Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Siera uzkoda Ādaži Collection 300g

    Siera uzkoda Ādaži Collection 300g

    2.79 € за шт.
    Обычная цена: 3,49 €

    Цена за единицу: 9,30 €/кг

  • Dzer. jogurts Activia zemeņu un kivi 300g

    Dzer. jogurts Activia zemeņu un kivi 300g

    1.09 € за шт.
    Обычная цена: 1,40 €

    Цена за единицу: 3,63 €/кг

  • Jogurta dzēriens Actimel zemeņu 4x100g

    Jogurta dzēriens Actimel zemeņu 4x100g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 6,22 €/кг

  • Kazas piena siers Baltais 150g

    Kazas piena siers Baltais 150g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 25,27 €/кг

  • Rīsu putra Annele vaniļas 200g

    Rīsu putra Annele vaniļas 200g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 6,45 €/кг

  • Siers Dublin Dairy Čedaras sark. šķ.150g

    Siers Dublin Dairy Čedaras sark. šķ.150g

    2.29 € за шт.
    Обычная цена: 2,75 €

    Цена за единицу: 15,27 €/кг

  • Plēš. siera nūjiņas Pik-Nik Kids Orig. 80g

    Plēš. siera nūjiņas Pik-Nik Kids Orig. 80g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 24,88 €/кг

  • Mandeļu dzēriens Valsoia 1l
    Подходит для веганов Без лактозы Без молока Подходит для вегетарианцев

    Mandeļu dzēriens Valsoia 1l

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 1,99 €/л

  • Margarīns Delma sviestmaizēm 20% 450g

    Margarīns Delma sviestmaizēm 20% 450g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 3,31 €/кг

  • Piens iebiez.Tautas bez cukura 410g

    Piens iebiez.Tautas bez cukura 410g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 5,10 €/кг

  • Organiskais mandeļu dzēriens Marge 1l
    Без молока Органические продукты

    Organiskais mandeļu dzēriens Marge 1l

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 2,19 €/л

  • Siers gorgonzola Dolce Igor 200g
    Без лактозы

    Siers gorgonzola Dolce Igor 200g

    3.49 € за шт.
    Обычная цена: 3,99 €

    Цена за единицу: 17,45 €/кг

  • Siers Latgale Čedars Extra fasēts kg

    Siers Latgale Čedars Extra fasēts kg

    13.99 € за кг

    Цена за единицу: 13,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.35 kg 0.35kg

  • Margarīns Delma Extra 39% 450g

    Margarīns Delma Extra 39% 450g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 4,78 €/кг

  • Biezp.sier. Magija popkorna g., sāļo kar. 40g

    Biezp.sier. Magija popkorna g., sāļo kar. 40g

    0.55 € за шт.

    Цена за единицу: 13,75 €/кг

  • Karamel. ieb. piens Tautas ar cukuru 397g

    Karamel. ieb. piens Tautas ar cukuru 397g

    3.29 € за шт.
    Обычная цена: 3,99 €

    Цена за единицу: 8,29 €/кг

  • Krēmsiers Philadelphia ar zaļumiem 200g

    Krēmsiers Philadelphia ar zaļumiem 200g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,95 €/кг

  • Siers Danablu Mammem kg

    Siers Danablu Mammem kg

    16.99 € за кг

    Цена за единицу: 16,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.18 kg 0.18kg

  • Siers kazas, aitas piena kaus. šķ. 40% 100g
    Подходит для вегетарианцев

    Siers kazas, aitas piena kaus. šķ. 40% 100g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 29,90 €/кг

  • Cietais siers Rimi 37% 24 mēneši 180g
    Без лактозы

    Cietais siers Rimi 37% 24 mēneši 180g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 19,39 €/кг

  • Siers Cantorel Brie 60% kg

    Siers Cantorel Brie 60% kg

    13.99 € за кг

    Цена за единицу: 13,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.24 kg 0.24kg

  • Biezp.krēms Straupe ar dzērv. un zemesr. 200g

    Biezp.krēms Straupe ar dzērv. un zemesr. 200g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 12,95 €/кг

  • Kausēts siers Bel Mini Baby 60g

    Kausēts siers Bel Mini Baby 60g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 35,83 €/кг

  • Cietais siers Rimi 37% 18 mēneši 180g
    Без лактозы

    Cietais siers Rimi 37% 18 mēneši 180g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 18,28 €/кг

  • Siers Talsu Ritulis zaļais fas. kg

    Siers Talsu Ritulis zaļais fas. kg

    13.99 € за кг

    Цена за единицу: 13,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.36 kg 0.36kg

  • Siers Alpu 45% kg

    Siers Alpu 45% kg

    11.99 € за кг
    Обычная цена: 14,99 €

    Цена за единицу: 11,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Kaus.siers Rambyno ar Džiugas sieru 175g

    Kaus.siers Rambyno ar Džiugas sieru 175g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 11,94 €/кг

  • Jogurts Gefilus mango banānu bez laktoz. 380g
    Без лактозы

    Jogurts Gefilus mango banānu bez laktoz. 380g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 3,92 €/кг

  • Svaigā siera sagataves Ehrmann augļu 50g

    Svaigā siera sagataves Ehrmann augļu 50g

    0.39 € за шт.

    Цена за единицу: 7,80 €/кг

  • Jog. kokt. Baltais Shake meža zem. 250g

    Jog. kokt. Baltais Shake meža zem. 250g

    0.95 € за шт.
    Обычная цена: 1,19 €

    Цена за единицу: 3,80 €/кг

  • Jogurts kazas piena dabīgs BIO 4,4% 420g
    Органические продукты

    Jogurts kazas piena dabīgs BIO 4,4% 420g

    5.39 € за шт.

    Цена за единицу: 12,83 €/кг

  • Kausētais siers Baltais Šveices gaumē 180g

    Kausētais siers Baltais Šveices gaumē 180g

    1.79 € за шт.
    Обычная цена: 2,29 €

    Цена за единицу: 9,94 €/кг

  • Deserts Piatnica ar straciatella gabal. 150g 
    2 и более
    -25%
    0
    89 €
    1,19 €
    5,93 €/кг

    Deserts Piatnica ar straciatella gabal. 150g 

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 7,93 €/кг

  • Čedaras siers Vintage Selection by Rimi 200g

    Čedaras siers Vintage Selection by Rimi 200g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,95 €/кг

  • Sviests Exporta ar trifelēm 82% 200g

    Sviests Exporta ar trifelēm 82% 200g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 18,45 €/кг

  • Putukrējums ar vaniļas garšu 250g

    Putukrējums ar vaniļas garšu 250g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,96 €/кг

  • Kausētais siers Smiltene klasiskais 180g

    Kausētais siers Smiltene klasiskais 180g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 13,83 €/кг

  • Siers Dor blu 50% kg
    Низкая цена каждый день

    Siers Dor blu 50% kg

    19.99 € за кг

    Цена за единицу: 19,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.19 kg 0.19kg

  • Jogurta kokteilis Baltais Shake ābolu 250g

    Jogurta kokteilis Baltais Shake ābolu 250g

    0.95 € за шт.
    Обычная цена: 1,19 €

    Цена за единицу: 3,80 €/кг

  • Biezpiena sieriņš Kārums banānu 45g

    Biezpiena sieriņš Kārums banānu 45g

    0.52 € за шт.

    Цена за единицу: 11,56 €/кг

Фильтр

Фильтр