Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Tuncis Rio Mare savā sulā 160g/112g
    2 un vairāk
    -26%
    3
    69 €
    4,99 €
    32,95 €/kg
    Labākai dzīvei

    Tuncis Rio Mare savā sulā 160g/112g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 44,55 €/kg

  • Konfektes Vāverīte 1kg
    12
    99 €
    12,99 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Konfektes Vāverīte 1kg

    18.99 € par kg

    Cena par vienību: 18,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 18,99 €

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Cīsiņi Mārupes vārīti 300g
    Nesatur pienu Izcelsmes valsts Latvija

    Cīsiņi Mārupes vārīti 300g

    2.99 € par gab.
    Regulārā cena: 3,69 €

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

  • Piena desa Ķekava cāļa 700g
    2
    49 €
    3,56 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Piena desa Ķekava cāļa 700g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,99 €/kg

  • Brokastu pārslas Nestle Cheerios Honey 375g
    3
    39 €
    9,04 €/kg

    Brokastu pārslas Nestle Cheerios Honey 375g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 11,97 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,49 €

  • Sīpoli baltie 50-80 mm kg
    Labākai dzīvei

    Sīpoli baltie 50-80 mm kg

    2.19 € par kg
    Regulārā cena: 2,69 €

    Cena par vienību: 2,19 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Sojas prod. Alpro ar sark. Ogām, datelēm 400g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi Nesatur pienu

    Sojas prod. Alpro ar sark. Ogām, datelēm 400g

    2.89 € par gab.
    Regulārā cena: 3,79 €

    Cena par vienību: 7,22 €/kg

  • Sīrups Rimi aveņu 320ml
    2 un vairāk
    -38%
    1
    99 €
    3,19 €
    6,22 €/l

    Sīrups Rimi aveņu 320ml

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ogu maisījums Rimi saldēts 400g
    Labākai dzīvei

    Ogu maisījums Rimi saldēts 400g

    2.78 € par gab.
    Regulārā cena: 4,49 €

    Cena par vienību: 6,95 €/kg

  • Doktordesa Forevers ar sieru 500g
    2 un vairāk
    -38%
    2
    29 €
    3,69 €
    4,58 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Doktordesa Forevers ar sieru 500g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 7,38 €/kg

  • Piena šokolāde Karl Fazer ar ogām 180g
    3
    59 €
    19,94 €/kg

    Piena šokolāde Karl Fazer ar ogām 180g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 33,28 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • Kakao cepumi Oreo Vanilla 154g
    1
    79 €
    11,62 €/kg

    Kakao cepumi Oreo Vanilla 154g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 16,17 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,49 €

  • Cietais siers Rokiskio Grand 18 mēn. 37% 180g
    2
    69 €
    14,94 €/kg
    Nesatur laktozi

    Cietais siers Rokiskio Grand 18 mēn. 37% 180g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 18,28 €/kg

  • Cietais siers Rokiskio Grand 12 mēn. 37% 180g
    2
    59 €
    14,39 €/kg
    Nesatur laktozi

    Cietais siers Rokiskio Grand 12 mēn. 37% 180g

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 17,72 €/kg

  • Aveņu-krūmmelleņu mais, sasald,Rimi400g
    Labākai dzīvei

    Aveņu-krūmmelleņu mais, sasald,Rimi400g

    2.75 € par gab.
    Regulārā cena: 4,59 €

    Cena par vienību: 6,87 €/kg

  • Desiņas cepamās mednieku 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desiņas cepamās mednieku 400g

    2.79 € par gab.
    Regulārā cena: 3,49 €

    Cena par vienību: 6,97 €/kg

  • Tītara gaļa SGK sautēta 240g
    2 un vairāk
    -11%
    2
    49 €
    2,79 €
    10,38 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tītara gaļa SGK sautēta 240g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 11,63 €/kg

  • Ziepes NEUTRAL 100g
    1
    55 €
    15,50 €/kg

    Ziepes NEUTRAL 100g

    1.75 € par gab.

    Cena par vienību: 17,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,75 €

  • Kafijas pupiņas Paulig Arabica 1kg
    15
    79 €
    15,79 €/kg

    Kafijas pupiņas Paulig Arabica 1kg

    29.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 29,99 €

  • Kaķu kārums Dreamies ar pīles gaļu 60g

    Kaķu kārums Dreamies ar pīles gaļu 60g

    1.29 € par gab.
    Regulārā cena: 2,09 €

    Cena par vienību: 21,50 €/kg

  • Makaroni Barilla Nr.13 Bavette 500g
    1
    55 €
    3,10 €/kg

    Makaroni Barilla Nr.13 Bavette 500g

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 3,70 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,85 €

  • Desa Doktora cāļa gaļas vakuumā 350g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desa Doktora cāļa gaļas vakuumā 350g

    1.69 € par gab.
    Regulārā cena: 2,69 €

    Cena par vienību: 4,83 €/kg

  • Šķidrās ziepes Dove Renewing Care 500ml
    2
    55 €
    4,92 €/l

    Šķidrās ziepes Dove Renewing Care 500ml

    4.19 € par gab.

    Cena par vienību: 8,09 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,19 €

  • Grilla maisījums Fit&Easy ar burkāniem 150g

    Grilla maisījums Fit&Easy ar burkāniem 150g

    1.29 € par gab.
    Regulārā cena: 1,59 €

    Cena par vienību: 8,60 €/kg

  • Cūkgaļas steiks Rīgas Miesnieks ar ķipl. 500g

    Cūkgaļas steiks Rīgas Miesnieks ar ķipl. 500g

    4.49 € par gab.
    Regulārā cena: 6,49 €

    Cena par vienību: 8,98 €/kg

  • Jasmīna rīsi Rimi Planet 4x100g
    1
    09 €
    2,72 €/kg

    Jasmīna rīsi Rimi Planet 4x100g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 3,47 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,39 €

  • Dzēriens Iļģuciema Veselības 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dzēriens Iļģuciema Veselības 1,5l

    1.59 € par gab.
    Regulārā cena: 2,19 €

    Cena par vienību: 1,06 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Piena šokolāde Kinder 50g
    0
    99 €
    19,80 €/kg

    Piena šokolāde Kinder 50g

    1.35 € par gab.

    Cena par vienību: 27,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,35 €

  • Vafeles Selga ar kokosriekstu garšu 180g
    1
    45 €
    8,06 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Vafeles Selga ar kokosriekstu garšu 180g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 12,17 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,19 €

  • Izoton. dz. Mangaļi Grapefruit ar sald. 0,75l
    2 un vairāk
    -34%
    0
    99 €
    1,49 €
    1,32 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Izoton. dz. Mangaļi Grapefruit ar sald. 0,75l

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 1,99 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Baterijas Energizer CR2025  3V 1 gab
    1
    01 €
    1,01 €/gab.

    Baterijas Energizer CR2025 3V 1 gab

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 1,69 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

  • Siļķes fileja mazsālīta kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siļķes fileja mazsālīta kg

    7.59 € par kg
    Regulārā cena: 8,69 €

    Cena par vienību: 7,59 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

  • Siers Smiltene Liesais 16% šķēlēs 150g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Siers Smiltene Liesais 16% šķēlēs 150g

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,79 €

    Cena par vienību: 13,27 €/kg

  • Saldēj. Pols Gotiņa vafeļu glāzītē 190ml/100g
    0
    89 €
    8,90 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldēj. Pols Gotiņa vafeļu glāzītē 190ml/100g

    1.35 € par gab.

    Cena par vienību: 13,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,35 €

  • Tunča pastēte Kaija Āzijas gaumē 125g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tunča pastēte Kaija Āzijas gaumē 125g

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 2,29 €

    Cena par vienību: 14,32 €/kg

  • Ciabatta Latvijas Maiznieks olīvu 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ciabatta Latvijas Maiznieks olīvu 250g

    1.45 € par gab.
    Regulārā cena: 1,84 €

    Cena par vienību: 5,80 €/kg

  • Baterijas Energizer CR2032 3V 1 gab.
    1
    19 €
    1,19 €/gab.

    Baterijas Energizer CR2032 3V 1 gab.

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Želejkonfektes Haribo Ghostly 90g
    Jaunums

    Želejkonfektes Haribo Ghostly 90g

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 15,63 €/kg

  • Želejkonfektes Haribo Happy Halloween 250g
    Jaunums

    Želejkonfektes Haribo Happy Halloween 250g

    3.14 € par gab.

    Cena par vienību: 12,56 €/kg

  • Šampūns Syoss Repair 440ml
    5
    09 €
    11,57 €/l

    Šampūns Syoss Repair 440ml

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 17,02 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,49 €

Filtrs

Filtrs