Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Kafijas pupiņas Merrild Arabica 1kg
    16
    89 €
    16,89 €/kg

    Kafijas pupiņas Merrild Arabica 1kg

    29.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 29,99 €

  • Konfektes Raffaello 230g
    5
    69 €
    24,74 €/kg

    Konfektes Raffaello 230g

    7.69 € par gab.

    Cena par vienību: 33,43 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 7,69 €

  • Konfektes Trifele 1kg
    12
    99 €
    12,99 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Konfektes Trifele 1kg

    18.99 € par kg

    Cena par vienību: 18,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 18,99 €

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Karbonāde Jubilāra 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Karbonāde Jubilāra 300g

    2.89 € par gab.
    Regulārā cena: 3,49 €

    Cena par vienību: 9,63 €/kg

  • Rīsu pārslas Rimi ātri vārāmās 400g
    1
    59 €
    3,97 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Rīsu pārslas Rimi ātri vārāmās 400g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 5,22 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,09 €

  • Sula Cido dārzeņu 1l
    1
    65 €
    1,65 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sula Cido dārzeņu 1l

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 2,09 €/l

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

  • Suņu konservi NutriBalance liellopa 1,24kg

    Suņu konservi NutriBalance liellopa 1,24kg

    1.60 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 1,29 €/kg

  • Zefīri Trolli Apple Mallow 150g
    Jaunums

    Zefīri Trolli Apple Mallow 150g

    1.95 € par gab.

    Cena par vienību: 13,00 €/kg

  • Tuncis Rio Mare olīveļļā 160g/104g
    2 un vairāk
    -28%
    3
    89 €
    5,39 €
    37,40 €/kg
    Labākai dzīvei

    Tuncis Rio Mare olīveļļā 160g/104g

    5.39 € par gab.

    Cena par vienību: 51,83 €/kg

  • Saldā krējuma krēms Kārums karameļu 150g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldā krējuma krēms Kārums karameļu 150g

    0.95 € par gab.
    Regulārā cena: 1,09 €

    Cena par vienību: 6,33 €/kg

  • Saldējums Ekselence ar balzamu 1l/480g
    5
    99 €
    12,48 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Ekselence ar balzamu 1l/480g

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 15,60 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 7,49 €

  • Karbonāde Nākotne kūpināta kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Karbonāde Nākotne kūpināta kg

    7.99 € par kg
    Regulārā cena: 11,29 €

    Cena par vienību: 7,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Rudzu maize Īstenā 1,5 kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Rudzu maize Īstenā 1,5 kg

    3.09 € par gab.
    Regulārā cena: 3,69 €

    Cena par vienību: 2,06 €/kg

  • Rudzu rikas Hanzas Maiznīca pilngraudu 360g

    Rudzu rikas Hanzas Maiznīca pilngraudu 360g

    1.19 € par gab.
    Regulārā cena: 1,55 €

    Cena par vienību: 3,31 €/kg

  • Mango nektārs Don Simon 1,5l
    2
    49 €
    1,66 €/l

    Mango nektārs Don Simon 1,5l

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 2,46 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 2,89 €

  • Liellopu aknu pastēte Forevers 300g
    2 un vairāk
    -37%
    1
    25 €
    1,99 €
    4,17 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Liellopu aknu pastēte Forevers 300g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,63 €/kg

  • Siers Granarolo Buffalo Mozzarella 125g
    2 un vairāk
    -38%
    1
    99 €
    3,19 €
    15,92 €/kg

    Siers Granarolo Buffalo Mozzarella 125g

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 25,52 €/kg

  • Vista fil. GNA Collection kukur. pārslās 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vista fil. GNA Collection kukur. pārslās 300g

    2.99 € par gab.
    Regulārā cena: 3,89 €

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

  • Universālā garšviela Kucharek 500g
    1
    79 €
    3,58 €/kg

    Universālā garšviela Kucharek 500g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 4,78 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,79 €

  • Dārzeņi Hortex zaļās pākšu pupiņas 400g
    2
    19 €
    5,47 €/kg
    Labākai dzīvei

    Dārzeņi Hortex zaļās pākšu pupiņas 400g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 6,47 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,59 €

  • Nektārs Rimi persiku 50% 1l
    1
    59 €
    1,59 €/l

    Nektārs Rimi persiku 50% 1l

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 1,79 €/l

    30 dienu zemākā cena: 1,79 €

  • Pārslas Herkuless 4 graudu 500g
    0
    99 €
    1,98 €/kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Pārslas Herkuless 4 graudu 500g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 3,38 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

  • Jogurts Baltais ar musli 2% 380g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Jogurts Baltais ar musli 2% 380g

    1.19 € par gab.
    Regulārā cena: 1,39 €

    Cena par vienību: 3,13 €/kg

  • Baltmaize dienišķā 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Baltmaize dienišķā 500g

    0.99 € par gab.
    Regulārā cena: 1,38 €

    Cena par vienību: 1,98 €/kg

  • Saldā paprika Spilva 23g
    0
    81 €
    35,22 €/kg

    Saldā paprika Spilva 23g

    1.15 € par gab.

    Cena par vienību: 50,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,15 €

  • Ekol. smūt. Salling Eko  āb., žāv. pl. 6m.90g
    Ekoloģisks

    Ekol. smūt. Salling Eko āb., žāv. pl. 6m.90g

    0.70 € par gab.
    Regulārā cena: 0,94 €

    Cena par vienību: 7,78 €/kg

  • Hig. paketes Libresse invis. normal 10gab.
    1
    95 €
    0,20 €/gab.

    Hig. paketes Libresse invis. normal 10gab.

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 0,23 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 2,29 €

  • Gaisa atsvaidzin. Clerit Citrus Fresh 300ml
    2
    15 €
    7,17 €/l

    Gaisa atsvaidzin. Clerit Citrus Fresh 300ml

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 7,97 €/l

    30 dienu zemākā cena: 2,39 €

  • Cepumi Selga ar citronu garšu 180g
    0
    95 €
    5,28 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepumi Selga ar citronu garšu 180g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 7,17 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,29 €

  • Kaķu kārums Dreamies ar sieru 60g

    Kaķu kārums Dreamies ar sieru 60g

    1.29 € par gab.
    Regulārā cena: 2,09 €

    Cena par vienību: 21,50 €/kg

  • Kēkss St. Michel Biscuits mini ar šok. 175g
    1
    99 €
    11,37 €/kg

    Kēkss St. Michel Biscuits mini ar šok. 175g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 15,37 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,29 €

  • Mitruma absorbents ar indikātoru 400g
    -40%
    5
    99 €
    5,99 €/gab.
    Jaunums

    Mitruma absorbents ar indikātoru 400g

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,99 €/gab.

  • Desa Selection Fuet Artesano vīt. 2x160g

    Desa Selection Fuet Artesano vīt. 2x160g

    4.59 € par gab.
    Regulārā cena: 5,99 €

    Cena par vienību: 14,34 €/kg

  • Imunitātes deva SUN365 ar ingveru 60g

    Imunitātes deva SUN365 ar ingveru 60g

    1.49 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 24,83 €/l

  • Piena šokolāde Kinder chocolate 200g
    3
    39 €
    16,95 €/kg

    Piena šokolāde Kinder chocolate 200g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,95 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • Siers Smiltene Holandes 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers Smiltene Holandes 400g

    3.89 € par gab.
    Regulārā cena: 5,49 €

    Cena par vienību: 9,72 €/kg

  • Biezpiena sieriņš Rimi vaniļas bez lakt.40g
    2 un vairāk
    -20%
    0
    39 €
    0,49 €
    9,75 €/kg
    Nesatur laktozi

    Biezpiena sieriņš Rimi vaniļas bez lakt.40g

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 12,25 €/kg

  • Veļas mazgāšanas līdzeklis Woolite Color 1,8L
    6
    99 €
    3,88 €/l

    Veļas mazgāšanas līdzeklis Woolite Color 1,8L

    11.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,66 €/l

    30 dienu zemākā cena: 11,99 €

  • Nivea Dušas Želeja Energy Vīr. 500Ml
    4
    79 €
    9,58 €/l

    Nivea Dušas Želeja Energy Vīr. 500Ml

    6.79 € par gab.

    Cena par vienību: 13,58 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,79 €

  • Pastēte kaķ. Gourmet gold ar liel. 4x85g

    Pastēte kaķ. Gourmet gold ar liel. 4x85g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 6,74 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,79 €

    Regulārā cena: 3,19 €

Filtrs

Filtrs