Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Jogurts Rimi Smart bez pied., bez lakt. 1kg
    Без лактозы
    Низкая цена каждый день

    Jogurts Rimi Smart bez pied., bez lakt. 1kg

    1.40 € за шт.

    Цена за единицу: 1,40 €/кг

  • Jogurts Baltais Skyr zemeņu 300g

    Jogurts Baltais Skyr zemeņu 300g

    1.29 € за шт.
    Обычная цена: 1,69 €

    Цена за единицу: 4,30 €/кг

  • Siers Burrata Selection by Rimi 51% 125g

    Siers Burrata Selection by Rimi 51% 125g

    2.09 € за шт.
    Обычная цена: 2,37 €

    Цена за единицу: 16,72 €/кг

  • Krēmsiers Philadelphia Original 200g

    Krēmsiers Philadelphia Original 200g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,95 €/кг

  • Saldā krējuma jogurts Baltais ar zemenēm 400g
    Без лактозы

    Saldā krējuma jogurts Baltais ar zemenēm 400g

    1.25 € за шт.
    Обычная цена: 1,59 €

    Цена за единицу: 3,12 €/кг

  • Raudzēts piena pr. Lakto Probio mel., 270g
    Без лактозы

    Raudzēts piena pr. Lakto Probio mel., 270g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 5,89 €/кг

  • Jogurts Emma melleņu 110g
    2 и более
    -45%
    0
    49 €
    0,89 €
    4,45 €/кг
    Без лактозы

    Jogurts Emma melleņu 110g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 8,09 €/кг

  • Skābais krējums Valmiera 15% 450g

    Skābais krējums Valmiera 15% 450g

    2.35 € за шт.

    Цена за единицу: 5,22 €/кг

  • Graud.biezpiens ar saldo krējumu 5% Rimi 500g

    Graud.biezpiens ar saldo krējumu 5% Rimi 500g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 3,58 €/кг

  • Putra Annele rīsu un aprikožu 6% 200g
    Низкая цена каждый день

    Putra Annele rīsu un aprikožu 6% 200g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 6,45 €/кг

  • Biez.Grieķu amfora protein ar vīģēm 0,8% 200g
    Без лактозы

    Biez.Grieķu amfora protein ar vīģēm 0,8% 200g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 8,95 €/кг

  • Krēmsiers Philadelphia Light 200g

    Krēmsiers Philadelphia Light 200g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,95 €/кг

  • Biezpiena sieriņš Alma ar mango pildījumu 40g
    0
    27 €
    6,75 €/кг

    Biezpiena sieriņš Alma ar mango pildījumu 40g

    0.54 € за шт.

    Цена за единицу: 13,50 €/кг

  • Biezpiens 5% 400g

    Biezpiens 5% 400g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 8,22 €/кг

  • Siers Rimi Holandes šķēlēs 48% 150g
    Без лактозы

    Siers Rimi Holandes šķēlēs 48% 150g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 9,27 €/кг

  • Siers Smiltene Holandes 250g

    Siers Smiltene Holandes 250g

    2.55 € за шт.
    Обычная цена: 3,19 €

    Цена за единицу: 10,20 €/кг

  • Siers Baltais Grieķu salātiem 250g

    Siers Baltais Grieķu salātiem 250g

    2.39 € за шт.
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 9,56 €/кг

  • Biezp. sier. Jeppi vaniļas ar aveņu pild. 38g

    Biezp. sier. Jeppi vaniļas ar aveņu pild. 38g

    0.27 € за шт.

    Цена за единицу: 7,11 €/кг

  • Olbaltumv. dzēriens Piena Spēks zemeņu 460g

    Olbaltumv. dzēriens Piena Spēks zemeņu 460g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 3,89 €/кг

  • Siers Jaunpils Holandes šķēlēs 150g

    Siers Jaunpils Holandes šķēlēs 150g

    1.59 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 10,60 €/кг

  • Skābais krējums Valmiera 25% 450g

    Skābais krējums Valmiera 25% 450g

    2.35 € за шт.

    Цена за единицу: 5,22 €/кг

  • Graudainais biezpiens Rimi Smart 5% 200g
    Новинка
    Низкая цена каждый день

    Graudainais biezpiens Rimi Smart 5% 200g

    0.59 € за шт.
    Обычная цена: 0,75 €

    Цена за единицу: 2,95 €/кг

  • Rīsu putra Annele ar zemenēm 200g
    Низкая цена каждый день

    Rīsu putra Annele ar zemenēm 200g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 6,45 €/кг

  • Jog. Fantasia krēm.ar šok.pārslām 102g

    Jog. Fantasia krēm.ar šok.pārslām 102g

    0.79 € за шт.
    Обычная цена: 1,05 €

    Цена за единицу: 7,75 €/кг

  • Piens BIO 2% 1l
    Органические продукты

    Piens BIO 2% 1l

    1.56 € за шт.

    Цена за единицу: 1,56 €/л

  • Turku jogurts Baltais mango 300g

    Turku jogurts Baltais mango 300g

    1.15 € за шт.
    Обычная цена: 1,45 €

    Цена за единицу: 3,83 €/кг

  • Siers Maasdammer 45+ kg
    Подходит для вегетарианцев

    Siers Maasdammer 45+ kg

    11.99 € за кг

    Цена за единицу: 11,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Biezp. sieriņš Jeppi kakao ar šok. pild. 38g

    Biezp. sieriņš Jeppi kakao ar šok. pild. 38g

    0.27 € за шт.

    Цена за единицу: 7,11 €/кг

  • Kausētais siers Dzintars ar šķiņķi 200g

    Kausētais siers Dzintars ar šķiņķi 200g

    2.35 € за шт.

    Цена за единицу: 11,75 €/кг

  • Proteīna muss Protein Lab ar šokol. g. 200g

    Proteīna muss Protein Lab ar šokol. g. 200g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,95 €/кг

  • Jogurts Emma banānu 110g
    2 и более
    -45%
    0
    49 €
    0,89 €
    4,45 €/кг
    Без лактозы

    Jogurts Emma banānu 110g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 8,09 €/кг

  • Sv. krēmsiers Rimi ar ķiplokiem 20% 150g
    Низкая цена каждый день

    Sv. krēmsiers Rimi ar ķiplokiem 20% 150g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 7,93 €/кг

  • Jogurts Rasēns zemeņu banānu piena šokol.110g
    Низкая цена каждый день

    Jogurts Rasēns zemeņu banānu piena šokol.110g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 7,18 €/кг

  • Jog.dzēr.Baltais superb. pers.un čia sēk.700g

    Jog.dzēr.Baltais superb. pers.un čia sēk.700g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 3,13 €/кг

  • Majonēze Spilva rosola 250g

    Majonēze Spilva rosola 250g

    1.36 € за шт.

    Цена за единицу: 5,44 €/кг

  • Svaigais siers Smiltene tomātu bazilika 200g
    Низкая цена каждый день

    Svaigais siers Smiltene tomātu bazilika 200g

    1.49 € за шт.
    Обычная цена: 1,69 €

    Цена за единицу: 7,45 €/кг

  • Biezpiena sieriņš Baltais vaniļas 38g

    Biezpiena sieriņš Baltais vaniļas 38g

    0.29 € за шт.
    Обычная цена: 0,49 €

    Цена за единицу: 7,63 €/кг

  • Siers Rimi Holandes fasēts 45% 500g

    Siers Rimi Holandes fasēts 45% 500g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 7,78 €/кг

  • Lakto aveņu-melleņu bez laktozes 100g
    Без лактозы

    Lakto aveņu-melleņu bez laktozes 100g

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 6,90 €/кг

  • Olbaltumvielu dzēriens Piena Spēks 460g

    Olbaltumvielu dzēriens Piena Spēks 460g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 3,89 €/кг

Фильтр

Фильтр