Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Majonēze Mālpils provansas 250g
    2 un vairāk
    -23%
    0
    99 €
    1,29 €
    3,96 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Majonēze Mālpils provansas 250g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 5,16 €/kg

  • Kaķu konservi Felix Sens. zivju izlase 4x85g
    1
    49 €
    4,38 €/kg

    Kaķu konservi Felix Sens. zivju izlase 4x85g

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 6,91 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,35 €

  • Polārmaize Fazer auzu 180g

    Polārmaize Fazer auzu 180g

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 2,30 €

    Cena par vienību: 9,94 €/kg

  • Zivju pirkstiņi Findus saldēti 420g
    4
    39 €
    10,45 €/kg

    Zivju pirkstiņi Findus saldēti 420g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,26 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • Cūkgaļas kotlešu masa, atdz. Rimi Smart 350g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cūkgaļas kotlešu masa, atdz. Rimi Smart 350g

    0.99 € par gab.
    Regulārā cena: 1,59 €

    Cena par vienību: 2,83 €/kg

  • Biezpiena sieriņš Emma ar dzērvenēm 40g
    4 un vairāk
    -49%
    0
    25 €
    0,49 €
    6,25 €/kg

    Biezpiena sieriņš Emma ar dzērvenēm 40g

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 12,25 €/kg

  • Sulas dzēriens Cido MIX multiaugļu 1l
    1
    55 €
    1,55 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sulas dzēriens Cido MIX multiaugļu 1l

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 2,09 €/l

    30 dienu zemākā cena: 1,55 €

  • Olīveļļa Rimi 1l
    6
    99 €
    6,99 €/l

    Olīveļļa Rimi 1l

    11.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • Buljons I Love Eco dārzeņu 66g
    2 un vairāk
    -30%
    1
    50 €
    2,15 €
    22,73 €/kg
    Ekoloģisks

    Buljons I Love Eco dārzeņu 66g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 32,58 €/kg

  • Tunča pastēte Kaija Vidusjūras gaumē 125g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tunča pastēte Kaija Vidusjūras gaumē 125g

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 2,29 €

    Cena par vienību: 14,32 €/kg

  • Desa Nākotne Mājas pusžāvēta 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desa Nākotne Mājas pusžāvēta 250g

    2.19 € par gab.
    Regulārā cena: 2,59 €

    Cena par vienību: 8,76 €/kg

  • Biezpiena krēms Baltais protein aveņu 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Biezpiena krēms Baltais protein aveņu 300g

    1.49 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 4,97 €/kg

  • Mandeļu sviesta cepumi Selection by Rimi 100g
    1
    99 €
    19,90 €/kg

    Mandeļu sviesta cepumi Selection by Rimi 100g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 25,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,59 €

  • Kafijas pupiņas Selection Brazil 1kg
    16
    99 €
    16,99 €/kg

    Kafijas pupiņas Selection Brazil 1kg

    25.99 € par gab.

    Cena par vienību: 25,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 25,99 €

  • Olīvu izspaidu eļļa Goccia d'Oro Pomace 1l
    5
    99 €
    5,99 €/l

    Olīvu izspaidu eļļa Goccia d'Oro Pomace 1l

    10.79 € par gab.

    Cena par vienību: 10,79 €/l

    30 dienu zemākā cena: 10,79 €

  • Plomb. sald. Pols šok. gl. uz koc. 120ml/75g
    0
    79 €
    10,53 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Plomb. sald. Pols šok. gl. uz koc. 120ml/75g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 18,53 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,39 €

  • Tuncis Kaija Terijaki mērcē 110g
    Sertificēts saskaņā ar MSC vides standartiem zvejai Izcelsmes valsts Latvija

    Tuncis Kaija Terijaki mērcē 110g

    2.19 € par gab.
    Regulārā cena: 2,79 €

    Cena par vienību: 19,91 €/kg

  • Maltā kafija Dallmayr Prodomo 500g
    9
    99 €
    19,98 €/kg

    Maltā kafija Dallmayr Prodomo 500g

    16.79 € par gab.

    Cena par vienību: 33,58 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 16,79 €

  • Pasta Selection by Rimi Gigli 500g
    1
    49 €
    2,98 €/kg

    Pasta Selection by Rimi Gigli 500g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,98 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Šokolādes krēms Nutella lazdu riekstu 230g
    3
    49 €
    15,17 €/kg

    Šokolādes krēms Nutella lazdu riekstu 230g

    4.39 € par gab.

    Cena par vienību: 19,09 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,39 €

  • Garšvielu maisījums Santa Maria Fajita 28g
    0
    99 €
    35,36 €/kg

    Garšvielu maisījums Santa Maria Fajita 28g

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 44,64 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,75 €

  • Jogurts Piatnica bez piedevām 330g
    2 un vairāk
    -20%
    0
    79 €
    0,99 €
    2,39 €/kg

    Jogurts Piatnica bez piedevām 330g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,00 €/kg

  • Sardīnes Kaija eļļā 240g/144g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sardīnes Kaija eļļā 240g/144g

    1.49 € par gab.
    Regulārā cena: 1,89 €

    Cena par vienību: 10,35 €/kg

  • Pelēkie zirņi Spilva ar žāvētu gaļu 570g
    3
    59 €
    6,30 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pelēkie zirņi Spilva ar žāvētu gaļu 570g

    4.25 € par gab.

    Cena par vienību: 7,46 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,25 €

  • Kons.kaķ.Gourmet Gold Mous.past.ar teļa g.85g

    Kons.kaķ.Gourmet Gold Mous.past.ar teļa g.85g

    0.55 € par gab.
    Regulārā cena: 0,87 €

    Cena par vienību: 6,47 €/kg

  • Maltā kafija Lofbergs Kharisma 500g
    7
    89 €
    15,78 €/kg

    Maltā kafija Lofbergs Kharisma 500g

    13.99 € par gab.

    Cena par vienību: 27,98 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 13,99 €

  • Miltu maisījums Dobele ātrā kūka 400g
    1
    19 €
    2,97 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Miltu maisījums Dobele ātrā kūka 400g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 4,22 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

  • Mērce Spilva Wrap 220g
    1
    79 €
    8,14 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva Wrap 220g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 11,77 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,59 €

  • Bekons amerikāņu gaumē a/k šķēlēs 150g

    Bekons amerikāņu gaumē a/k šķēlēs 150g

    2.39 € par gab.
    Regulārā cena: 2,75 €

    Cena par vienību: 15,93 €/kg

  • Sald.Pols šokolādes šok. glaz.120ml/75g
    0
    79 €
    10,53 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sald.Pols šokolādes šok. glaz.120ml/75g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 18,53 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,39 €

  • Plūmes tumšās 500g
    Labākai dzīvei

    Plūmes tumšās 500g

    1.49 € par gab.
    Regulārā cena: 1,79 €

    Cena par vienību: 2,98 €/kg

  • Tomātu mērce bez pievienota cukura 0,5l
    2
    29 €
    4,49 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tomātu mērce bez pievienota cukura 0,5l

    3.05 € par gab.

    Cena par vienību: 5,98 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,05 €

  • Biezpiena sieriņš Emma vaniļas 40g
    4 un vairāk
    -49%
    0
    25 €
    0,49 €
    6,25 €/kg

    Biezpiena sieriņš Emma vaniļas 40g

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 12,25 €/kg

  • Nūdeles Knorr ar sieru, zaļum. ātri pag. 61g
    0
    65 €
    10,66 €/kg

    Nūdeles Knorr ar sieru, zaļum. ātri pag. 61g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 16,23 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,99 €

  • Siers Gouda kg

    Siers Gouda kg

    4.99 € par kg
    Regulārā cena: 12,99 €

    Cena par vienību: 4,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.35 kg 0.35kg

  • Maize Lielmaize Burger 360g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Maize Lielmaize Burger 360g

    1.29 € par gab.
    Regulārā cena: 1,66 €

    Cena par vienību: 3,58 €/kg

  • Atlantijas laša maltā gaļa Viči saldēta 1kg
    4
    29 €
    4,29 €/kg
    Labākai dzīvei

    Atlantijas laša maltā gaļa Viči saldēta 1kg

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Gāz. dzēr. Enjoy citrons laims piparm. 1.5l
    2 un vairāk
    -24%
    1
    29 €
    1,69 €
    0,86 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gāz. dzēr. Enjoy citrons laims piparm. 1.5l

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 1,13 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Saldskābmaize Tava plaucēta 550g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldskābmaize Tava plaucēta 550g

    1.15 € par gab.
    Regulārā cena: 1,29 €

    Cena par vienību: 2,09 €/kg

  • Jogurts Baltais maizes ar plūmēm 380g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Jogurts Baltais maizes ar plūmēm 380g

    1.19 € par gab.
    Regulārā cena: 1,39 €

    Cena par vienību: 3,13 €/kg

Filtrs

Filtrs