Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Majonēze Francis salātu 250g
    Низкая цена каждый день

    Majonēze Francis salātu 250g

    0.59 € за шт.

    Цена за единицу: 2,36 €/кг

  • Jogurts Kārums bifido ar meža ogām 350g
    Без лактозы

    Jogurts Kārums bifido ar meža ogām 350g

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 4,71 €/кг

  • Skābais krējums Baltais 25% 500g

    Skābais krējums Baltais 25% 500g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,98 €/кг

  • Paniņas Annele aveņu linsēklu 500g

    Paniņas Annele aveņu linsēklu 500g

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 2,70 €/кг

  • Biezpiena sieriņš Alma ar aveņu pildījumu 40g
    0
    27 €
    6,75 €/кг

    Biezpiena sieriņš Alma ar aveņu pildījumu 40g

    0.54 € за шт.

    Цена за единицу: 13,50 €/кг

  • Krējums kafijai Ciba 200g

    Krējums kafijai Ciba 200g

    0.85 € за шт.
    Обычная цена: 0,99 €

    Цена за единицу: 4,25 €/кг

  • Kūp.kaus.siers Annele šķēlēs 150g
    Низкая цена каждый день

    Kūp.kaus.siers Annele šķēlēs 150g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 16,60 €/кг

  • Raudz. piena prod. Lakto smiltsērkšķu 450g
    Низкая цена каждый день

    Raudz. piena prod. Lakto smiltsērkšķu 450g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 3,98 €/кг

  • Saldais krējums Rasa UHT 35% 200g

    Saldais krējums Rasa UHT 35% 200g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 9,45 €/кг

  • Skābais krējums Smiltene 20% 400g
    Низкая цена каждый день

    Skābais krējums Smiltene 20% 400g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 4,22 €/кг

  • Siers Siera nams Čederas šķēlītēs 150g

    Siers Siera nams Čederas šķēlītēs 150g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,93 €/кг

  • Olas Sprīdīši A/ML Nr.1 10 gab.

    Olas Sprīdīši A/ML Nr.1 10 gab.

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,40 €/шт.

  • Kaus. siers Dzintars klasiskais šķ. 130g

    Kaus. siers Dzintars klasiskais šķ. 130g

    1.19 € за шт.
    Обычная цена: 1,79 €

    Цена за единицу: 9,15 €/кг

  • Raudzēts piena prod. Lakto bez laktozes 200g
    Без лактозы

    Raudzēts piena prod. Lakto bez laktozes 200g

    0.99 € за шт.
    Обычная цена: 1,25 €

    Цена за единицу: 4,95 €/кг

  • Jogurts Fantasia ar ķiršiem 118g

    Jogurts Fantasia ar ķiršiem 118g

    0.79 € за шт.
    Обычная цена: 1,05 €

    Цена за единицу: 6,69 €/кг

  • R. piena pr. Lakto meža zem., bez lakt. 200g
    Без лактозы

    R. piena pr. Lakto meža zem., bez lakt. 200g

    0.99 € за шт.
    Обычная цена: 1,25 €

    Цена за единицу: 4,95 €/кг

  • Majonēze Hellmann's original 405ml
    Без молока

    Majonēze Hellmann's original 405ml

    4.59 € за шт.

    Цена за единицу: 11,33 €/л

  • Jogurts Emma zemeņu 110g
    2 и более
    -45%
    0
    49 €
    0,89 €
    4,45 €/кг
    Без лактозы

    Jogurts Emma zemeņu 110g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 8,09 €/кг

  • Rjaženka Annele 3,2% 500ml

    Rjaženka Annele 3,2% 500ml

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 3,18 €/л

  • Raudz. p. prod. Lakto Probio zem., man. 270g
    Без лактозы

    Raudz. p. prod. Lakto Probio zem., man. 270g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 5,89 €/кг

  • Dzeramais jogurts Oga persiku 1kg

    Dzeramais jogurts Oga persiku 1kg

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 1,89 €/кг

  • Kokosriekstu dzēriens Alpro Barista 1l
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы Без молока

    Kokosriekstu dzēriens Alpro Barista 1l

    2.49 € за шт.
    Обычная цена: 3,79 €

    Цена за единицу: 2,49 €/л

  • Siers Rimi Camembert 120g

    Siers Rimi Camembert 120g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 15,75 €/кг

  • Siers Rimi Brie 125g

    Siers Rimi Brie 125g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 11,12 €/кг

  • Graudainais biezpiens Smiltene 0,5% 800g
    3
    99 €
    4,99 €/кг

    Graudainais biezpiens Smiltene 0,5% 800g

    5.39 € за шт.

    Цена за единицу: 6,74 €/кг

  • Piens Limbažu 2,5% 1,5l

    Piens Limbažu 2,5% 1,5l

    1.79 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 1,19 €/л

  • Biezpiens Valmiera lielgraudu 5% 185g

    Biezpiens Valmiera lielgraudu 5% 185g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 9,68 €/кг

  • Proteīna batoniņš Fit vaniļas, ar saldin. 46g
    2 и более
    -20%
    0
    55 €
    0,69 €
    11,96 €/кг

    Proteīna batoniņš Fit vaniļas, ar saldin. 46g

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 15,00 €/кг

  • Biezpiena deserts Magija ar želejas gabal. kg
    Без глютена

    Biezpiena deserts Magija ar želejas gabal. kg

    5.99 € за кг
    Обычная цена: 7,49 €

    Цена за единицу: 5,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Siers Rimi Gouda rīvēts 150G

    Siers Rimi Gouda rīvēts 150G

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 11,00 €/кг

  • Piens Meadow Star bez laktozes UHT 3,2% 1l
    Без лактозы

    Piens Meadow Star bez laktozes UHT 3,2% 1l

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 1,19 €/л

  • Vājpiena kefīrs 0,5% 1kg

    Vājpiena kefīrs 0,5% 1kg

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 1,49 €/кг

  • Grieķu jogurts Rimi 7,5% 180g

    Grieķu jogurts Rimi 7,5% 180g

    0.49 € за шт.
    Обычная цена: 0,60 €

    Цена за единицу: 2,72 €/кг

  • Svaigais siers Smiltene Klasiskais 200g
    Низкая цена каждый день

    Svaigais siers Smiltene Klasiskais 200g

    1.49 € за шт.
    Обычная цена: 1,69 €

    Цена за единицу: 7,45 €/кг

  • Mājas siers Tere ar lakšu pesto 300g

    Mājas siers Tere ar lakšu pesto 300g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 4,97 €/кг

  • Saldais biezpiens Baltais ar rozīnēm 180g
    Низкая цена каждый день

    Saldais biezpiens Baltais ar rozīnēm 180g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 7,17 €/кг

  • Majonēze Spilva Provansas 250g

    Majonēze Spilva Provansas 250g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 5,56 €/кг

  • Svaigais siers mozzarella Smiltene 125g

    Svaigais siers mozzarella Smiltene 125g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 11,12 €/кг

  • Krējums kafijai Rimi 10% 10x10g
    Низкая цена каждый день

    Krējums kafijai Rimi 10% 10x10g

    0.42 € за шт.

    Цена за единицу: 4,20 €/кг

  • Siers Rimi Mozzarella mini 100g

    Siers Rimi Mozzarella mini 100g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 12,90 €/кг

Фильтр

Фильтр