Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Rīvēta siera mais. Džiugas makaroniem 200g
    Без лактозы

    Rīvēta siera mais. Džiugas makaroniem 200g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 15,95 €/кг

  • Biezpiena sieriņš Baltais kartupelis 38g

    Biezpiena sieriņš Baltais kartupelis 38g

    0.29 € за шт.
    Обычная цена: 0,45 €

    Цена за единицу: 7,63 €/кг

  • Paipalu olas Rimi 18gab.
    Низкая цена каждый день

    Paipalu olas Rimi 18gab.

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 0,12 €/шт.

  • Piens Annele bez laktozes paster. UHT 2,5% 1l
    Без лактозы

    Piens Annele bez laktozes paster. UHT 2,5% 1l

    2.45 € за шт.

    Цена за единицу: 2,45 €/л

  • Mājas siers Tere klasiskais 300g

    Mājas siers Tere klasiskais 300g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 4,97 €/кг

  • Siers Feta Rimi Planet 150g

    Siers Feta Rimi Planet 150g

    2.65 € за шт.

    Цена за единицу: 17,67 €/кг

  • Biezpiena sieriņš Baltais marmelādes 38g

    Biezpiena sieriņš Baltais marmelādes 38g

    0.29 € за шт.
    Обычная цена: 0,49 €

    Цена за единицу: 7,63 €/кг

  • Skābais krējums Rimi FreeFrom bez lakt.
    Без лактозы Подходит для вегетарианцев

    Skābais krējums Rimi FreeFrom bez lakt.

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 7,17 €/кг

  • Biezp. Annele amfora prot.ar mango 0,8 % 200g
    Без лактозы

    Biezp. Annele amfora prot.ar mango 0,8 % 200g

    1.55 € за шт.

    Цена за единицу: 7,75 €/кг

  • Piens Marge UHT 0,5% 1l

    Piens Marge UHT 0,5% 1l

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 1,75 €/л

  • Biezpiens Jaunpils vājpiena bez laktozes 275g
    2 и более
    -22%
    2
    29 €
    2,95 €
    8,33 €/кг
    Без лактозы

    Biezpiens Jaunpils vājpiena bez laktozes 275g

    2.95 € за шт.

    Цена за единицу: 10,73 €/кг

  • Graudainais biezpiens Smiltene 0,5% 400g

    Graudainais biezpiens Smiltene 0,5% 400g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 6,97 €/кг

  • Majonēze Sveiks provansas 67% 250ml

    Majonēze Sveiks provansas 67% 250ml

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 5,16 €/л

  • Graudainais biezpiens Annele 7% 350g

    Graudainais biezpiens Annele 7% 350g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,59 €

    Цена за единицу: 5,69 €/кг

  • Skābais krējums Exporta 12% 360g

    Skābais krējums Exporta 12% 360g

    1.39 € за шт.
    Обычная цена: 1,85 €

    Цена за единицу: 3,86 €/кг

  • Kefīrs Rimi 2% 500g

    Kefīrs Rimi 2% 500g

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 1,38 €/кг

  • Piens Marge bez laktozes 1.5%, UHT 1L
    Без лактозы

    Piens Marge bez laktozes 1.5%, UHT 1L

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,35 €

    Цена за единицу: 1,99 €/кг

  • Skābais krējums Rimi Smart 20% 360g
    Низкая цена каждый день

    Skābais krējums Rimi Smart 20% 360g

    1.25 € за шт.

    Цена за единицу: 3,47 €/кг

  • Biezpiena sieriņš Baltais ķiršu 38g

    Biezpiena sieriņš Baltais ķiršu 38g

    0.29 € за шт.
    Обычная цена: 0,49 €

    Цена за единицу: 7,63 €/кг

  • Pilnpiena biezpiens Jaunpils 9% 275g

    Pilnpiena biezpiens Jaunpils 9% 275g

    1.89 € за шт.
    Обычная цена: 2,25 €

    Цена за единицу: 6,87 €/кг

  • Siers Siera nams Vieglais šķēlēs 150g

    Siers Siera nams Vieglais šķēlēs 150g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 15,93 €/кг

  • Dzeramais jogurts Actimel zemeņu 8x100g

    Dzeramais jogurts Actimel zemeņu 8x100g

    2.79 € за шт.
    Обычная цена: 3,99 €

    Цена за единицу: 3,49 €/кг

  • Pilnpiena biezpiens Straupe 9% 400g

    Pilnpiena biezpiens Straupe 9% 400g

    2.49 € за шт.
    Обычная цена: 3,65 €

    Цена за единицу: 6,22 €/кг

  • Dzeramais jogurts Oga zemeņu 1kg

    Dzeramais jogurts Oga zemeņu 1kg

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 1,89 €/кг

  • Siers Siera Nams 10% 200g

    Siers Siera Nams 10% 200g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 15,95 €/кг

  • Kazas siers Euroser šķēlēs 100g

    Kazas siers Euroser šķēlēs 100g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 25,90 €/кг

  • Krēmsiers Rasa ar zaļumiem 180g

    Krēmsiers Rasa ar zaļumiem 180g

    1.79 € за шт.
    Обычная цена: 2,19 €

    Цена за единицу: 9,94 €/кг

  • Kafijas krējums Ciba 10gx10gab.

    Kafijas krējums Ciba 10gx10gab.

    0.49 € за шт.

    Цена за единицу: 4,90 €/кг

  • Raudz. piena pr. Lakto aveņu, bez lakt. 200g
    Без лактозы

    Raudz. piena pr. Lakto aveņu, bez lakt. 200g

    0.99 € за шт.
    Обычная цена: 1,25 €

    Цена за единицу: 4,95 €/кг

  • Siers Latgale Čedaras fasēts kg
    Низкая цена каждый день

    Siers Latgale Čedaras fasēts kg

    9.89 € за кг

    Цена за единицу: 9,89 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.35 kg 0.35kg

  • Piens Marge UHT 3,2% 1l

    Piens Marge UHT 3,2% 1l

    2.05 € за шт.

    Цена за единицу: 2,05 €/л

  • Krēmsiers Rasa klasiskais 180g

    Krēmsiers Rasa klasiskais 180g

    1.79 € за шт.
    Обычная цена: 2,19 €

    Цена за единицу: 9,94 €/кг

  • Batoniņš Kinder Maxi King 3x35g

    Batoniņš Kinder Maxi King 3x35g

    1.79 € за шт.
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 17,05 €/кг

  • Kefīrs Lazdona 3,2% 500ml

    Kefīrs Lazdona 3,2% 500ml

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 2,18 €/л

  • Siers Maasdam 45% kg

    Siers Maasdam 45% kg

    7.99 € за кг
    Обычная цена: 13,79 €

    Цена за единицу: 7,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.31 kg 0.31kg

  • Biezpiena sieriņš Baltais šokolādes 38g

    Biezpiena sieriņš Baltais šokolādes 38g

    0.29 € за шт.
    Обычная цена: 0,49 €

    Цена за единицу: 7,63 €/кг

  • Krējums skābais Talsu 25% 400g
    Низкая цена каждый день

    Krējums skābais Talsu 25% 400g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,97 €/кг

  • Siera nūjiņas Pik-Nik kids 140g
    2 и более
    -17%
    2
    49 €
    2,99 €
    17,79 €/кг

    Siera nūjiņas Pik-Nik kids 140g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 21,36 €/кг

  • Biezpiens Baltais exporta 0.5% 250g

    Biezpiens Baltais exporta 0.5% 250g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 7,56 €/кг

  • Piena dzēriens Rasēns karameļu 1,5% 200ml
    Низкая цена каждый день

    Piena dzēriens Rasēns karameļu 1,5% 200ml

    0.59 € за шт.
    Обычная цена: 0,79 €

    Цена за единицу: 2,95 €/л

Фильтр

Фильтр