Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Zilā pelējuma siers Gold šķēlēs 50% Rimi 100g

    Zilā pelējuma siers Gold šķēlēs 50% Rimi 100g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 14,90 €/кг

  • Krējuma pudiņš Baltais tropu augļu 150g

    Krējuma pudiņš Baltais tropu augļu 150g

    0.69 € за шт.
    Обычная цена: 0,89 €

    Цена за единицу: 4,60 €/кг

  • Kūpināts siers Siera Salmiņi 100g

    Kūpināts siers Siera Salmiņi 100g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 34,90 €/кг

  • Dzer. jogurts Baltais ar persiku un mango 1kg

    Dzer. jogurts Baltais ar persiku un mango 1kg

    2.25 € за шт.

    Цена за единицу: 2,25 €/кг

  • Salmiņi pienam ar dažādu augļu garšu 30g

    Salmiņi pienam ar dažādu augļu garšu 30g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 33,00 €/кг

  • Sojas dzēriens Valsoia ar kalciju 1l
    Подходит для веганов Без лактозы Без молока Подходит для вегетарианцев

    Sojas dzēriens Valsoia ar kalciju 1l

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,75 €

    Цена за единицу: 1,99 €/л

  • Siers Smiltene Granister 50% kg

    Siers Smiltene Granister 50% kg

    12.99 € за кг
    Обычная цена: 16,99 €

    Цена за единицу: 12,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Biezpiena sieriņš Baltais vaniļas 100g

    Biezpiena sieriņš Baltais vaniļas 100g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,90 €/кг

  • Cietais siers Rokiskio Grand 24 mēn. 37% 180g
    2
    79 €
    15,50 €/кг
    Без лактозы

    Cietais siers Rokiskio Grand 24 mēn. 37% 180g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 19,94 €/кг

  • Piena dz. Mullermilch Prot. Zero cepumu 400g

    Piena dz. Mullermilch Prot. Zero cepumu 400g

    1.89 € за шт.
    Обычная цена: 2,39 €

    Цена за единицу: 4,72 €/кг

  • Maasdam siers Rimi šķēlēs 47% 150g

    Maasdam siers Rimi šķēlēs 47% 150g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,27 €/кг

  • Kausēt.siers Rimi Smart ar Gouda sieru 150g
    Низкая цена каждый день

    Kausēt.siers Rimi Smart ar Gouda sieru 150g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 6,60 €/кг

  • Siera uzkoda Rambyno ar šķiņķi 75g

    Siera uzkoda Rambyno ar šķiņķi 75g

    1.19 € за шт.
    Обычная цена: 1,49 €

    Цена за единицу: 15,87 €/кг

  • Siers Rimi Free From Gouda 150g
    Без лактозы

    Siers Rimi Free From Gouda 150g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 11,93 €/кг

  • Biezp. krēms Valio ProFeel zemeņu-banānu 200g

    Biezp. krēms Valio ProFeel zemeņu-banānu 200g

    1.09 € за шт.
    Обычная цена: 1,25 €

    Цена за единицу: 5,45 €/кг

  • Siers Sierštelle cepts ar ķimenēm 300g

    Siers Sierštelle cepts ar ķimenēm 300g

    6.19 € за шт.

    Цена за единицу: 20,63 €/кг

  • Mozzarella siers Rimi šķēlēs 42% 150g

    Mozzarella siers Rimi šķēlēs 42% 150g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,27 €/кг

  • Siers Rimi Mascarpone 80% 250g

    Siers Rimi Mascarpone 80% 250g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,96 €/кг

  • Siers Džiugas Delicate 40% 24mēneši 180g
    Без глютена Без лактозы

    Siers Džiugas Delicate 40% 24mēneši 180g

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 26,61 €/кг

  • Graud. biezp. Piatnica ar zemeņu ievār. 150g
    2 и более
    -29%
    0
    99 €
    1,39 €
    6,60 €/кг

    Graud. biezp. Piatnica ar zemeņu ievār. 150g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 9,27 €/кг

  • Siers Smiltene Tilsītes fasēts 400g

    Siers Smiltene Tilsītes fasēts 400g

    3.89 € за шт.
    Обычная цена: 5,49 €

    Цена за единицу: 9,72 €/кг

  • Proteīna smūtijs Smiltene persiku, auzu 460g

    Proteīna smūtijs Smiltene persiku, auzu 460g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 5,20 €/кг

  • Kūp.kaus.siers ANNELE ar šķiņķi šķēlēs 150g

    Kūp.kaus.siers ANNELE ar šķiņķi šķēlēs 150g

    2.29 € за шт.
    Обычная цена: 2,79 €

    Цена за единицу: 15,27 €/кг

  • Jogurts Baltais ar mango garšu un C vit. 300g

    Jogurts Baltais ar mango garšu un C vit. 300g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,30 €/кг

  • Siers Čederas ar ceptiem sīpoliem 150g

    Siers Čederas ar ceptiem sīpoliem 150g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 17,93 €/кг

  • Rīvēts siers Mozzarella Siera Nams 200g

    Rīvēts siers Mozzarella Siera Nams 200g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,95 €/кг

  • Proteīna jogurts Fit melleņu, ar saldin. 150g

    Proteīna jogurts Fit melleņu, ar saldin. 150g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 8,60 €/кг

  • Piens Baltais 2% 1l

    Piens Baltais 2% 1l

    1.10 € за шт.

    Цена за единицу: 1,10 €/л

  • Siers fitaki 40% 500g

    Siers fitaki 40% 500g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,98 €/кг

  • Proteīna smūtijs Smiltene ananasu, mango 460g

    Proteīna smūtijs Smiltene ananasu, mango 460g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 5,20 €/кг

  • Pelējuma siers brie Ermitage 60%, 500g
    6
    99 €
    13,98 €/кг

    Pelējuma siers brie Ermitage 60%, 500g

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,98 €/кг

  • Pudiņš Ehrmann proteīna karameļu 200g
    Без глютена Без лактозы

    Pudiņš Ehrmann proteīna karameļu 200g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,95 €/кг

  • Kokosriekstu dzēriesns Valsoia bez cukura 1L
    Подходит для веганов Без лактозы Без молока Подходит для вегетарианцев

    Kokosriekstu dzēriesns Valsoia bez cukura 1L

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 1,99 €/л

  • Jog. Baltais ar zemeņu garšu un C vit. 300g

    Jog. Baltais ar zemeņu garšu un C vit. 300g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,30 €/кг

  • Krējuma pudiņš Baltais saldo ķiršu 150g

    Krējuma pudiņš Baltais saldo ķiršu 150g

    0.69 € за шт.
    Обычная цена: 0,89 €

    Цена за единицу: 4,60 €/кг

  • Čedaras siers Salling Princip nogatavinā.200g

    Čedaras siers Salling Princip nogatavinā.200g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 18,45 €/кг

  • Jogurts Fantasia ar Mars maisījumu 104g

    Jogurts Fantasia ar Mars maisījumu 104g

    0.99 € за шт.
    Обычная цена: 1,49 €

    Цена за единицу: 9,52 €/кг

  • Auzu superbrokastis Baltais ar zem.160g

    Auzu superbrokastis Baltais ar zem.160g

    0.89 € за шт.
    Обычная цена: 1,05 €

    Цена за единицу: 5,56 €/кг

  • Bio.augu izcelsmes gatavoš.baze,250ml
    Подходит для веганов Без лактозы Без молока Органические продукты

    Bio.augu izcelsmes gatavoš.baze,250ml

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 8,76 €/л

  • Deserts Mertinger šokolādes 125g

    Deserts Mertinger šokolādes 125g

    0.55 € за шт.
    Обычная цена: 0,65 €

    Цена за единицу: 4,40 €/кг

Фильтр

Фильтр