Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Smūtijs Zemeņu-Banānu SUN365 250ML
    Labākai dzīvei

    Smūtijs Zemeņu-Banānu SUN365 250ML

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 2,35 €

    Cena par vienību: 7,16 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Baltmaize Galda sagriezta 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Baltmaize Galda sagriezta 300g

    0.75 € par gab.
    Regulārā cena: 0,92 €

    Cena par vienību: 2,50 €/kg

  • Nagetes Ķekava cāļa fil.divpaka 310gx2
    3
    99 €
    6,44 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Nagetes Ķekava cāļa fil.divpaka 310gx2

    5.39 € par gab.

    Cena par vienību: 8,69 €/kg

  • Skāb. krējums Baltais creme fraiche 30% 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Skāb. krējums Baltais creme fraiche 30% 500g

    2.75 € par gab.
    Regulārā cena: 3,09 €

    Cena par vienību: 5,50 €/kg

  • Sausbaranciņas Mario Bērnu 150g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sausbaranciņas Mario Bērnu 150g

    0.79 € par gab.
    Regulārā cena: 0,95 €

    Cena par vienību: 5,27 €/kg

  • Kombuča dzīvības dzēr.Tradicionālā 330ml
    1
    94 €
    5,88 €/l
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Kombuča dzīvības dzēr.Tradicionālā 330ml

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,06 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • S/B Pedigree biscrock multi 500g

    S/B Pedigree biscrock multi 500g

    2.55 € par gab.
    Regulārā cena: 3,99 €

    Cena par vienību: 5,10 €/kg

  • Limonāde Schweppes Pink mixer 1,5l

    Limonāde Schweppes Pink mixer 1,5l

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,99 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

    Regulārā cena: 3,25 €

  • Auzu biezputra Herkuless ar zemenēm 6x35g
    2
    39 €
    11,38 €/kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Auzu biezputra Herkuless ar zemenēm 6x35g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 17,10 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,59 €

  • Melnā tēja Ahmad Tea English Nr.1 100g
    2 un vairāk
    -25%
    2
    99 €
    3,99 €
    29,90 €/kg

    Melnā tēja Ahmad Tea English Nr.1 100g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,90 €/kg

  • Zobu pasta Parodontax Classic 75ml
    5
    19 €
    69,20 €/l

    Zobu pasta Parodontax Classic 75ml

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 93,20 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,99 €

  • Rapšu eļļa Floriol pirmā spieduma 1l
    2
    39 €
    2,39 €/l

    Rapšu eļļa Floriol pirmā spieduma 1l

    4.85 € par gab.

    Cena par vienību: 4,85 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,85 €

  • Mērce makaroniem Rimi ar ķiplokiem 390g
    1
    99 €
    5,10 €/kg

    Mērce makaroniem Rimi ar ķiplokiem 390g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 6,38 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,49 €

  • Humoss Rimi Planet ar baklažāniem 180g
    Piemērots vegāniem

    Humoss Rimi Planet ar baklažāniem 180g

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 2,15 €

    Cena par vienību: 9,94 €/kg

  • Desiņas cepamās baltās ar sieru 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desiņas cepamās baltās ar sieru 400g

    2.19 € par gab.
    Regulārā cena: 3,29 €

    Cena par vienību: 5,47 €/kg

  • Tortil.Fazer Street Food kviešu-kukurūz. 360g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Tortil.Fazer Street Food kviešu-kukurūz. 360g

    1.75 € par gab.
    Regulārā cena: 2,49 €

    Cena par vienību: 4,86 €/kg

  • Lavašs Latvijas Maiznieks pilngraudu 120g

    Lavašs Latvijas Maiznieks pilngraudu 120g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,75 €

    Cena par vienību: 11,58 €/kg

  • Baterijas Energizer Max Alkaline AA 6+2
    4
    99 €
    0,62 €/gab.
    Jaunums

    Baterijas Energizer Max Alkaline AA 6+2

    8.29 € par gab.

    Cena par vienību: 1,04 €/gab.

  • Logu tīrīš. līdzeklis Clerit fresh 500ml
    2
    09 €
    4,18 €/l

    Logu tīrīš. līdzeklis Clerit fresh 500ml

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 4,70 €/l

    30 dienu zemākā cena: 2,35 €

  • Gāzēts dzēriens Fanta 2l

    Gāzēts dzēriens Fanta 2l

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 3,19 €

    Cena par vienību: 0,90 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dzirkst. dzēriens Mežezers Klasiskais 0,75l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dzirkst. dzēriens Mežezers Klasiskais 0,75l

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 3,19 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 2,29 €

    Regulārā cena: 3,79 €

  • Salāti Spilva Latgales 530g
    2
    69 €
    5,08 €/kg

    Salāti Spilva Latgales 530g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,53 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Desa Jelgava krakovas 450g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Desa Jelgava krakovas 450g

    2.99 € par gab.
    Regulārā cena: 3,45 €

    Cena par vienību: 6,64 €/kg

  • Burkānmaize Lāči 440g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Burkānmaize Lāči 440g

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 2,27 €

    Cena par vienību: 4,07 €/kg

  • Karbonāde auksti kūpināta šķēlēs 100g
    2 un vairāk
    -16%
    1
    80 €
    2,15 €
    18,00 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Karbonāde auksti kūpināta šķēlēs 100g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 21,50 €/kg

  • Kombuča dzīvības dzēr. ananāsu 330ml
    1
    94 €
    5,88 €/l
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Kombuča dzīvības dzēr. ananāsu 330ml

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,06 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Bietes Dimdiņi vārītas šķēlēs 350g
    Ja liec grozā 2
    -50%
    1
    19 €
    2,38 €
    1,71 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Bietes Dimdiņi vārītas šķēlēs 350g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 3,40 €/kg

  • Graud.biezp.Piatnica aveņu,dzērv.,ievār. 150g
    2 un vairāk
    -29%
    0
    99 €
    1,39 €
    6,60 €/kg

    Graud.biezp.Piatnica aveņu,dzērv.,ievār. 150g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 9,27 €/kg

  • Kefīrs Gefilus ar meža zemenēm 1kg

    Kefīrs Gefilus ar meža zemenēm 1kg

    1.59 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 1,59 €/kg

  • Maltā kafija Merrild in-cup 500g
    8
    49 €
    16,98 €/kg

    Maltā kafija Merrild in-cup 500g

    12.69 € par gab.

    Cena par vienību: 25,38 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 12,69 €

  • Dezodorants siev. Nivea Pearl Beauty rullv.
    4
    09 €
    81,80 €/l

    Dezodorants siev. Nivea Pearl Beauty rullv.

    5.79 € par gab.

    Cena par vienību: 115,80 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,79 €

  • Ķiršu tomāti Spilva marinādē 680g/380g
    2
    65 €
    6,97 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ķiršu tomāti Spilva marinādē 680g/380g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,79 €

  • Augļu tēja Možums dzērveņu aveņu 20x1,5g
    0
    89 €
    29,67 €/kg

    Augļu tēja Možums dzērveņu aveņu 20x1,5g

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 41,67 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,25 €

  • Kapu svece 8stundas P-2
    -30%
    0
    27 €
    0,27 €/gab.

    Kapu svece 8stundas P-2

    0.39 € par gab.

    Cena par vienību: 0,39 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 0,39 €

  • Salami Rīgas puskūpināta kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Salami Rīgas puskūpināta kg

    5.99 € par kg
    Regulārā cena: 7,99 €

    Cena par vienību: 5,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.35 kg 0.35kg

  • Virtulis ar šokolādes pildījumu, atk. 77g

    Virtulis ar šokolādes pildījumu, atk. 77g

    0.90 € par gab.
    Regulārā cena: 1,29 €

    Cena par vienību: 11,69 €/kg

  • Pilngr.kviešu tortilja Santa Maria plāna 239g
    2
    19 €
    9,16 €/kg

    Pilngr.kviešu tortilja Santa Maria plāna 239g

    2.58 € par gab.

    Cena par vienību: 10,79 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Prot.bat.Skrīveru ar kokosr.vaniļas garšu 45g
    2
    89 €
    64,22 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Prot.bat.Skrīveru ar kokosr.vaniļas garšu 45g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 84,22 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,79 €

  • Biezpiena sieriņš Alma ar vaniļas garšu 40g
    0
    27 €
    6,75 €/kg

    Biezpiena sieriņš Alma ar vaniļas garšu 40g

    0.54 € par gab.

    Cena par vienību: 13,50 €/kg

  • Tualetes tīrīš. līdz. Harpic Original 750ml
    3
    29 €
    4,39 €/l

    Tualetes tīrīš. līdz. Harpic Original 750ml

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 5,72 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,29 €

Filtrs

Filtrs