Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Siers Camembert grilēšanai ar brūk. 200g

    Siers Camembert grilēšanai ar brūk. 200g

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 21,45 €/кг

  • Skābpiena dzēriens Baltais Ayran klasisk. 1l

    Skābpiena dzēriens Baltais Ayran klasisk. 1l

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 2,19 €/л

  • Kaus.siers Rambyno ar meža sēnēm 175g

    Kaus.siers Rambyno ar meža sēnēm 175g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 11,94 €/кг

  • Siers Smiltene Maasdamer 45% kg

    Siers Smiltene Maasdamer 45% kg

    10.99 € за кг
    Обычная цена: 14,99 €

    Цена за единицу: 10,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Jogurts Danonino pouch ar vaniļas garšu 70g

    Jogurts Danonino pouch ar vaniļas garšu 70g

    0.85 € за шт.

    Цена за единицу: 12,14 €/кг

  • Pudiņš karameļu 150g
    Низкая цена каждый день

    Pudiņš karameļu 150g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 7,27 €/кг

  • Augu krēms Oddlygood putošanai 250g
    Подходит для веганов Подходит для вегетарианцев

    Augu krēms Oddlygood putošanai 250g

    1.95 € за шт.

    Цена за единицу: 7,80 €/кг

  • Kefīrs Valio Gefilus ar mango, apelsīniem 1kg

    Kefīrs Valio Gefilus ar mango, apelsīniem 1kg

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 1,99 €/кг

  • Siers Cesvaine ar amoliņu 45% kg

    Siers Cesvaine ar amoliņu 45% kg

    11.99 € за кг
    Обычная цена: 15,99 €

    Цена за единицу: 11,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Jogurta kokteilis Shake plombīrs 250g

    Jogurta kokteilis Shake plombīrs 250g

    0.95 € за шт.
    Обычная цена: 1,19 €

    Цена за единицу: 3,80 €/кг

  • Jogurts Zottis fruit UHT 115g
    Низкая цена каждый день

    Jogurts Zottis fruit UHT 115g

    0.49 € за шт.

    Цена за единицу: 4,26 €/кг

  • Margarīns Rama Classic 59% 400g

    Margarīns Rama Classic 59% 400g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 6,72 €/кг

  • Biezpiena sieriņš Kārums ar magonēm 45g

    Biezpiena sieriņš Kārums ar magonēm 45g

    0.52 € за шт.

    Цена за единицу: 11,56 €/кг

  • Siers Sierštelle ar mandelēm 310g

    Siers Sierštelle ar mandelēm 310g

    4.89 € за шт.
    Обычная цена: 6,19 €

    Цена за единицу: 15,77 €/кг

  • Siers Lazdona Baltais biezpiena fas. kg

    Siers Lazdona Baltais biezpiena fas. kg

    10.99 € за кг

    Цена за единицу: 10,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.25 kg 0.25kg

  • Siers Siersguni 400g

    Siers Siersguni 400g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • Siers Ementāles šķēlēs 150g

    Siers Ementāles šķēlēs 150g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,93 €/кг

  • Remulāde Salling 400g

    Remulāde Salling 400g

    1.59 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 3,97 €/кг

  • Dzeramais jogurts Baltais Skyr Tropical 700g

    Dzeramais jogurts Baltais Skyr Tropical 700g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 3,07 €/кг

  • Siers brinza Jaunpils 200g

    Siers brinza Jaunpils 200g

    2.75 € за шт.

    Цена за единицу: 13,75 €/кг

  • Siers Smiltene Mozzarella 50% kg

    Siers Smiltene Mozzarella 50% kg

    13.99 € за кг

    Цена за единицу: 13,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.25 kg 0.25kg

  • Jogurts Gefilus persiku papaijas 2% 380g
    Без лактозы

    Jogurts Gefilus persiku papaijas 2% 380g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 3,92 €/кг

  • Biezp.krēms Straupe saldais ar marmelādi 200g

    Biezp.krēms Straupe saldais ar marmelādi 200g

    1.79 € за шт.
    Обычная цена: 2,29 €

    Цена за единицу: 8,95 €/кг

  • Jog. Activia ar meža ogām un actirreg. 4x120g

    Jog. Activia ar meža ogām un actirreg. 4x120g

    2.55 € за шт.
    Обычная цена: 3,19 €

    Цена за единицу: 5,31 €/кг

  • Holandes siers Smiltene šķēlēs 45% 150g

    Holandes siers Smiltene šķēlēs 45% 150g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,79 €

    Цена за единицу: 13,27 €/кг

  • Proteīna smūtijs Blumpower šokol.,banānu 460g
    Без лактозы

    Proteīna smūtijs Blumpower šokol.,banānu 460g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 6,07 €/кг

  • Siers Granarolo Mozzarella Cherries 125g

    Siers Granarolo Mozzarella Cherries 125g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 17,52 €/кг

  • Biezp.krēms Baltais protein bez piedevām 300g

    Biezp.krēms Baltais protein bez piedevām 300g

    1.49 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 4,97 €/кг

  • Siers Smiltene Tilzītes 45% kg

    Siers Smiltene Tilzītes 45% kg

    11.48 € за кг

    Цена за единицу: 11,48 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.35 kg 0.35kg

  • Kausēts siers Jaunpils Klasiskais 180g
    2 и более
    -25%
    1
    49 €
    1,99 €
    8,28 €/кг

    Kausēts siers Jaunpils Klasiskais 180g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,06 €/кг

  • Biezpiena krēms Kārums ar meža ogām 85g

    Biezpiena krēms Kārums ar meža ogām 85g

    0.95 € за шт.

    Цена за единицу: 11,18 €/кг

  • Siers Sniega bumbas  ar ķipl. 240/150g

    Siers Sniega bumbas ar ķipl. 240/150g

    2.99 € за шт.
    Обычная цена: 3,79 €

    Цена за единицу: 19,93 €/кг

  • Muss Profeel bezlaktozes, aveņu 150g
    1
    59 €
    10,60 €/кг
    Без лактозы

    Muss Profeel bezlaktozes, aveņu 150g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,27 €/кг

  • Siers Protein Lab šķēlēs 10% 150g

    Siers Protein Lab šķēlēs 10% 150g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 17,27 €/кг

  • Rupjmaizes kārtoj.Lazdona ar putukrējumu 200g

    Rupjmaizes kārtoj.Lazdona ar putukrējumu 200g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 11,95 €/кг

  • Saldā krējuma kr.Lazdona ar auzu pārslām 300g

    Saldā krējuma kr.Lazdona ar auzu pārslām 300g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • Bulgāru siers Brinza sālījumā, 43%

    Bulgāru siers Brinza sālījumā, 43%

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 12,95 €/кг

  • Majonēze Spilva grauzdētu sīpolu 235g

    Majonēze Spilva grauzdētu sīpolu 235g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 9,74 €/кг

  • Jogurta dzēriens Alma aveņu-persiku 275g

    Jogurta dzēriens Alma aveņu-persiku 275g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 4,69 €/кг

  • Sojas dzēriens Alpro ar vaniļas g., kalc. 1l
    Без глютена

    Sojas dzēriens Alpro ar vaniļas g., kalc. 1l

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 3,29 €/л

Фильтр

Фильтр