Цена за единицу: 6,33 €/кг

  • Maasdamer siers Smiltene šķēlēs 45% 150g

    Maasdamer siers Smiltene šķēlēs 45% 150g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,79 €

    Цена за единицу: 13,27 €/кг

  • Siers Granarolo Ricotta 250g

    Siers Granarolo Ricotta 250g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 10,95 €/кг

  • Auzu dz.Oddlygood Barista lazdu rieks.gar.1l
    Подходит для веганов Без глютена

    Auzu dz.Oddlygood Barista lazdu rieks.gar.1l

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 3,49 €/л

  • Olas Rimi A/ML Nr.1 10gab.

    Olas Rimi A/ML Nr.1 10gab.

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,30 €/шт.

  • Siers President feta 150g

    Siers President feta 150g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 22,60 €/кг

  • Saldā kr. jogurts Baltais ar graudiem 5% 400g
    Без лактозы

    Saldā kr. jogurts Baltais ar graudiem 5% 400g

    1.25 € за шт.
    Обычная цена: 1,59 €

    Цена за единицу: 3,12 €/кг

  • Siers Džiugas šķēlītes 150g
    Без лактозы

    Siers Džiugas šķēlītes 150g

    3.19 € за шт.
    Обычная цена: 3,69 €

    Цена за единицу: 21,27 €/кг

  • Siers Rimi Tilsit 45% 200g
    Без лактозы

    Siers Rimi Tilsit 45% 200g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 8,45 €/кг

  • Piena dzēriens Mullermilch banānu 1,4% 400g

    Piena dzēriens Mullermilch banānu 1,4% 400g

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 4,12 €/л

  • Siers Tilzītes CP BIO šķēlītes 150g
    Органические продукты

    Siers Tilzītes CP BIO šķēlītes 150g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 19,27 €/кг

  • Siers Smiltene Tilsiter šķēlēs 45% 300g

    Siers Smiltene Tilsiter šķēlēs 45% 300g

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 15,97 €/кг

  • Siers Lago Maggiore Ricotta 250g

    Siers Lago Maggiore Ricotta 250g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 7,40 €/кг

  • Jogurts Fantasia vaniļ., M&M's šok.konf. 120g

    Jogurts Fantasia vaniļ., M&M's šok.konf. 120g

    0.99 € за шт.
    Обычная цена: 1,49 €

    Цена за единицу: 8,25 €/кг

  • Kausētais siers Dzintars skābā kr. g. 200g

    Kausētais siers Dzintars skābā kr. g. 200g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,39 €

    Цена за единицу: 9,95 €/кг

  • Piens Lazdona kafijai 5,5% 300ml

    Piens Lazdona kafijai 5,5% 300ml

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 2,97 €/л

  • Jogurts Rimi ar zemeņu ievārīj., granolu 200g
    2 и более
    -19%
    1
    05 €
    1,29 €
    5,25 €/кг

    Jogurts Rimi ar zemeņu ievārīj., granolu 200g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 6,45 €/кг

  • Siers Parito 200g

    Siers Parito 200g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 24,95 €/кг

  • Sviests ar Himalaju sāli Cesvaine 165g

    Sviests ar Himalaju sāli Cesvaine 165g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 19,94 €/кг

  • Jogurts Muller mix ar vafelēm 130g

    Jogurts Muller mix ar vafelēm 130g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,62 €/кг

  • Saldais biezp. krēms Straupe ar rozīnēm 200g

    Saldais biezp. krēms Straupe ar rozīnēm 200g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 11,95 €/кг

  • Muss Profeel bezlaktozes, šokolādes gar. 150g
    1
    59 €
    10,60 €/кг
    Без лактозы

    Muss Profeel bezlaktozes, šokolādes gar. 150g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,27 €/кг

  • Kausētais siers Rimi Smart ar šķiņķi 150g
    Низкая цена каждый день

    Kausētais siers Rimi Smart ar šķiņķi 150g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 6,60 €/кг

  • Biezpiena sieriņš Alma ar vaniļas garšu 40g
    0
    27 €
    6,75 €/кг

    Biezpiena sieriņš Alma ar vaniļas garšu 40g

    0.54 € за шт.

    Цена за единицу: 13,50 €/кг

  • Siers Latgale Tējas puscietais kg

    Siers Latgale Tējas puscietais kg

    8.79 € за кг

    Цена за единицу: 8,79 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.33 kg 0.33kg

  • Kūpināts siers Siera Bize 150g

    Kūpināts siers Siera Bize 150g

    4.59 € за шт.

    Цена за единицу: 30,60 €/кг

  • Biezpiena krēms Valio profeel aveņu 200g

    Biezpiena krēms Valio profeel aveņu 200g

    1.25 € за шт.

    Цена за единицу: 6,25 €/кг

  • Siera nūjiņas Pik Nik Twiller 160g

    Siera nūjiņas Pik Nik Twiller 160g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 24,31 €/кг

  • Siers Siera nams Čederas red 200g

    Siers Siera nams Čederas red 200g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 18,45 €/кг

  • Majonēze Spilva street food provansas 250g

    Majonēze Spilva street food provansas 250g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 6,36 €/кг

  • Kausētais siers La Vache ar grissiniem 35g

    Kausētais siers La Vache ar grissiniem 35g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 25,43 €/кг

  • Zilā pelējuma siers Silver šķ. 50% Rimi 100g

    Zilā pelējuma siers Silver šķ. 50% Rimi 100g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 14,90 €/кг

Фильтр

Фильтр