Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Mandeļu dzēriens Alpro ar kalciju 1l
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi Nesatur pienu

    Mandeļu dzēriens Alpro ar kalciju 1l

    2.29 € par gab.
    Regulārā cena: 3,29 €

    Cena par vienību: 2,29 €/l

  • Pupiņu salāti ar kūpinātu gaļu 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pupiņu salāti ar kūpinātu gaļu 400g

    2.59 € par gab.
    Regulārā cena: 3,29 €

    Cena par vienību: 6,47 €/kg

  • Kaķu bar.Purina One Steril. ar vistu, kv.750g

    Kaķu bar.Purina One Steril. ar vistu, kv.750g

    4.19 € par gab.
    Regulārā cena: 6,49 €

    Cena par vienību: 5,59 €/kg

  • Nektārs Rimi multiaugļu 30% 1l
    1
    19 €
    1,19 €/l

    Nektārs Rimi multiaugļu 30% 1l

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 1,79 €/l

    30 dienu zemākā cena: 1,79 €

  • Kafijas pupiņas Lofbergs Kharisma 1kg
    17
    39 €
    17,39 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kafijas pupiņas Lofbergs Kharisma 1kg

    34.99 € par gab.

    Cena par vienību: 34,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 34,99 €

  • Desa Rīgas miesnieks doktora ekstra 350g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desa Rīgas miesnieks doktora ekstra 350g

    1.70 € par gab.
    Regulārā cena: 3,39 €

    Cena par vienību: 4,86 €/kg

  • Mērce Barilla Basilico tom. ar bazil. 400g
    2
    44 €
    6,10 €/kg

    Mērce Barilla Basilico tom. ar bazil. 400g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 8,72 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Minerālūdens Stelpes viegli gāzēts 1l
    2 un vairāk
    -38%
    0
    99 €
    1,59 €
    0,99 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Minerālūdens Stelpes viegli gāzēts 1l

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 1,59 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Baterijas Energizer  cr2032 3v 2 gab.
    2
    03 €
    1,02 €/gab.

    Baterijas Energizer cr2032 3v 2 gab.

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 1,70 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,39 €

  • Batoniņš Kinder Milk Slice 28g
    0
    57 €
    20,36 €/kg
    Jaunums

    Batoniņš Kinder Milk Slice 28g

    0.65 € par gab.

    Cena par vienību: 23,21 €/kg

  • Sojas tofu Berief dabīgais BIO 400g
    Piemērots vegāniem Ekoloģisks Labākai dzīvei Piemērots veģetāriešiem

    Sojas tofu Berief dabīgais BIO 400g

    3.39 € par gab.
    Regulārā cena: 3,79 €

    Cena par vienību: 8,47 €/kg

  • Šokolādes batoniņi Bounty 5x57g
    2
    99 €
    10,49 €/kg

    Šokolādes batoniņi Bounty 5x57g

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 24,53 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 6,99 €

  • Proteīna batoniņš Rimi Vanilla & Crispies 35g
    3 un vairāk
    -34%
    0
    79 €
    1,19 €
    22,57 €/kg

    Proteīna batoniņš Rimi Vanilla & Crispies 35g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 34,00 €/kg

  • Gāzēts dzēriens Coca-Cola Zero 4x0,33l

    Gāzēts dzēriens Coca-Cola Zero 4x0,33l

    2.99 € par gab.
    Regulārā cena: 3,99 €

    Cena par vienību: 2,27 €/l

    + depozīts 0,40 €

  • Gāzēts dzēriens Sprite 2l

    Gāzēts dzēriens Sprite 2l

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 3,19 €

    Cena par vienību: 0,90 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sviesta cepumi Selection by Rimi 100g
    2 un vairāk
    -15%
    2
    19 €
    2,59 €
    21,90 €/kg

    Sviesta cepumi Selection by Rimi 100g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 25,90 €/kg

  • Surimi nūjiņas Viči snow crab dzesētas 250g

    Surimi nūjiņas Viči snow crab dzesētas 250g

    3.49 € par gab.
    Regulārā cena: 4,69 €

    Cena par vienību: 13,96 €/kg

  • Bekons Rīgas miesnieks k/k šķēlēs 130g

    Bekons Rīgas miesnieks k/k šķēlēs 130g

    1.89 € par gab.
    Regulārā cena: 2,19 €

    Cena par vienību: 14,54 €/kg

  • Siers Smiltene Klasiskais šķēlēs 150g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers Smiltene Klasiskais šķēlēs 150g

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,39 €

    Cena par vienību: 13,27 €/kg

  • Saldējums Ben&Jerry's Churros 465ml/360g
    4
    99 €
    13,86 €/kg

    Saldējums Ben&Jerry's Churros 465ml/360g

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 27,75 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 9,99 €

  • Kazas siers Olympus 150g

    Kazas siers Olympus 150g

    2.55 € par gab.
    Regulārā cena: 2,85 €

    Cena par vienību: 17,00 €/kg

  • Biksītes I love Eco MAXI S4 7-17kg,39gb
    8
    99 €
    0,23 €/gab.

    Biksītes I love Eco MAXI S4 7-17kg,39gb

    12.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,33 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 12,99 €

  • Zobu pasta Sensodyne Repair&Protect 75ml
    7
    19 €
    95,87 €/l

    Zobu pasta Sensodyne Repair&Protect 75ml

    9.59 € par gab.

    Cena par vienību: 127,87 €/l

    30 dienu zemākā cena: 9,59 €

  • Kaķu kārums Dreamies ar liellopu gaļu 60g

    Kaķu kārums Dreamies ar liellopu gaļu 60g

    1.29 € par gab.
    Regulārā cena: 2,09 €

    Cena par vienību: 21,50 €/kg

  • Kakao cepumi Oreo vaniļas garšas pild. 160g
    2
    19 €
    13,69 €/kg

    Kakao cepumi Oreo vaniļas garšas pild. 160g

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 19,94 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,19 €

  • Apaļgraudu rīsi Rimi 800g
    1
    69 €
    2,11 €/kg

    Apaļgraudu rīsi Rimi 800g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 2,74 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,19 €

  • Čipsi Ādažu krēmīgais čili 130g
    1
    79 €
    13,77 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Čipsi Ādažu krēmīgais čili 130g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,15 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,49 €

  • Pupiņas Rimi vārītas 300g
    Labākai dzīvei

    Pupiņas Rimi vārītas 300g

    0.99 € par gab.
    Regulārā cena: 1,29 €

    Cena par vienību: 3,30 €/kg

  • Šķīstošā kafija Nescafe Classic 200g
    6
    69 €
    33,45 €/kg

    Šķīstošā kafija Nescafe Classic 200g

    11.79 € par gab.

    Cena par vienību: 58,95 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 11,79 €

  • Mednieku desiņas 300g
    Nesatur pienu Izcelsmes valsts Latvija

    Mednieku desiņas 300g

    3.59 € par gab.
    Regulārā cena: 4,79 €

    Cena par vienību: 11,97 €/kg

  • Gaļas bumbiņas ar sieru un zaļumiem 300g

    Gaļas bumbiņas ar sieru un zaļumiem 300g

    3.29 € par gab.
    Regulārā cena: 3,79 €

    Cena par vienību: 10,97 €/kg

  • Tumšā šokolāde Pergale 72% 85g
    1
    49 €
    17,53 €/kg

    Tumšā šokolāde Pergale 72% 85g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 28,12 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,39 €

  • Putra Salling Eko ar auzām, augļiem, 6m. 120g
    Ekoloģisks

    Putra Salling Eko ar auzām, augļiem, 6m. 120g

    0.88 € par gab.
    Regulārā cena: 1,09 €

    Cena par vienību: 7,33 €/kg

  • Kukurūzas čipsi Santa Maria ar sieru 185g
    1
    46 €
    7,89 €/kg

    Kukurūzas čipsi Santa Maria ar sieru 185g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 11,30 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,25 €

  • Saldējums Tio plombīra ar rozīnēm 120ml/70g
    0
    69 €
    9,86 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Tio plombīra ar rozīnēm 120ml/70g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,14 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,99 €

  • Saldkrējuma jogurts Alma Stracciatella 380g

    Saldkrējuma jogurts Alma Stracciatella 380g

    1.49 € par gab.
    Regulārā cena: 1,75 €

    Cena par vienību: 3,92 €/kg

  • Graudainais biezpiens Smiltene 9% 800g
    4
    39 €
    5,49 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Graudainais biezpiens Smiltene 9% 800g

    6.19 € par gab.

    Cena par vienību: 7,74 €/kg

  • Šķīstošā kafija Jacobs Cronat Gold 200g
    7
    69 €
    38,45 €/kg

    Šķīstošā kafija Jacobs Cronat Gold 200g

    12.79 € par gab.

    Cena par vienību: 63,95 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 12,79 €

  • Tual.bl. Bref DeLuxe Magnolia 3x50g
    4
    79 €
    31,93 €/kg

    Tual.bl. Bref DeLuxe Magnolia 3x50g

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 53,27 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

  • Cepumi Zoo kg
    2
    99 €
    2,99 €/kg

    Cepumi Zoo kg

    3.99 € par kg

    Cena par vienību: 3,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

Filtrs

Filtrs