Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Medus Vinnis dažādu ziedu 500g
    3
    79 €
    7,58 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Medus Vinnis dažādu ziedu 500g

    5.19 € par gab.

    Cena par vienību: 10,38 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,19 €

  • Cīsiņi Bērniem vārīti, bez E 370g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cīsiņi Bērniem vārīti, bez E 370g

    3.29 € par gab.
    Regulārā cena: 3,99 €

    Cena par vienību: 8,89 €/kg

  • Dzēriens Zoo Minions ban.zemeņu 0.2l
    2 un vairāk
    -34%
    0
    39 €
    0,59 €
    1,95 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dzēriens Zoo Minions ban.zemeņu 0.2l

    0.59 € par gab.

    Cena par vienību: 2,95 €/l

  • Biezpiena krēms Alma ar crème brulée g. 150g

    Biezpiena krēms Alma ar crème brulée g. 150g

    0.79 € par gab.
    Regulārā cena: 0,99 €

    Cena par vienību: 5,27 €/kg

  • Vīnogu kauliņu eļļa Goccia Doro 1l
    6
    99 €
    6,99 €/l

    Vīnogu kauliņu eļļa Goccia Doro 1l

    10.19 € par gab.

    Cena par vienību: 10,19 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,99 €

  • Kaķu konservi Felix Fant. gaļas izl. 4x85g
    1
    49 €
    4,38 €/kg

    Kaķu konservi Felix Fant. gaļas izl. 4x85g

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 6,91 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,35 €

  • Pudiņš Zott serduszko vaniļas - šokolād. 125g
    2 un vairāk
    -25%
    0
    49 €
    0,65 €
    3,92 €/kg

    Pudiņš Zott serduszko vaniļas - šokolād. 125g

    0.65 € par gab.

    Cena par vienību: 5,20 €/kg

  • Putra Salling Eko ar auzām, augļiem 6m. 120g
    Ekoloģisks

    Putra Salling Eko ar auzām, augļiem 6m. 120g

    0.88 € par gab.
    Regulārā cena: 1,09 €

    Cena par vienību: 7,33 €/kg

  • Kabaču kaviārs Spilva 530g
    2
    69 €
    5,08 €/kg

    Kabaču kaviārs Spilva 530g

    3.25 € par gab.

    Cena par vienību: 6,13 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,25 €

  • Vates kociņi Almeda 200 gab.
    1
    19 €
    0,01 €/gab.

    Vates kociņi Almeda 200 gab.

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,01 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 1,49 €

  • Āboli Natyra BIO 80-90mm. 1. šķira
    Ekoloģisks Labākai dzīvei

    Āboli Natyra BIO 80-90mm. 1. šķira

    2.39 € par gab.
    Regulārā cena: 2,99 €

    Cena par vienību: 2,99 €/kg

  • Bumbieri Conference 45-55 mm 2.šķira 1kg
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Bumbieri Conference 45-55 mm 2.šķira 1kg

    0.99 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 0,99 €/kg

  • Siers Smiltene rīvēts puscietais 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers Smiltene rīvēts puscietais 250g

    2.99 € par gab.
    Regulārā cena: 3,99 €

    Cena par vienību: 11,96 €/kg

  • Batoniņš Kinder Milk slice 3x28g

    Batoniņš Kinder Milk slice 3x28g

    1.69 € par gab.
    Regulārā cena: 2,75 €

    Cena par vienību: 20,12 €/kg

  • Musli batoniņš Rimi ar žāvetām aprikozēm 30g
    4 un vairāk
    -22%
    0
    25 €
    0,32 €
    8,33 €/kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Musli batoniņš Rimi ar žāvetām aprikozēm 30g

    0.32 € par gab.

    Cena par vienību: 10,67 €/kg

  • Cūkgaļas karbonāde Nākotne Svētku 100g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkgaļas karbonāde Nākotne Svētku 100g

    1.49 € par gab.
    Regulārā cena: 1,79 €

    Cena par vienību: 14,90 €/kg

  • Mit.salv. Pampers Sens. Plastic Free 4x52gab.

    Mit.salv. Pampers Sens. Plastic Free 4x52gab.

    7.19 € par gab.
    Regulārā cena: 9,69 €

    Cena par vienību: 0,03 €/gab.

  • Borščs Kok skābu kāpostu 500g
    1
    79 €
    3,58 €/kg

    Borščs Kok skābu kāpostu 500g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 4,58 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,29 €

  • Plūmes Skrīveru tumšajā šokolādē 110g
    2
    49 €
    22,64 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Plūmes Skrīveru tumšajā šokolādē 110g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 31,73 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,49 €

  • Arktiskā palija Zivsuzledus svaiga, ķidāta kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Arktiskā palija Zivsuzledus svaiga, ķidāta kg

    10.99 € par kg
    Regulārā cena: 14,99 €

    Cena par vienību: 10,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.7 kg 1.7kg

  • Biezpiena krēms Alma ar šokolādes gab. 150g

    Biezpiena krēms Alma ar šokolādes gab. 150g

    0.79 € par gab.
    Regulārā cena: 0,99 €

    Cena par vienību: 5,27 €/kg

  • Batoniņš Nestle Fitness šokolādes 23,5g
    0
    42 €
    17,50 €/kg

    Batoniņš Nestle Fitness šokolādes 23,5g

    0.59 € par gab.

    Cena par vienību: 24,58 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,59 €

  • Pelmeņi Mājas ģimenes paka 1kg
    3
    49 €
    3,49 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pelmeņi Mājas ģimenes paka 1kg

    4.69 € par gab.

    Cena par vienību: 4,69 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,69 €

  • Rudzu sausmaizītes Finn Crisp 200g
    Piemērots vegāniem Piemērots veģetāriešiem

    Rudzu sausmaizītes Finn Crisp 200g

    1.85 € par gab.
    Regulārā cena: 2,15 €

    Cena par vienību: 9,25 €/kg

  • Dabīgais minerālūdens Zaķumuiža negāz. 1,25l
    2 un vairāk
    -34%
    0
    69 €
    1,05 €
    0,55 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dabīgais minerālūdens Zaķumuiža negāz. 1,25l

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 0,84 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Desiņas Alkšņu kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desiņas Alkšņu kg

    6.59 € par kg
    Regulārā cena: 7,59 €

    Cena par vienību: 6,59 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Čipsi Ādažu ar diļļu garšu 130g
    1
    74 €
    13,38 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Čipsi Ādažu ar diļļu garšu 130g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,15 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

  • Ekoloģiskas kukurūzas uzkodas Salling Eko 20g
    Ekoloģisks

    Ekoloģiskas kukurūzas uzkodas Salling Eko 20g

    0.80 € par gab.
    Regulārā cena: 0,99 €

    Cena par vienību: 40,00 €/kg

  • Jogurts Rimi ar ķiršu ievārījumu,granolu 200g
    2 un vairāk
    -19%
    1
    05 €
    1,29 €
    5,25 €/kg

    Jogurts Rimi ar ķiršu ievārījumu,granolu 200g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 6,45 €/kg

  • Rīsi Valdo brūnie 4x125g
    1
    29 €
    2,58 €/kg

    Rīsi Valdo brūnie 4x125g

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 3,30 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,65 €

  • Dārzeņu mais. Rimi vasaras cepšanai 400g
    1
    69 €
    4,22 €/kg
    Labākai dzīvei

    Dārzeņu mais. Rimi vasaras cepšanai 400g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,97 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Alus Mežpils bezalkoholiskais 0,5l
    2 un vairāk
    -48%
    0
    99 €
    1,89 €
    1,98 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Alus Mežpils bezalkoholiskais 0,5l

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 3,78 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sausmaiz. Selga Nature ar timiā. un sēk. 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sausmaiz. Selga Nature ar timiā. un sēk. 200g

    2.45 € par gab.
    Regulārā cena: 3,39 €

    Cena par vienību: 12,25 €/kg

  • Šķiņķa desa Rīgas Miesnieks šķēlēs 150g
    2 un vairāk
    -20%
    1
    35 €
    1,69 €
    9,00 €/kg

    Šķiņķa desa Rīgas Miesnieks šķēlēs 150g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 11,27 €/kg

  • Zefīrs Laima ar melleņu garšu 200g
    1
    79 €
    8,95 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zefīrs Laima ar melleņu garšu 200g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 12,95 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,59 €

  • Jogurts Activia zemeņu 4x120g

    Jogurts Activia zemeņu 4x120g

    2.55 € par gab.
    Regulārā cena: 3,19 €

    Cena par vienību: 5,31 €/kg

  • Žāvētas plūmes Rimi bez kauliņiem 500g
    3
    99 €
    7,98 €/kg

    Žāvētas plūmes Rimi bez kauliņiem 500g

    5.39 € par gab.

    Cena par vienību: 10,78 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Batoniņš Corny Big piena šokolādes banānu 50g
    0
    99 €
    19,80 €/kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Batoniņš Corny Big piena šokolādes banānu 50g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 25,80 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,29 €

  • Rīsu krekeri ar aveņu garšu HippBIO 30g
    Ekoloģisks

    Rīsu krekeri ar aveņu garšu HippBIO 30g

    1.85 € par gab.
    Regulārā cena: 2,49 €

    Cena par vienību: 61,67 €/kg

  • Auzu dzēriens Alpro 1l
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Auzu dzēriens Alpro 1l

    2.29 € par gab.
    Regulārā cena: 3,29 €

    Cena par vienību: 2,29 €/l

Filtrs

Filtrs