Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Siers Rimi Holandes fasēts 45% 500g

    Siers Rimi Holandes fasēts 45% 500g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 7,78 €/кг

  • Svaigais siers Smiltene tomātu bazilika 200g
    Низкая цена каждый день

    Svaigais siers Smiltene tomātu bazilika 200g

    1.49 € за шт.
    Обычная цена: 1,69 €

    Цена за единицу: 7,45 €/кг

  • Lakto aveņu-melleņu bez laktozes 100g
    Без лактозы

    Lakto aveņu-melleņu bez laktozes 100g

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 6,90 €/кг

  • Kausētais siers Rimi šķēlēs 130g
    Низкая цена каждый день

    Kausētais siers Rimi šķēlēs 130g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,62 €/кг

  • Olas Zemnieku A/LM Nr.2 10gab.

    Olas Zemnieku A/LM Nr.2 10gab.

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 0,29 €/шт.

  • Rūgušpiens Jaunpils 4% 400g

    Rūgušpiens Jaunpils 4% 400g

    0.89 € за шт.
    Обычная цена: 1,09 €

    Цена за единицу: 2,22 €/кг

  • Des.sier.ar C vit.,cepum.,kond.piena g. 38g
    Низкая цена каждый день

    Des.sier.ar C vit.,cepum.,kond.piena g. 38g

    0.20 € за шт.

    Цена за единицу: 5,26 €/кг

  • Dzēriens Mullermilch piena, šokolādes 1,6% 40

    Dzēriens Mullermilch piena, šokolādes 1,6% 40

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 4,12 €/кг

  • Saldais krējums Rasa 10% 200g

    Saldais krējums Rasa 10% 200g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 7,95 €/кг

  • Auzu dzēriens Salling Veggie ekoloģisks 1l
    Подходит для веганов Органические продукты

    Auzu dzēriens Salling Veggie ekoloģisks 1l

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 1,99 €/л

  • Siers Siera nams Čederas red šķēlītēs 150g

    Siers Siera nams Čederas red šķēlītēs 150g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 16,60 €/кг

  • Vājpiena biezpiens Straupe 0,5% 400g

    Vājpiena biezpiens Straupe 0,5% 400g

    3.45 € за шт.

    Цена за единицу: 8,62 €/кг

  • Siers Tilzītes SN šķēlītes 150g

    Siers Tilzītes SN šķēlītes 150g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 14,60 €/кг

  • Saldā krējuma krēms Kārums vaniļas 150g

    Saldā krējuma krēms Kārums vaniļas 150g

    0.95 € за шт.
    Обычная цена: 1,09 €

    Цена за единицу: 6,33 €/кг

  • Rīsu putra Annele ar mellenēm 200g
    Низкая цена каждый день

    Rīsu putra Annele ar mellenēm 200g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 6,45 €/кг

  • Halloumi siers Rimi Planet 200g

    Halloumi siers Rimi Planet 200g

    2.99 € за шт.
    Обычная цена: 3,49 €

    Цена за единицу: 14,95 €/кг

  • Jog. Fantasia krēm.ar zemenēm 118g

    Jog. Fantasia krēm.ar zemenēm 118g

    0.79 € за шт.
    Обычная цена: 1,05 €

    Цена за единицу: 6,48 €/кг

  • Jog. Kārums bifido ar sēklām,graudiem 350g
    Без лактозы

    Jog. Kārums bifido ar sēklām,graudiem 350g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 4,83 €/кг

  • Kausētais siers Tere ar grilētu vistu 200g
    2 и более
    -50%
    1
    09 €
    2,19 €
    5,45 €/кг

    Kausētais siers Tere ar grilētu vistu 200g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 10,95 €/кг

  • Saldais biezpiens Baltais vaniļas 180g
    Низкая цена каждый день

    Saldais biezpiens Baltais vaniļas 180g

    1.09 € за шт.
    Обычная цена: 1,29 €

    Цена за единицу: 6,06 €/кг

  • Deserta sieriņš ar C vit.un karameļu g. 38g
    Низкая цена каждый день

    Deserta sieriņš ar C vit.un karameļu g. 38g

    0.20 € за шт.

    Цена за единицу: 5,26 €/кг

  • Proteīna batoniņš Fit zemeņu, ar saldin. 46g
    2 и более
    -20%
    0
    55 €
    0,69 €
    11,96 €/кг

    Proteīna batoniņš Fit zemeņu, ar saldin. 46g

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 15,00 €/кг

  • Rjaženka Lazdona 4% 500g

    Rjaženka Lazdona 4% 500g

    1.15 € за шт.

    Цена за единицу: 2,30 €/кг

  • Siers Granarolo Mozzarella Standard 125g

    Siers Granarolo Mozzarella Standard 125g

    1.45 € за шт.

    Цена за единицу: 11,60 €/кг

  • Biezpiena sieriņš Emma ar kondensēt.pienu 40g
    4 и более
    -49%
    0
    25 €
    0,49 €
    6,25 €/кг

    Biezpiena sieriņš Emma ar kondensēt.pienu 40g

    0.49 € за шт.

    Цена за единицу: 12,25 €/кг

  • Saldais krējums Meadow Star UHT 12% 500ml

    Saldais krējums Meadow Star UHT 12% 500ml

    1.60 € за шт.

    Цена за единицу: 3,20 €/л

  • Dažādu kausēto sieru izlase Rimi Smart 140g
    Низкая цена каждый день

    Dažādu kausēto sieru izlase Rimi Smart 140g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 7,79 €/кг

  • Batoniņš Rimi ar piena un medus krēmu 28g

    Batoniņš Rimi ar piena un medus krēmu 28g

    0.39 € за шт.

    Цена за единицу: 13,93 €/кг

  • Graudainais biezpiens Smiltene 9% 200g

    Graudainais biezpiens Smiltene 9% 200g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 8,45 €/кг

  • Krēmsiers Philadelphia XL 300g
    3
    99 €
    13,30 €/кг

    Krēmsiers Philadelphia XL 300g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 16,63 €/кг

  • Salātu siers  Rimi 40% 500g

    Salātu siers Rimi 40% 500g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,98 €/кг

  • Siers Alpu šķēlītēs 150g

    Siers Alpu šķēlītēs 150g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 16,60 €/кг

  • Saldais biezpiens Baltais Tutti Frutti 180g

    Saldais biezpiens Baltais Tutti Frutti 180g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 7,17 €/кг

  • Jogurta dzēriens Actimel multiaugļu 8x100g

    Jogurta dzēriens Actimel multiaugļu 8x100g

    2.79 € за шт.
    Обычная цена: 4,49 €

    Цена за единицу: 3,49 €/кг

  • Pilnpiena biezpiens Rimi 9% 275g

    Pilnpiena biezpiens Rimi 9% 275g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 7,60 €/кг

  • Piena dzēriens Valio bez laktozes 1l
    Без лактозы

    Piena dzēriens Valio bez laktozes 1l

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 3,09 €/л

  • Cietais siers Džiugas 40% 12 mēneši 100g
    Без глютена Без лактозы
    Низкая цена каждый день

    Cietais siers Džiugas 40% 12 mēneši 100g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 26,90 €/кг

  • Jogurts Gefilus naturālais 2,5% 380g
    Без лактозы

    Jogurts Gefilus naturālais 2,5% 380g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 3,92 €/кг

  • Svaigais siers Kārums ar zaļumiem 175g

    Svaigais siers Kārums ar zaļumiem 175g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 11,94 €/кг

  • Siers Cesvaine ar tom.ķiplokiem šķēlēs 150g

    Siers Cesvaine ar tom.ķiplokiem šķēlēs 150g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,93 €/кг

Фильтр

Фильтр