Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Siers Rimi Mozzarella mini 100g

    Siers Rimi Mozzarella mini 100g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 12,90 €/кг

  • Saldā kr. jogurts Baltais ar meln. ķirš. 400g
    Без лактозы

    Saldā kr. jogurts Baltais ar meln. ķirš. 400g

    1.25 € за шт.
    Обычная цена: 1,59 €

    Цена за единицу: 3,12 €/кг

  • Biezpiens Lazdona brokastu 9% 380g

    Biezpiens Lazdona brokastu 9% 380g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 6,82 €/кг

  • Krēmsiers Baltais Klasiskais 150g
    Низкая цена каждый день

    Krēmsiers Baltais Klasiskais 150g

    1.39 € за шт.
    Обычная цена: 1,79 €

    Цена за единицу: 9,27 €/кг

  • Vājp. biezp. Annele amfora protein 0,9 % 200g
    Без лактозы

    Vājp. biezp. Annele amfora protein 0,9 % 200g

    1.39 € за шт.
    Обычная цена: 1,55 €

    Цена за единицу: 6,95 €/кг

  • Skābais krējums 20% 600g
    Низкая цена каждый день

    Skābais krējums 20% 600g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 4,48 €/кг

  • Graud. biezpiens Annele ar ķiršiem 7% 150g

    Graud. biezpiens Annele ar ķiršiem 7% 150g

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 11,00 €/кг

  • Grieķu jogurts Annele dabisks 370g

    Grieķu jogurts Annele dabisks 370g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,38 €/кг

  • Skābpiena dzēr. Baltais Ayran klasiskais 500g

    Skābpiena dzēr. Baltais Ayran klasiskais 500g

    1.19 € за шт.
    Обычная цена: 1,39 €

    Цена за единицу: 2,38 €/кг

  • Siers Smiltene Holandes 45% kg

    Siers Smiltene Holandes 45% kg

    6.99 € за кг
    Обычная цена: 10,49 €

    Цена за единицу: 6,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.4 kg 0.4kg

  • Siers Smiltene Klasiskais puscietais 250g

    Siers Smiltene Klasiskais puscietais 250g

    2.55 € за шт.
    Обычная цена: 3,19 €

    Цена за единицу: 10,20 €/кг

  • Siers Rimi FreeFrom Vieglais 15% šķēlēs 150g
    Без лактозы

    Siers Rimi FreeFrom Vieglais 15% šķēlēs 150g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 12,60 €/кг

  • Saldais krējums Exporta 35% 200g

    Saldais krējums Exporta 35% 200g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 8,95 €/кг

  • Siers SN Maasdam šķēles 150g

    Siers SN Maasdam šķēles 150g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 15,93 €/кг

  • Piens Annele UHT 2,5% 1l

    Piens Annele UHT 2,5% 1l

    1.65 € за шт.
    Обычная цена: 1,89 €

    Цена за единицу: 1,65 €/л

  • Jogurts Baltais Skyr vaniļas 300g

    Jogurts Baltais Skyr vaniļas 300g

    1.29 € за шт.
    Обычная цена: 1,69 €

    Цена за единицу: 4,30 €/кг

  • Biezp. sieriņš Magija ar želejas gabal. 45g
    Без глютена

    Biezp. sieriņš Magija ar želejas gabal. 45g

    0.55 € за шт.

    Цена за единицу: 12,22 €/кг

  • Siers Rimi Tilsit šķēlēs 45% 150g
    Без лактозы

    Siers Rimi Tilsit šķēlēs 45% 150g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 9,27 €/кг

  • Biezpiena sieriņš Jeppi ar biskv. garš.kr.38g

    Biezpiena sieriņš Jeppi ar biskv. garš.kr.38g

    0.27 € за шт.

    Цена за единицу: 7,11 €/кг

  • Siers Tilzītes Cesvaines Piens kg

    Siers Tilzītes Cesvaines Piens kg

    12.99 € за кг

    Цена за единицу: 12,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Biezp. sieriņš Jeppi ar krēma brulē garš. 38g

    Biezp. sieriņš Jeppi ar krēma brulē garš. 38g

    0.27 € за шт.

    Цена за единицу: 7,11 €/кг

  • Dzeramais jogurts Oga melleņu 1kg

    Dzeramais jogurts Oga melleņu 1kg

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 1,89 €/кг

  • Saldais krējums Meadow Star UHT 30% 500ml

    Saldais krējums Meadow Star UHT 30% 500ml

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 4,98 €/кг

  • Sviests Straupe saldkrējuma 82% 200g

    Sviests Straupe saldkrējuma 82% 200g

    3.65 € за шт.

    Цена за единицу: 18,25 €/кг

  • Graudainais biezpiens Annele ar mellenēm 150g

    Graudainais biezpiens Annele ar mellenēm 150g

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 11,00 €/кг

  • Želeja Jungle Pop ķiršu 115g
    Низкая цена каждый день

    Želeja Jungle Pop ķiršu 115g

    0.39 € за шт.

    Цена за единицу: 3,39 €/кг

  • Vājpiena biezpiens Talsu 0,5% 300g
    Низкая цена каждый день

    Vājpiena biezpiens Talsu 0,5% 300g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 6,30 €/кг

  • Biezpiena sieriņš Kārums karameļu 45g

    Biezpiena sieriņš Kārums karameļu 45g

    0.52 € за шт.

    Цена за единицу: 11,56 €/кг

  • Biezpiena sieriņš Magija ar šok. gab. 45g
    Без глютена

    Biezpiena sieriņš Magija ar šok. gab. 45g

    0.55 € за шт.

    Цена за единицу: 12,22 €/кг

  • Siera uzkoda Rambyno original 75g

    Siera uzkoda Rambyno original 75g

    1.19 € за шт.
    Обычная цена: 1,49 €

    Цена за единицу: 15,87 €/кг

  • Biezpiena sieriņš Alma kakao 40g
    0
    27 €
    6,75 €/кг

    Biezpiena sieriņš Alma kakao 40g

    0.54 € за шт.

    Цена за единицу: 13,50 €/кг

  • Siers mascarpone Formagia 500g
    3
    99 €
    7,98 €/кг

    Siers mascarpone Formagia 500g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,98 €/кг

  • Sviests Džiugas bez laktozes 82% 170g
    Без лактозы

    Sviests Džiugas bez laktozes 82% 170g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 17,59 €/кг

  • Kefīrs Baltais 2% 1kg

    Kefīrs Baltais 2% 1kg

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 1,29 €/кг

  • Pilnpiena biezpiens Straupe 9% 1kg

    Pilnpiena biezpiens Straupe 9% 1kg

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 6,99 €/кг

  • Biezpiena krēms Baltais protein persiku 300g

    Biezpiena krēms Baltais protein persiku 300g

    1.49 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 4,97 €/кг

  • Saldais krējums 35% Rasa 500g

    Saldais krējums 35% Rasa 500g

    2.99 € за шт.
    Обычная цена: 3,85 €

    Цена за единицу: 5,98 €/кг

  • Grau.biezp.Baltais Protein ar skābo krēj.500g

    Grau.biezp.Baltais Protein ar skābo krēj.500g

    2.49 € за шт.
    Обычная цена: 3,29 €

    Цена за единицу: 4,98 €/кг

  • Karamel.iebiezināts piens Rimi ar cukuru 397g

    Karamel.iebiezināts piens Rimi ar cukuru 397g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 8,04 €/кг

  • Sviests Cesvaine saldkrējuma 82% 180g
    Низкая цена каждый день

    Sviests Cesvaine saldkrējuma 82% 180g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 14,94 €/кг

Фильтр

Фильтр