Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Sīrups Rimi meža zemeņu 320ml
    2 un vairāk
    -38%
    1
    99 €
    3,19 €
    6,22 €/l

    Sīrups Rimi meža zemeņu 320ml

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Cepumi Selga Ģimenei ar ieb. piena garšu 300g
    2
    69 €
    8,97 €/kg

    Cepumi Selga Ģimenei ar ieb. piena garšu 300g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 12,30 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,69 €

  • Tomāti Cidacos savā sulā, mizoti 800g/480g
    2
    69 €
    5,60 €/kg
    Labākai dzīvei

    Tomāti Cidacos savā sulā, mizoti 800g/480g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 7,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,69 €

  • Sausā zupa Maggi siera ar grauzd. ā. p. 19g
    0
    48 €
    25,26 €/kg

    Sausā zupa Maggi siera ar grauzd. ā. p. 19g

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 36,32 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,48 €

  • Žagariņi Rožu saldie 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Žagariņi Rožu saldie 400g

    6.19 € par gab.
    Regulārā cena: 6,99 €

    Cena par vienību: 15,47 €/kg

  • Kaķu bar.Sheba Fine Flakes pouch 4x85g

    Kaķu bar.Sheba Fine Flakes pouch 4x85g

    1.89 € par gab.
    Regulārā cena: 3,65 €

    Cena par vienību: 5,56 €/kg

  • Bērnu biskvīti Hipp BIO no 6 mēnešiem 180g
    Ekoloģisks

    Bērnu biskvīti Hipp BIO no 6 mēnešiem 180g

    2.99 € par gab.
    Regulārā cena: 3,99 €

    Cena par vienību: 16,61 €/kg

  • Kausētais siers Dzintars skābā kr. g. 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kausētais siers Dzintars skābā kr. g. 200g

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,39 €

    Cena par vienību: 9,95 €/kg

  • Šķīstošā kafija Merrild Gold 200g
    7
    69 €
    38,45 €/kg

    Šķīstošā kafija Merrild Gold 200g

    12.69 € par gab.

    Cena par vienību: 63,45 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 12,69 €

  • Marinētas sēnes Best Time Medību 580ml/350ml
    2
    99 €
    9,49 €/kg

    Marinētas sēnes Best Time Medību 580ml/350ml

    3.89 € par gab.

    Cena par vienību: 12,35 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,89 €

  • Biezenis Hipp plūmju upeņu bumbier. BIO 100g
    Ekoloģisks

    Biezenis Hipp plūmju upeņu bumbier. BIO 100g

    1.25 € par gab.
    Regulārā cena: 1,69 €

    Cena par vienību: 12,50 €/kg

  • Garšviela Santa Maria gaļas kopējā 70g
    1
    46 €
    20,86 €/kg

    Garšviela Santa Maria gaļas kopējā 70g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 29,86 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,46 €

  • Cūkas cauraudzis senču gaļa
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkas cauraudzis senču gaļa

    8.59 € par kg
    Regulārā cena: 11,99 €

    Cena par vienību: 8,59 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Vafeles Selga ar dzērveņu garšu 180g
    1
    45 €
    8,06 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Vafeles Selga ar dzērveņu garšu 180g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 12,17 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,19 €

  • Piena šokolāde Laima Lācītis Ķepainītis 190g
    2
    99 €
    15,74 €/kg

    Piena šokolāde Laima Lācītis Ķepainītis 190g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 26,26 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Auzu riņķīši Graci ar aveņu garšu BIO 300g
    3
    29 €
    10,97 €/kg
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Auzu riņķīši Graci ar aveņu garšu BIO 300g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,30 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Kaķu b.Purina One Steril.liellopu,kviešu 750g

    Kaķu b.Purina One Steril.liellopu,kviešu 750g

    4.19 € par gab.
    Regulārā cena: 6,49 €

    Cena par vienību: 5,59 €/kg

  • Mitrās salvetes Pampers Water 3x60gab.

    Mitrās salvetes Pampers Water 3x60gab.

    7.69 € par gab.
    Regulārā cena: 10,49 €

    Cena par vienību: 0,04 €/gab.

  • Skaloš. līdz. traukiem Finish Rinse Aid 400ml
    3
    49 €
    8,72 €/l

    Skaloš. līdz. traukiem Finish Rinse Aid 400ml

    5.19 € par gab.

    Cena par vienību: 12,97 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,19 €

  • Siers Džiugas šķēlītes 150g
    Nesatur laktozi

    Siers Džiugas šķēlītes 150g

    3.19 € par gab.
    Regulārā cena: 3,69 €

    Cena par vienību: 21,27 €/kg

  • Svaigais siers Smiltene pikantais 200g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Svaigais siers Smiltene pikantais 200g

    1.49 € par gab.
    Regulārā cena: 1,69 €

    Cena par vienību: 7,45 €/kg

  • Maltās gaļas masa kotletēm 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Maltās gaļas masa kotletēm 500g

    2.99 € par gab.
    Regulārā cena: 3,99 €

    Cena par vienību: 5,98 €/kg

  • Tostermaize Tostē mazā sēklu 250g

    Tostermaize Tostē mazā sēklu 250g

    0.95 € par gab.
    Regulārā cena: 1,34 €

    Cena par vienību: 3,80 €/kg

  • Ā/p auzu putra Herkuless avenēm/kazenēm 6x35g
    2
    39 €
    11,38 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ā/p auzu putra Herkuless avenēm/kazenēm 6x35g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 17,10 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,59 €

  • Gāzēts dzēriens Coca-Cola Regular 4x0,33l

    Gāzēts dzēriens Coca-Cola Regular 4x0,33l

    2.99 € par gab.
    Regulārā cena: 3,99 €

    Cena par vienību: 2,27 €/l

    + depozīts 0,40 €

  • Šampūns Syoss Volume Collagen&Lift 440ml
    4
    99 €
    11,34 €/l

    Šampūns Syoss Volume Collagen&Lift 440ml

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 17,02 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,49 €

  • Vienreizl. skuvekļi Bic Twin sievietēm 5gab.
    2
    49 €
    0,50 €/gab.

    Vienreizl. skuvekļi Bic Twin sievietēm 5gab.

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 0,68 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,39 €

  • Dušas želeja Fa cacao&coconut 250ml
    2
    69 €
    10,76 €/l

    Dušas želeja Fa cacao&coconut 250ml

    4.19 € par gab.

    Cena par vienību: 16,76 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,19 €

  • Malta kafija Jacobs Selection 500g
    8
    49 €
    16,98 €/kg

    Malta kafija Jacobs Selection 500g

    16.49 € par gab.

    Cena par vienību: 32,98 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 16,49 €

  • Mandeļu dzēriens Valsoia 1l
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Mandeļu dzēriens Valsoia 1l

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,99 €

    Cena par vienību: 1,99 €/l

  • Kaķu konservi Felix Junior vista 4x85g
    1
    49 €
    4,38 €/kg

    Kaķu konservi Felix Junior vista 4x85g

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 6,91 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,35 €

  • Batoniņš The Beginnings Flapjack kakao 60g
    1
    35 €
    22,50 €/kg
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi

    Batoniņš The Beginnings Flapjack kakao 60g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 26,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,59 €

  • Kafijas kaps. Nescafe Grande Intenso 132,8g
    5
    99 €
    0,37 €/gab.

    Kafijas kaps. Nescafe Grande Intenso 132,8g

    8.69 € par gab.

    Cena par vienību: 0,54 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 8,69 €

  • Ekol. smūt. Salling Eko ar āb., bumb. 6m. 90g
    Ekoloģisks

    Ekol. smūt. Salling Eko ar āb., bumb. 6m. 90g

    0.70 € par gab.
    Regulārā cena: 0,94 €

    Cena par vienību: 7,78 €/kg

  • Mitr. salv. Ultra Compact Poem French 100gab.
    2
    39 €
    0,02 €/gab.

    Mitr. salv. Ultra Compact Poem French 100gab.

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,03 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Kapu svece 8stundas P-2R sarkana
    -30%
    0
    27 €
    0,27 €/gab.

    Kapu svece 8stundas P-2R sarkana

    0.39 € par gab.

    Cena par vienību: 0,39 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 0,39 €

  • Lūpu kopjošs līdz.Nivea essential care unisex
    2
    79 €
    558,00 €/kg

    Lūpu kopjošs līdz.Nivea essential care unisex

    3.89 € par gab.

    Cena par vienību: 778,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,89 €

  • Barība kaķiem Encore ar tunci un mailītēm 70g
    1
    29 €
    18,43 €/kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Barība kaķiem Encore ar tunci un mailītēm 70g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 25,57 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,79 €

  • Baterijas Energizer Alkaline D 2 gab
    3
    59 €
    1,80 €/gab.

    Baterijas Energizer Alkaline D 2 gab

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,00 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • Šķīstošā kafija Selection Colombia 100g
    4
    99 €
    49,90 €/kg

    Šķīstošā kafija Selection Colombia 100g

    7.79 € par gab.

    Cena par vienību: 77,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 7,79 €

Filtrs

Filtrs