Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Biezenis Hipp zemeņu banānu no 4m BIO 100g
    Ekoloģisks

    Biezenis Hipp zemeņu banānu no 4m BIO 100g

    1.25 € par gab.
    Regulārā cena: 1,69 €

    Cena par vienību: 12,50 €/kg

  • Sausās brokastis Cini minis 645g
    4
    39 €
    6,81 €/kg

    Sausās brokastis Cini minis 645g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,29 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Melnā tēja Dilmah aveņu 20x1,5g
    1
    85 €
    61,67 €/kg

    Melnā tēja Dilmah aveņu 20x1,5g

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 78,33 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,35 €

  • Figūriņa Dinkidoo kolekcion. dinozaurs
    2
    99 €
    2,99 €/gab.
    Jaunums

    Figūriņa Dinkidoo kolekcion. dinozaurs

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Koka dārzeņi Spire AW26
    8
    99 €
    8,99 €/gab.
    Jaunums

    Koka dārzeņi Spire AW26

    17.99 € par gab.

    Cena par vienību: 17,99 €/gab.

  • Koka picas rotaļu komplekts Spire AW26
    8
    99 €
    8,99 €/gab.
    Jaunums

    Koka picas rotaļu komplekts Spire AW26

    17.99 € par gab.

    Cena par vienību: 17,99 €/gab.

  • Rotaļu brokastu kompl. Spire koka AW26
    9
    99 €
    9,99 €/gab.
    Jaunums

    Rotaļu brokastu kompl. Spire koka AW26

    19.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,99 €/gab.

  • Rokas lukturis Energizer LC1L2D1
    5
    79 €
    5,79 €/gab.
    Jaunums

    Rokas lukturis Energizer LC1L2D1

    9.69 € par gab.

    Cena par vienību: 9,69 €/gab.

  • Šokolādes konfektes La Suissa Halloween kg
    Jaunums

    Šokolādes konfektes La Suissa Halloween kg

    20.99 € par kg

    Cena par vienību: 20,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.25 kg 0.25kg

  • Zefīri Trolli Choco Bananas 150g
    Jaunums

    Zefīri Trolli Choco Bananas 150g

    1.95 € par gab.

    Cena par vienību: 13,00 €/kg

  • Želejkonfektes Trolli Sour Spookers 150g
    Jaunums

    Želejkonfektes Trolli Sour Spookers 150g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 13,93 €/kg

  • Logu tīrīš. līdzeklis Clerit sens. 500ml
    2
    09 €
    4,18 €/l

    Logu tīrīš. līdzeklis Clerit sens. 500ml

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 4,70 €/l

    30 dienu zemākā cena: 2,35 €

  • Marināde Santa Maria universālā 75g
    0
    76 €
    10,13 €/kg

    Marināde Santa Maria universālā 75g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 14,53 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,76 €

  • Saldējums Ekselence ar kļavu sīrupu 480g
    4
    29 €
    8,94 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Ekselence ar kļavu sīrupu 480g

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 15,60 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 7,49 €

  • Maasdamer siers Smiltene šķēlēs 45% 150g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Maasdamer siers Smiltene šķēlēs 45% 150g

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,79 €

    Cena par vienību: 13,27 €/kg

  • Aug.bat.Hipp ar ban.,ķiršu jog.,no 1g BIO 23g
    Ekoloģisks

    Aug.bat.Hipp ar ban.,ķiršu jog.,no 1g BIO 23g

    1.09 € par gab.
    Regulārā cena: 1,49 €

    Cena par vienību: 47,39 €/kg

  • Krējuma pudiņš Baltais tropu augļu 150g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Krējuma pudiņš Baltais tropu augļu 150g

    0.69 € par gab.
    Regulārā cena: 0,89 €

    Cena par vienību: 4,60 €/kg

  • Jogurts Fantasia vaniļ., M&M's šok.konf. 120g

    Jogurts Fantasia vaniļ., M&M's šok.konf. 120g

    0.95 € par gab.
    Regulārā cena: 1,49 €

    Cena par vienību: 7,92 €/kg

  • Ekol. smūt. Salling Eko ar āb., ban. 6m. 90g
    Ekoloģisks

    Ekol. smūt. Salling Eko ar āb., ban. 6m. 90g

    0.70 € par gab.
    Regulārā cena: 0,94 €

    Cena par vienību: 7,78 €/kg

  • Maltā kafija Lavazza espresso 250g
    6
    15 €
    24,60 €/kg

    Maltā kafija Lavazza espresso 250g

    11.59 € par gab.

    Cena par vienību: 46,36 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 11,59 €

  • Tīrīšanas līdzekl. Tiret Turbo caurulēm 500ml
    6
    19 €
    12,38 €/l

    Tīrīšanas līdzekl. Tiret Turbo caurulēm 500ml

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 17,98 €/l

    30 dienu zemākā cena: 8,99 €

  • Vīraka paliktnis Stigla
    -30%
    1
    25 €
    1,25 €/gab.

    Vīraka paliktnis Stigla

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 1,79 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 1,79 €

  • Zobu birste Sensodyne Deep Clean Soft
    4
    19 €
    4,19 €/gab.

    Zobu birste Sensodyne Deep Clean Soft

    5.69 € par gab.

    Cena par vienību: 5,69 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 5,69 €

  • Gurķi sālīti 900g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Gurķi sālīti 900g

    3.49 € par gab.
    Regulārā cena: 3,99 €

    Cena par vienību: 4,99 €/kg

  • Zobu pasta Sensodyne Fluoride 75ml
    5
    19 €
    69,20 €/l

    Zobu pasta Sensodyne Fluoride 75ml

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 93,20 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,99 €

  • Baterijas Energizer Alkaline 9V 522 1gab
    2
    39 €
    2,39 €/gab.

    Baterijas Energizer Alkaline 9V 522 1gab

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Buljons Gallina Blanca sēņu 8x10g
    0
    69 €
    8,63 €/kg

    Buljons Gallina Blanca sēņu 8x10g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 9,88 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,79 €

  • Zefīrs Laima aveņu 200g
    1
    79 €
    8,95 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zefīrs Laima aveņu 200g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 12,95 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,59 €

  • Rupjmaize Lāči Īsta 1/2 sagriezta 480g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Rupjmaize Lāči Īsta 1/2 sagriezta 480g

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,77 €

    Cena par vienību: 4,15 €/kg

  • Pelmeņi Rīgas miesnieks XXL 2kg
    5
    99 €
    3,00 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pelmeņi Rīgas miesnieks XXL 2kg

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 8,99 €

  • Brokastu pārslas Kellogg's Corn Flakes 375g
    3
    49 €
    9,31 €/kg

    Brokastu pārslas Kellogg's Corn Flakes 375g

    5.29 € par gab.

    Cena par vienību: 14,11 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,29 €

  • Saldējums Rīgas Melnais Balzams ķirši 1l/500g
    5
    99 €
    11,98 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Rīgas Melnais Balzams ķirši 1l/500g

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 14,98 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 7,49 €

  • Maltā kafija Lavazza rossa 250g
    5
    99 €
    23,96 €/kg

    Maltā kafija Lavazza rossa 250g

    10.49 € par gab.

    Cena par vienību: 41,96 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 10,49 €

  • Balz. Syoss Keratin Hair Perf. 440ml
    4
    99 €
    11,34 €/l

    Balz. Syoss Keratin Hair Perf. 440ml

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 17,02 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,49 €

  • Šampūns Syoss Anti Dandruff 440ml
    4
    49 €
    10,20 €/l

    Šampūns Syoss Anti Dandruff 440ml

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 17,02 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,49 €

  • Silikons Vintols aerosols 300ml
    -40%
    3
    59 €
    3,59 €/gab.
    Jaunums

    Silikons Vintols aerosols 300ml

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,99 €/gab.

  • Lietus atgrūdējs Vintols 250ml
    -40%
    4
    19 €
    4,19 €/gab.
    Jaunums

    Lietus atgrūdējs Vintols 250ml

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,99 €/gab.

  • Želejkonfektes Tutti Frutti Original 350g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Jaunums Piemērots veģetāriešiem

    Želejkonfektes Tutti Frutti Original 350g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 7,97 €/kg

  • Saldējuma komplekts Spire koka AW26
    9
    99 €
    9,99 €/gab.
    Jaunums

    Saldējuma komplekts Spire koka AW26

    19.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,99 €/gab.

  • Daudzfunkc. lukturisc Energizer HCMU11
    8
    39 €
    8,39 €/gab.
    Jaunums

    Daudzfunkc. lukturisc Energizer HCMU11

    13.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,99 €/gab.

Filtrs

Filtrs