Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Gāz. dzēr. Enjoy citrons laims piparm. 1.5l
    2 un vairāk
    -24%
    1
    29 €
    1,69 €
    0,86 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gāz. dzēr. Enjoy citrons laims piparm. 1.5l

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 1,13 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Jogurts Baltais maizes ar plūmēm 380g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Jogurts Baltais maizes ar plūmēm 380g

    1.19 € par gab.
    Regulārā cena: 1,39 €

    Cena par vienību: 3,13 €/kg

  • Rudzu baltmaize Lielmaize 500g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Rudzu baltmaize Lielmaize 500g

    1.29 € par gab.
    Regulārā cena: 1,84 €

    Cena par vienību: 2,58 €/kg

  • Bekons prociutto Rakvere šķēlēs 140g
    2 un vairāk
    -26%
    1
    99 €
    2,69 €
    14,21 €/kg

    Bekons prociutto Rakvere šķēlēs 140g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 19,21 €/kg

  • Kūpināts marinēts šķiņķis fas.kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kūpināts marinēts šķiņķis fas.kg

    9.99 € par kg
    Regulārā cena: 12,59 €

    Cena par vienību: 9,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Gaļa Nākotne Saimnieka kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gaļa Nākotne Saimnieka kg

    7.99 € par kg
    Regulārā cena: 10,99 €

    Cena par vienību: 7,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

  • Siers Truly Irish Čedaras Īru red 200g

    Siers Truly Irish Čedaras Īru red 200g

    3.49 € par gab.
    Regulārā cena: 3,99 €

    Cena par vienību: 17,45 €/kg

  • Popkorns Rimi ar sviesta garšu 90g
    0
    75 €
    8,33 €/kg

    Popkorns Rimi ar sviesta garšu 90g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 9,89 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,89 €

  • Cepamais pulveris Spilva 13g
    0
    21 €
    16,15 €/kg

    Cepamais pulveris Spilva 13g

    0.31 € par gab.

    Cena par vienību: 23,85 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,31 €

  • Sēklu bagātīgās maizes šķēles Fazer 400g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Sēklu bagātīgās maizes šķēles Fazer 400g

    1.75 € par gab.
    Regulārā cena: 2,30 €

    Cena par vienību: 4,37 €/kg

  • Kartupeļi Rimi Amandine gardēžu 900g
    Labākai dzīvei

    Kartupeļi Rimi Amandine gardēžu 900g

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,49 €

    Cena par vienību: 2,21 €/kg

  • Melnā tēja Ahmad Tea Earl Grey 100g
    2 un vairāk
    -25%
    2
    99 €
    3,99 €
    29,90 €/kg

    Melnā tēja Ahmad Tea Earl Grey 100g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,90 €/kg

  • Šokolādes ola Kinder Surprise 20g
    3 un vairāk
    -13%
    1
    09 €
    1,25 €
    54,50 €/kg

    Šokolādes ola Kinder Surprise 20g

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 62,50 €/kg

  • Sardeles Lido cūkgaļas 420g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sardeles Lido cūkgaļas 420g

    5.59 € par gab.
    Regulārā cena: 6,49 €

    Cena par vienību: 13,31 €/kg

  • Krēmsiers Philadelphia ar ekstra prot. 175g

    Krēmsiers Philadelphia ar ekstra prot. 175g

    2.99 € par gab.
    Regulārā cena: 4,69 €

    Cena par vienību: 17,09 €/kg

  • Buljons I Love Eco vistas 66g
    2 un vairāk
    -30%
    1
    50 €
    2,15 €
    22,73 €/kg
    Ekoloģisks

    Buljons I Love Eco vistas 66g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 32,58 €/kg

  • Sinepes Spilva angļu 200g
    1
    39 €
    6,95 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sinepes Spilva angļu 200g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 8,45 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

  • Sausm. Selga ar auzu p., saulesp. sēklām 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sausm. Selga ar auzu p., saulesp. sēklām 200g

    2.45 € par gab.
    Regulārā cena: 3,09 €

    Cena par vienību: 12,25 €/kg

  • Dz. ūdens Rimi ar brūkleņu garšu gāzēts 1,5l

    Dz. ūdens Rimi ar brūkleņu garšu gāzēts 1,5l

    0.85 € par gab.
    Regulārā cena: 1,09 €

    Cena par vienību: 0,57 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Cāļa desa ar olu 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa desa ar olu 400g

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,89 €

    Cena par vienību: 4,97 €/kg

  • Mandeļu milti Rimi GreatLife 300g
    4
    99 €
    16,63 €/kg
    Labākai dzīvei

    Mandeļu milti Rimi GreatLife 300g

    6.49 € par gab.

    Cena par vienību: 21,63 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 6,49 €

  • Kokosr. piens Santa Maria oriģinālais 250ml
    2
    35 €
    9,40 €/l
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi

    Kokosr. piens Santa Maria oriģinālais 250ml

    3.09 € par gab.

    Cena par vienību: 12,36 €/l

    30 dienu zemākā cena: 2,35 €

  • Siers Smiltene Burrata 100g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers Smiltene Burrata 100g

    2.19 € par gab.
    Regulārā cena: 2,75 €

    Cena par vienību: 21,90 €/kg

  • Sardīnes Kaija tomātu mērcē 240g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sardīnes Kaija tomātu mērcē 240g

    1.49 € par gab.
    Regulārā cena: 1,89 €

    Cena par vienību: 6,21 €/kg

  • Cepumi Siguldas Maiznieks Minūtīte 400g
    2
    49 €
    6,22 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cepumi Siguldas Maiznieks Minūtīte 400g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 8,22 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,29 €

  • Dārzeņi Rimi ķīniešu gaumē cepšanai 400g
    1
    79 €
    4,47 €/kg
    Labākai dzīvei

    Dārzeņi Rimi ķīniešu gaumē cepšanai 400g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 5,47 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,19 €

  • Tuncis Kaija Poke mērcē 110g
    Sertificēts saskaņā ar MSC vides standartiem zvejai Izcelsmes valsts Latvija

    Tuncis Kaija Poke mērcē 110g

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,79 €

    Cena par vienību: 18,09 €/kg

  • Trauku mazg. maš. tīrīš.līdz. Salling 250ml
    1
    35 €
    5,40 €/l

    Trauku mazg. maš. tīrīš.līdz. Salling 250ml

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 6,76 €/l

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

  • Melnā šokolāde Ritter Sport lazdu rieks. 100g
    2
    49 €
    24,90 €/kg

    Melnā šokolāde Ritter Sport lazdu rieks. 100g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Kukurūzas čipsi Santa Maria načos 475g
    3
    42 €
    7,20 €/kg

    Kukurūzas čipsi Santa Maria načos 475g

    4.89 € par gab.

    Cena par vienību: 10,29 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,93 €

  • Krēmsiers Arla dabīgs bez laktozes 200g
    Nesatur laktozi

    Krēmsiers Arla dabīgs bez laktozes 200g

    2.19 € par gab.
    Regulārā cena: 2,65 €

    Cena par vienību: 10,95 €/kg

  • Pakaiši kaķiem Pet Perfect sil.necem 10l

    Pakaiši kaķiem Pet Perfect sil.necem 10l

    7.99 € par gab.
    Regulārā cena: 11,39 €

    Cena par vienību: 0,80 €/l

  • Plovs Spilva 520g
    2
    99 €
    5,75 €/kg

    Plovs Spilva 520g

    4.25 € par gab.

    Cena par vienību: 8,17 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,25 €

  • Shimeji sēnes 150g
    Labākai dzīvei

    Shimeji sēnes 150g

    1.49 € par gab.
    Regulārā cena: 1,79 €

    Cena par vienību: 9,93 €/kg

  • Jogurts Activia ķiršu 4x120g

    Jogurts Activia ķiršu 4x120g

    2.55 € par gab.
    Regulārā cena: 3,19 €

    Cena par vienību: 5,31 €/kg

  • Pelmeņi Vecmāmiņas Classic 700g
    2
    79 €
    3,99 €/kg

    Pelmeņi Vecmāmiņas Classic 700g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,70 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Kotletes Mājas RM 400g

    Kotletes Mājas RM 400g

    2.99 € par gab.
    Regulārā cena: 3,49 €

    Cena par vienību: 7,47 €/kg

  • Kons. kaķiem Gourmet Succu.del.ar liel.g. 85g

    Kons. kaķiem Gourmet Succu.del.ar liel.g. 85g

    0.55 € par gab.
    Regulārā cena: 0,87 €

    Cena par vienību: 6,47 €/kg

  • Īpaši tumšā šokolāde Laima Lukss 87% 90g
    2
    19 €
    24,33 €/kg

    Īpaši tumšā šokolāde Laima Lukss 87% 90g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 33,22 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Kefīra maize Fazer gardā 600g
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Kefīra maize Fazer gardā 600g

    1.69 € par gab.
    Regulārā cena: 2,12 €

    Cena par vienību: 2,82 €/kg

Filtrs

Filtrs