Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Kārums suņiem Adventuros, nūjiņas, 120g

    Kārums suņiem Adventuros, nūjiņas, 120g

    1.03 € par gab.

    Cena par vienību: 8,58 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,29 €

    Regulārā cena: 1,99 €

  • Tēja Loyd Rooibos apelsīna-kanēļa 10x2g
    2
    39 €
    59,75 €/kg

    Tēja Loyd Rooibos apelsīna-kanēļa 10x2g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 87,25 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,49 €

  • Štovēti kāposti Rimi 1kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Štovēti kāposti Rimi 1kg

    2.99 € par gab.
    Regulārā cena: 3,29 €

    Cena par vienību: 2,99 €/kg

  • Kečups Hellman's vieglais 477g
    2
    79 €
    5,69 €/kg

    Kečups Hellman's vieglais 477g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 7,53 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,69 €

  • Baltmaize Zeltene dienišķā sagriezta 350g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Baltmaize Zeltene dienišķā sagriezta 350g

    1.19 € par gab.
    Regulārā cena: 1,53 €

    Cena par vienību: 3,40 €/kg

  • Dzer. jogurts Activia zemeņu un kivi 300g

    Dzer. jogurts Activia zemeņu un kivi 300g

    1.09 € par gab.
    Regulārā cena: 1,40 €

    Cena par vienību: 3,63 €/kg

  • Rudzu maize Dona Piknika sagriezta 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Rudzu maize Dona Piknika sagriezta 400g

    0.99 € par gab.
    Regulārā cena: 1,10 €

    Cena par vienību: 2,47 €/kg

  • Saldējums Ekselence plombīra 1l/480g
    4
    99 €
    10,40 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Ekselence plombīra 1l/480g

    6.69 € par gab.

    Cena par vienību: 13,94 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 6,69 €

  • Aukstā gaļa vakuumā fas.kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Aukstā gaļa vakuumā fas.kg

    5.99 € par kg
    Regulārā cena: 6,99 €

    Cena par vienību: 5,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.43 kg 0.43kg

  • Smūtijs Mango-Passion Augļu SUN365 250ML
    Labākai dzīvei

    Smūtijs Mango-Passion Augļu SUN365 250ML

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 2,35 €

    Cena par vienību: 7,16 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Brētliņas apceptas tomātu mērcē 240g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Brētliņas apceptas tomātu mērcē 240g

    1.59 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 6,63 €/kg

  • Krustnagliņas Santa Maria 10g
    1
    09 €
    109,00 €/kg

    Krustnagliņas Santa Maria 10g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 149,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,49 €

  • Tumšā šokolāde Lindt 70% 100g
    4
    29 €
    42,90 €/kg

    Tumšā šokolāde Lindt 70% 100g

    6.19 € par gab.

    Cena par vienību: 61,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 6,19 €

  • Kaķu konservu 4-paka Sheba mājputnu4x85g

    Kaķu konservu 4-paka Sheba mājputnu4x85g

    1.89 € par gab.
    Regulārā cena: 3,65 €

    Cena par vienību: 5,56 €/kg

  • Saira Extra savā sulā 215g

    Saira Extra savā sulā 215g

    2.49 € par gab.
    Regulārā cena: 3,29 €

    Cena par vienību: 11,58 €/kg

  • Cāļa filejas uzkoda Gaļas Nams Ādaži 310g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa filejas uzkoda Gaļas Nams Ādaži 310g

    2.69 € par gab.
    Regulārā cena: 3,29 €

    Cena par vienību: 8,97 €/kg

  • Krējuma pudiņš Baltais saldo ķiršu 150g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Krējuma pudiņš Baltais saldo ķiršu 150g

    0.69 € par gab.
    Regulārā cena: 0,89 €

    Cena par vienību: 4,60 €/kg

  • Ferm. sojas prod. Alpro ar zem., avenēm 150g

    Ferm. sojas prod. Alpro ar zem., avenēm 150g

    1.49 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 9,93 €/kg

  • Prot. cepums ar šok. un kakao ar saldin. 50g
    2 un vairāk
    -18%
    0
    89 €
    1,09 €
    17,80 €/kg

    Prot. cepums ar šok. un kakao ar saldin. 50g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 21,80 €/kg

  • Sald.Ben&Jerry's Strawb.dough.465ml/393g
    4
    99 €
    12,70 €/kg

    Sald.Ben&Jerry's Strawb.dough.465ml/393g

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 25,42 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 9,99 €

  • Bļoda Luminarc Stack 10cm 24cl
    -30%
    1
    25 €
    1,25 €/gab.

    Bļoda Luminarc Stack 10cm 24cl

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 1,79 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 1,79 €

  • Dušas želeja FA Yoghurt Aloe Vera 400ml
    3
    29 €
    8,22 €/l

    Dušas želeja FA Yoghurt Aloe Vera 400ml

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 13,72 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,49 €

  • Ieliktnīši Libresse PL classic 40+10gb
    1
    99 €
    0,04 €/gab.

    Ieliktnīši Libresse PL classic 40+10gb

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 0,05 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 2,35 €

  • Kafijas pupiņas Jacobs crema beans 1kg
    13
    99 €
    13,99 €/kg

    Kafijas pupiņas Jacobs crema beans 1kg

    29.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 29,99 €

  • Kapu svece 48stundas SU-680
    -30%
    1
    95 €
    1,95 €/gab.

    Kapu svece 48stundas SU-680

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 2,79 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 2,79 €

  • Konservi suņiem Cesar Sauce 4x100g

    Konservi suņiem Cesar Sauce 4x100g

    2.29 € par gab.
    Regulārā cena: 3,49 €

    Cena par vienību: 5,72 €/kg

  • Gāz. bezalk. dzēriens Rimi Party ar zem.0,75l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gāz. bezalk. dzēriens Rimi Party ar zem.0,75l

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 2,92 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 2,40 €

    Regulārā cena: 2,99 €

  • Maltā kafija Merrild in-cup 250g
    4
    69 €
    18,76 €/kg

    Maltā kafija Merrild in-cup 250g

    7.29 € par gab.

    Cena par vienību: 29,16 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 7,29 €

  • Kabatlakatiņi Zewa Softis Menthol 10x9 gab.
    2
    99 €
    0,30 €/gab.

    Kabatlakatiņi Zewa Softis Menthol 10x9 gab.

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,35 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,49 €

  • Mērcīte čipsiem Dipi ar diļļu garšu 16g
    0
    87 €
    54,37 €/kg

    Mērcīte čipsiem Dipi ar diļļu garšu 16g

    1.45 € par gab.

    Cena par vienību: 90,62 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,99 €

  • Siļķes fileja Viči 400g/315g

    Siļķes fileja Viči 400g/315g

    3.49 € par gab.
    Regulārā cena: 4,99 €

    Cena par vienību: 11,08 €/kg

  • Desa Jelgava kantvursta 280g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desa Jelgava kantvursta 280g

    2.45 € par gab.
    Regulārā cena: 2,79 €

    Cena par vienību: 8,75 €/kg

  • Saldējums Ekselence piena šokolādes 480g
    4
    99 €
    10,40 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Ekselence piena šokolādes 480g

    6.69 € par gab.

    Cena par vienību: 13,94 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 6,69 €

  • Siers Smiltene Tilsītes fasēts 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers Smiltene Tilsītes fasēts 400g

    3.89 € par gab.
    Regulārā cena: 5,49 €

    Cena par vienību: 9,72 €/kg

  • Siera uzkoda Rambyno ar šķiņķi 75g

    Siera uzkoda Rambyno ar šķiņķi 75g

    1.19 € par gab.
    Regulārā cena: 1,49 €

    Cena par vienību: 15,87 €/kg

  • Čipsi Ādažu ar siera garšu 130g
    1
    74 €
    13,38 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Čipsi Ādažu ar siera garšu 130g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,15 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

  • Garneles ASC garšaugu-ķipl. Rimi 300g
    ASC sertificētas saimniecībās audzētas jūras veltes

    Garneles ASC garšaugu-ķipl. Rimi 300g

    5.69 € par gab.
    Regulārā cena: 8,79 €

    Cena par vienību: 18,97 €/kg

  • Aknu pastēte Saules S Lauku 200g
    2 un vairāk
    -23%
    1
    15 €
    1,49 €
    5,75 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Aknu pastēte Saules S Lauku 200g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 7,45 €/kg

  • Siers Dublin Dairy Čedaras sark. šķ.150g

    Siers Dublin Dairy Čedaras sark. šķ.150g

    2.29 € par gab.
    Regulārā cena: 2,75 €

    Cena par vienību: 15,27 €/kg

  • Saldējums Nutri ar sāl.karam. pild. 100ml/73g
    1
    39 €
    19,04 €/kg

    Saldējums Nutri ar sāl.karam. pild. 100ml/73g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 30,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,19 €

Filtrs

Filtrs