Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Lavašs Latvijas Maiznieks mini 120g

    Lavašs Latvijas Maiznieks mini 120g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,66 €

    Cena par vienību: 11,58 €/kg

  • Baterijas Energizer Alkaline AA 4 gab
    2
    59 €
    0,65 €/gab.

    Baterijas Energizer Alkaline AA 4 gab

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 1,07 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,29 €

  • Desiņas Salamini bez apvalka 450g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desiņas Salamini bez apvalka 450g

    2.99 € par gab.
    Regulārā cena: 4,19 €

    Cena par vienību: 6,64 €/kg

  • Graudainais biezpiens Smiltene 9% 800g
    4
    39 €
    5,49 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Graudainais biezpiens Smiltene 9% 800g

    6.19 € par gab.

    Cena par vienību: 7,74 €/kg

  • Medus Liepkalni ziedu 350g
    4
    19 €
    11,97 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Medus Liepkalni ziedu 350g

    5.29 € par gab.

    Cena par vienību: 15,11 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,19 €

  • Rīsu krekeri ar melleņu gar Hipp BIO 30g
    Ekoloģisks

    Rīsu krekeri ar melleņu gar Hipp BIO 30g

    1.85 € par gab.
    Regulārā cena: 2,49 €

    Cena par vienību: 61,67 €/kg

  • Aromātiskie smaržkociņi nag 8gab Stigla
    -30%
    0
    69 €
    0,09 €/gab.

    Aromātiskie smaržkociņi nag 8gab Stigla

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,12 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 0,99 €

  • Siers Smiltene Stracciatella 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers Smiltene Stracciatella 200g

    2.19 € par gab.
    Regulārā cena: 3,59 €

    Cena par vienību: 10,95 €/kg

  • Kečups Spilva Oriģinālais 1250g
    3
    39 €
    2,71 €/kg

    Kečups Spilva Oriģinālais 1250g

    6.29 € par gab.

    Cena par vienību: 5,03 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 6,29 €

  • Siers Sierštelle ar sēklu mix 310g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers Sierštelle ar sēklu mix 310g

    4.79 € par gab.
    Regulārā cena: 6,19 €

    Cena par vienību: 15,45 €/kg

  • Minerālūdens Vytautas dabīgs, gāzēts 1,5l

    Minerālūdens Vytautas dabīgs, gāzēts 1,5l

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 0,46 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 0,65 €

    Regulārā cena: 0,89 €

  • Rulete KEK Svētku 450g
    4
    59 €
    10,20 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Rulete KEK Svētku 450g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,31 €/kg

  • Dabīgais minerālūdens Zaķumuiža Tuta 0,31l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dabīgais minerālūdens Zaķumuiža Tuta 0,31l

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 2,23 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 0,79 €

    Regulārā cena: 0,89 €

  • Kausēt. siers Dzintars sīpoli, gailenes 200g
    2 un vairāk
    -28%
    1
    69 €
    2,35 €
    8,45 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kausēt. siers Dzintars sīpoli, gailenes 200g

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 11,75 €/kg

  • Gāz. dzēriens schweppes tonic 1.5l

    Gāz. dzēriens schweppes tonic 1.5l

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,99 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

    Regulārā cena: 3,25 €

  • Kosmēt. vates plāksnītes Almeda 50gab.
    1
    15 €
    0,02 €/gab.

    Kosmēt. vates plāksnītes Almeda 50gab.

    1.45 € par gab.

    Cena par vienību: 0,03 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 1,45 €

  • Sojas produkts Alpro bez piedevām, ferm. 400g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi Nesatur pienu

    Sojas produkts Alpro bez piedevām, ferm. 400g

    2.39 € par gab.
    Regulārā cena: 3,29 €

    Cena par vienību: 5,97 €/kg

  • Brokastu pārslas Nestle Kitkat 330g
    3
    39 €
    10,27 €/kg

    Brokastu pārslas Nestle Kitkat 330g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 13,61 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,49 €

  • Muss Profeel bezlaktozes, šokolādes gar. 150g
    1
    59 €
    10,60 €/kg
    Nesatur laktozi

    Muss Profeel bezlaktozes, šokolādes gar. 150g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,27 €/kg

  • Baterijas Energizer LR03 AAA 4 gab
    2
    51 €
    0,63 €/gab.

    Baterijas Energizer LR03 AAA 4 gab

    4.19 € par gab.

    Cena par vienību: 1,05 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,19 €

  • Torte Cielaviņa 700g
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Torte Cielaviņa 700g

    9.99 € par gab.
    Regulārā cena: 15,49 €

    Cena par vienību: 14,27 €/kg

  • Jogurta kokteilis Baltais Shake plūmju 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Jogurta kokteilis Baltais Shake plūmju 250g

    0.95 € par gab.
    Regulārā cena: 1,19 €

    Cena par vienību: 3,80 €/kg

  • Pilngraudu maize Latvijas graudu 350g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pilngraudu maize Latvijas graudu 350g

    1.09 € par gab.
    Regulārā cena: 1,29 €

    Cena par vienību: 3,11 €/kg

  • Tumšā šokolāde Rimi ar apelsīnu gab.100g
    2
    39 €
    23,90 €/kg

    Tumšā šokolāde Rimi ar apelsīnu gab.100g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Deserts Grand Schoko Stracciatella 190g
    2 un vairāk
    -17%
    0
    99 €
    1,19 €
    5,21 €/kg

    Deserts Grand Schoko Stracciatella 190g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 6,26 €/kg

  • Bietes Dimdiņi vārītas daivās 350g
    Ja liec grozā 2
    -50%
    1
    19 €
    2,38 €
    1,71 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Bietes Dimdiņi vārītas daivās 350g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 3,40 €/kg

  • Trauku mazg. tabletes Salling Classic 50gab.
    4
    59 €
    0,09 €/gab.

    Trauku mazg. tabletes Salling Classic 50gab.

    5.19 € par gab.

    Cena par vienību: 0,10 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 5,19 €

  • Sīrups Rimi ķiršu 320ml
    2 un vairāk
    -38%
    1
    99 €
    3,19 €
    6,22 €/l

    Sīrups Rimi ķiršu 320ml

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Kukurūzas nūjiņas Draugu saldās 130g
    1
    19 €
    9,15 €/kg

    Kukurūzas nūjiņas Draugu saldās 130g

    1.55 € par gab.

    Cena par vienību: 11,92 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,19 €

  • Rudzu maize formas melnā sagriezta 600g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Rudzu maize formas melnā sagriezta 600g

    1.19 € par gab.
    Regulārā cena: 1,47 €

    Cena par vienību: 1,98 €/kg

  • Mērce makaroniem Rimi ar baziliku 390g
    1
    99 €
    5,10 €/kg

    Mērce makaroniem Rimi ar baziliku 390g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 6,38 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,49 €

  • Bekons angļu gaumē a/k šķēlēs 150g
    2 un vairāk
    -29%
    1
    99 €
    2,79 €
    13,27 €/kg

    Bekons angļu gaumē a/k šķēlēs 150g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 18,60 €/kg

  • Jogur. Rimi ar mango-pasifl.iev.,granolu 200g
    2 un vairāk
    -19%
    1
    05 €
    1,29 €
    5,25 €/kg

    Jogur. Rimi ar mango-pasifl.iev.,granolu 200g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 6,45 €/kg

  • Tumšās šokolādes plāksnes Salling 30 gab 120g
    2 un vairāk
    -11%
    2
    65 €
    2,99 €
    22,08 €/kg

    Tumšās šokolādes plāksnes Salling 30 gab 120g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 24,92 €/kg

  • Kotletes Kijevas ar siera pildījumu 300g

    Kotletes Kijevas ar siera pildījumu 300g

    3.19 € par gab.
    Regulārā cena: 3,59 €

    Cena par vienību: 10,63 €/kg

  • Galerts Forevers cūkgaļas kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Galerts Forevers cūkgaļas kg

    5.99 € par kg
    Regulārā cena: 7,85 €

    Cena par vienību: 5,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.35 kg 0.35kg

  • Cepumi Selga sāļās vaniļas garšas pild. 205g
    1
    79 €
    8,73 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepumi Selga sāļās vaniļas garšas pild. 205g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 13,61 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,79 €

  • Ķiploki Spilva malti 25g
    0
    83 €
    33,20 €/kg

    Ķiploki Spilva malti 25g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 47,60 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,19 €

  • Zobu pasta Sensodyne Multi Care 75ml
    4
    09 €
    54,53 €/l

    Zobu pasta Sensodyne Multi Care 75ml

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 73,20 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,49 €

  • Kabatlakatiņi Zewa Soft&Sensitiv 10x9gab
    2
    99 €
    0,30 €/gab.

    Kabatlakatiņi Zewa Soft&Sensitiv 10x9gab

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,35 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,49 €

Filtrs

Filtrs