Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Šampūns Syoss Keratin Hair Perfect. 440ml
    4
    49 €
    10,20 €/l

    Šampūns Syoss Keratin Hair Perfect. 440ml

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 17,02 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,49 €

  • Dušas ž. Nivea Cr.Soft 500ml
    4
    89 €
    9,78 €/l

    Dušas ž. Nivea Cr.Soft 500ml

    6.79 € par gab.

    Cena par vienību: 13,58 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,79 €

  • Mitruma absorbents ar indikātoru 400g
    -40%
    5
    99 €
    5,99 €/gab.
    Jaunums

    Mitruma absorbents ar indikātoru 400g

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,99 €/gab.

  • Īsta saldskābmaize Lāči 1/2 sagriezta 440g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Īsta saldskābmaize Lāči 1/2 sagriezta 440g

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,49 €

    Cena par vienību: 4,52 €/kg

  • Saulespuķu sēklas Rimi grauzd.,sālītas 300g
    1
    99 €
    6,63 €/kg

    Saulespuķu sēklas Rimi grauzd.,sālītas 300g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 9,30 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,79 €

  • Siers Smiltene Holandes 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers Smiltene Holandes 400g

    3.89 € par gab.
    Regulārā cena: 5,49 €

    Cena par vienību: 9,72 €/kg

  • Biezpiena sieriņš Rimi vaniļas bez lakt.40g
    2 un vairāk
    -20%
    0
    39 €
    0,49 €
    9,75 €/kg
    Nesatur laktozi

    Biezpiena sieriņš Rimi vaniļas bez lakt.40g

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 12,25 €/kg

  • Vanilīna cukurs Spilva 20g
    0
    32 €
    16,00 €/kg

    Vanilīna cukurs Spilva 20g

    0.45 € par gab.

    Cena par vienību: 22,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,45 €

  • Radziņš Dona 150g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Radziņš Dona 150g

    0.56 € par gab.
    Regulārā cena: 0,64 €

    Cena par vienību: 3,73 €/kg

  • Nektārs Gutta Max multiaugļu 2l
    2
    79 €
    1,40 €/l

    Nektārs Gutta Max multiaugļu 2l

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 1,70 €/l

    30 dienu zemākā cena: 2,37 €

  • Cepumi Selga ar banānu garšu 180g
    0
    95 €
    5,28 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepumi Selga ar banānu garšu 180g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 7,17 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,29 €

  • Konfektes Rudzupuķe 1kg
    12
    99 €
    12,99 €/kg

    Konfektes Rudzupuķe 1kg

    18.99 € par kg

    Cena par vienību: 18,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 18,99 €

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Makreļu filejas tomātu mērcē 170g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Makreļu filejas tomātu mērcē 170g

    2.29 € par gab.
    Regulārā cena: 2,69 €

    Cena par vienību: 13,47 €/kg

  • Čipsi Ādažu Mazāk sāls jog., sark. sīp. 130g
    1
    74 €
    13,38 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Čipsi Ādažu Mazāk sāls jog., sark. sīp. 130g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,15 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

  • Doktordesa vārīta ar tītara gaļu 320g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Doktordesa vārīta ar tītara gaļu 320g

    3.59 € par gab.
    Regulārā cena: 4,19 €

    Cena par vienību: 11,22 €/kg

  • Mājp.,cūkgaļas desiņas Rimi Kabanos 440g

    Mājp.,cūkgaļas desiņas Rimi Kabanos 440g

    4.99 € par gab.
    Regulārā cena: 6,29 €

    Cena par vienību: 11,34 €/kg

  • Kumelīšu ziedu tēja Rimi 30g
    1
    69 €
    56,33 €/kg

    Kumelīšu ziedu tēja Rimi 30g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 66,33 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Atledotājs CarPlan blue star -20C 600ml
    -40%
    3
    59 €
    3,59 €/gab.
    Jaunums

    Atledotājs CarPlan blue star -20C 600ml

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,99 €/gab.

  • Atslēgu piekariņš - lukturis Energizer
    6
    59 €
    6,59 €/gab.
    Jaunums

    Atslēgu piekariņš - lukturis Energizer

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,99 €/gab.

  • Galvas lukturis Energizer 6 Led + 3AAA
    8
    99 €
    8,99 €/gab.
    Jaunums

    Galvas lukturis Energizer 6 Led + 3AAA

    14.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,99 €/gab.

  • Koka augļi Spire AW26
    8
    99 €
    8,99 €/gab.
    Jaunums

    Koka augļi Spire AW26

    17.99 € par gab.

    Cena par vienību: 17,99 €/gab.

  • Makaroni Italpasta Nr.88 Tagliatelle 500g
    2
    15 €
    4,30 €/kg

    Makaroni Italpasta Nr.88 Tagliatelle 500g

    2.55 € par gab.

    Cena par vienību: 5,10 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,55 €

  • Batoniņš Kinder Bueno šokolādes 43g
    1
    09 €
    25,35 €/kg

    Batoniņš Kinder Bueno šokolādes 43g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 32,33 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,39 €

  • Buljons Gallina Blanca vistas, zaļumu 8x10g
    0
    69 €
    8,63 €/kg

    Buljons Gallina Blanca vistas, zaļumu 8x10g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 9,88 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,79 €

  • Šokolādes batoniņš KitKat 41,5g
    0
    69 €
    16,43 €/kg

    Šokolādes batoniņš KitKat 41,5g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 28,33 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,19 €

  • Dūmdesa jubilejas šķēlēs 100g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dūmdesa jubilejas šķēlēs 100g

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,35 €

    Cena par vienību: 19,90 €/kg

  • Karsti kūpināti laša groziņi ar sieru kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Karsti kūpināti laša groziņi ar sieru kg

    9.59 € par kg
    Regulārā cena: 10,99 €

    Cena par vienību: 9,59 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.35 kg 0.35kg

  • Kaķu konservi Felix Sens. gaļas izl. 4x85g
    1
    49 €
    4,38 €/kg

    Kaķu konservi Felix Sens. gaļas izl. 4x85g

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 6,91 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,35 €

  • Tējas kliņģerīši Dona 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tējas kliņģerīši Dona 200g

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,55 €

    Cena par vienību: 9,95 €/kg

  • Ievārījums Spilva apelsīnu 380gr
    3
    29 €
    8,66 €/kg

    Ievārījums Spilva apelsīnu 380gr

    4.59 € par gab.

    Cena par vienību: 12,08 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,59 €

  • Dzēriens Super Manki gāzēts 0,33l
    2 un vairāk
    -18%
    0
    89 €
    1,09 €
    2,70 €/l

    Dzēriens Super Manki gāzēts 0,33l

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 3,30 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Skuvekļi Bic Comfort 2 asmeņi 5gab.
    2
    39 €
    0,48 €/gab.

    Skuvekļi Bic Comfort 2 asmeņi 5gab.

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 0,64 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,19 €

  • Gais.atsv. Botanica piparm.greipf, 236ml
    4
    39 €
    18,60 €/l

    Gais.atsv. Botanica piparm.greipf, 236ml

    6.79 € par gab.

    Cena par vienību: 28,77 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,79 €

  • Hig. pak. Libresse maxi night 10gb
    2
    09 €
    0,21 €/gab.

    Hig. pak. Libresse maxi night 10gb

    2.45 € par gab.

    Cena par vienību: 0,25 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 2,45 €

  • Desa Jelgava brenča kūpināta 550g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desa Jelgava brenča kūpināta 550g

    2.59 € par gab.
    Regulārā cena: 2,89 €

    Cena par vienību: 4,71 €/kg

  • Grildesiņas tītara gaļas 300g
    Nesatur pienu Izcelsmes valsts Latvija

    Grildesiņas tītara gaļas 300g

    3.79 € par gab.
    Regulārā cena: 4,49 €

    Cena par vienību: 12,63 €/kg

  • Mellenes fasētas, 250g
    Labākai dzīvei

    Mellenes fasētas, 250g

    3.49 € par gab.
    Regulārā cena: 4,99 €

    Cena par vienību: 13,96 €/kg

  • Čipsi Ādažu ar krējuma un sīpolu garšu 130g
    1
    74 €
    13,38 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Čipsi Ādažu ar krējuma un sīpolu garšu 130g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,15 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

  • Pakaiši kaķiem Pet Perfect tofu 2,5 kg

    Pakaiši kaķiem Pet Perfect tofu 2,5 kg

    3.99 € par gab.
    Regulārā cena: 5,99 €

    Cena par vienību: 1,60 €/kg

  • Želejkonfektes Fini Magic carpets 90g
    0
    99 €
    11,00 €/kg

    Želejkonfektes Fini Magic carpets 90g

    1.45 € par gab.

    Cena par vienību: 16,11 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,45 €

Filtrs

Filtrs