Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Kartup. biezputra Maggi ar sviestu ā. p. 35g
    0
    55 €
    15,71 €/kg

    Kartup. biezputra Maggi ar sviestu ā. p. 35g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 22,57 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,55 €

  • Sojas dzēriens Valsoia ar kalciju 1l
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Sojas dzēriens Valsoia ar kalciju 1l

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,75 €

    Cena par vienību: 1,99 €/l

  • Grūbas Dobele pērļu 4*100gr
    1
    39 €
    3,47 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Grūbas Dobele pērļu 4*100gr

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 5,22 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,09 €

  • Ferment. sojas prod. Alpro ar mango garš.400g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi Nesatur pienu

    Ferment. sojas prod. Alpro ar mango garš.400g

    2.89 € par gab.
    Regulārā cena: 3,79 €

    Cena par vienību: 7,22 €/kg

  • Cietais siers Rokiskio Grand 24 mēn. 37% 180g
    2
    79 €
    15,50 €/kg
    Nesatur laktozi

    Cietais siers Rokiskio Grand 24 mēn. 37% 180g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 19,94 €/kg

  • Vasaras ogu maisījums Rimi saldēts 400g

    Vasaras ogu maisījums Rimi saldēts 400g

    2.75 € par gab.
    Regulārā cena: 3,99 €

    Cena par vienību: 6,87 €/kg

  • Kaķ.kons. NutriBalance mājp.teļ.jēr.415g

    Kaķ.kons. NutriBalance mājp.teļ.jēr.415g

    0.76 € par gab.
    Regulārā cena: 0,95 €

    Cena par vienību: 1,83 €/kg

  • Kon. kaķiem Encore ar tunci/garn. 70g
    1
    29 €
    18,43 €/kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kon. kaķiem Encore ar tunci/garn. 70g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 25,57 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,79 €

  • Baklažāni Storko mājas gaumē 540g
    2
    09 €
    3,87 €/kg

    Baklažāni Storko mājas gaumē 540g

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 4,35 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,35 €

  • Lavašs spinātu 190g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Lavašs spinātu 190g

    0.95 € par gab.
    Regulārā cena: 1,29 €

    Cena par vienību: 5,00 €/kg

  • Želejkonfektes Lācīši Rimi 100g
    0
    79 €
    7,90 €/kg

    Želejkonfektes Lācīši Rimi 100g

    0.95 € par gab.

    Cena par vienību: 9,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,95 €

  • Risotto Garde Manger ar sēnēm 400g
    2
    89 €
    7,22 €/kg

    Risotto Garde Manger ar sēnēm 400g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 8,47 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,39 €

  • Tomātu mērce Dimdiņi Klasiskā 250g
    1
    49 €
    5,96 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tomātu mērce Dimdiņi Klasiskā 250g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 8,36 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,46 €

  • Kokosriekstu dzēriesns Valsoia bez cukura 1L
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Kokosriekstu dzēriesns Valsoia bez cukura 1L

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,99 €

    Cena par vienību: 1,99 €/l

  • Cāļa filejas uzkoda Gaļas Nams Ādaži 310g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa filejas uzkoda Gaļas Nams Ādaži 310g

    2.69 € par gab.
    Regulārā cena: 3,29 €

    Cena par vienību: 8,97 €/kg

  • Rudzu tostermaize Fazer Gardā Mini 350g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Rudzu tostermaize Fazer Gardā Mini 350g

    1.15 € par gab.
    Regulārā cena: 1,29 €

    Cena par vienību: 3,29 €/kg

  • Jogurts Rimi ar zemeņu ievārīj., granolu 200g
    2 un vairāk
    -19%
    1
    05 €
    1,29 €
    5,25 €/kg

    Jogurts Rimi ar zemeņu ievārīj., granolu 200g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 6,45 €/kg

  • Pro.bat.The Beginnings Flapjack pistāciju 60g
    1
    29 €
    21,50 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pro.bat.The Beginnings Flapjack pistāciju 60g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 28,17 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

  • Indijas rieksti Rimi kg
    12
    59 €
    12,59 €/kg
    Labākai dzīvei

    Indijas rieksti Rimi kg

    13.99 € par kg

    Cena par vienību: 13,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 13,99 €

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Kafijas kap. Dolce Gusto Flat White 187,2g
    5
    99 €
    0,37 €/gab.

    Kafijas kap. Dolce Gusto Flat White 187,2g

    8.69 € par gab.

    Cena par vienību: 0,54 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 8,69 €

  • Tēja Loyd Rooibos medus-vaniļas 20x2g
    2
    29 €
    57,25 €/kg

    Tēja Loyd Rooibos medus-vaniļas 20x2g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 87,25 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,49 €

  • Melnā tēja Dilmah Earl Grey 20x1,5g
    1
    85 €
    61,67 €/kg

    Melnā tēja Dilmah Earl Grey 20x1,5g

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 78,33 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,35 €

  • Matu laka Syoss keratin 300ml
    6
    99 €
    23,30 €/l

    Matu laka Syoss keratin 300ml

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 33,30 €/l

    30 dienu zemākā cena: 9,99 €

  • Zobu birste Oral-B Kids 0-6g.Extra Soft 1gab.
    2
    69 €
    2,69 €/gab.

    Zobu birste Oral-B Kids 0-6g.Extra Soft 1gab.

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 3,39 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,39 €

  • Kēkss Madeleines mini 175g
    1
    99 €
    11,37 €/kg

    Kēkss Madeleines mini 175g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 15,37 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,69 €

  • Siers Smiltene Granister 50% kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers Smiltene Granister 50% kg

    12.99 € par kg
    Regulārā cena: 16,99 €

    Cena par vienību: 12,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Garšvielu mais. Vegeta Natur kartupeļiem 20g
    0
    59 €
    29,50 €/kg

    Garšvielu mais. Vegeta Natur kartupeļiem 20g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 39,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,79 €

  • Tomātu mērce Dimdiņi Itāļu 250g
    1
    49 €
    5,96 €/kg

    Tomātu mērce Dimdiņi Itāļu 250g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 8,36 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,46 €

  • Kafijas pupiņas Selection by Rimi Espres. 1kg
    16
    99 €
    16,99 €/kg

    Kafijas pupiņas Selection by Rimi Espres. 1kg

    25.99 € par gab.

    Cena par vienību: 25,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 25,99 €

  • Burkānu nektārs Rimi 0,75l
    0
    99 €
    1,32 €/l

    Burkānu nektārs Rimi 0,75l

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 1,72 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 0,99 €

  • Mut.Skal. ECODENTA MULTIFUNC,500ml
    4
    59 €
    9,18 €/l

    Mut.Skal. ECODENTA MULTIFUNC,500ml

    5.79 € par gab.

    Cena par vienību: 11,58 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,79 €

  • Tualetes tīr. līdz. Harpic Power Citrus 750ml
    3
    59 €
    4,79 €/l

    Tualetes tīr. līdz. Harpic Power Citrus 750ml

    4.89 € par gab.

    Cena par vienību: 6,52 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,89 €

  • Kečups Hellman's vieglais 477g
    2
    79 €
    5,69 €/kg

    Kečups Hellman's vieglais 477g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 7,53 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,69 €

  • Dūmdesa neparastā ar sēkliņām auk.kūp.kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dūmdesa neparastā ar sēkliņām auk.kūp.kg

    11.99 € par kg
    Regulārā cena: 14,09 €

    Cena par vienību: 11,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Baltmaize Zeltene dienišķā sagriezta 350g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Baltmaize Zeltene dienišķā sagriezta 350g

    1.19 € par gab.
    Regulārā cena: 1,53 €

    Cena par vienību: 3,40 €/kg

  • Kūp.kaus.siers ANNELE ar šķiņķi šķēlēs 150g

    Kūp.kaus.siers ANNELE ar šķiņķi šķēlēs 150g

    2.29 € par gab.
    Regulārā cena: 2,79 €

    Cena par vienību: 15,27 €/kg

  • Veļas mīkstinātājs Salling Fresh 1l
    2
    19 €
    2,19 €/l

    Veļas mīkstinātājs Salling Fresh 1l

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 2,49 €/l

    30 dienu zemākā cena: 2,49 €

  • Sejas m.Garnier Hydra Bomb,granātābols
    2
    21 €
    2,21 €/gab.

    Sejas m.Garnier Hydra Bomb,granātābols

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 3,69 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,69 €

  • Sejas maska Garnier Green Tea 0.32g
    2
    21 €
    2,21 €/gab.

    Sejas maska Garnier Green Tea 0.32g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 3,69 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,69 €

  • Maltā kafija Merrild in-cup 250g
    4
    69 €
    18,76 €/kg

    Maltā kafija Merrild in-cup 250g

    7.29 € par gab.

    Cena par vienību: 29,16 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 7,29 €

Filtrs

Filtrs