Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Graud. biezp. Piatnica ar zemeņu ievār. 150g
    2 un vairāk
    -29%
    0
    99 €
    1,39 €
    6,60 €/kg

    Graud. biezp. Piatnica ar zemeņu ievār. 150g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 9,27 €/kg

  • Gargraudu rīsi Rimi 8x100g
    1
    44 €
    1,80 €/kg

    Gargraudu rīsi Rimi 8x100g

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 2,31 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,85 €

  • Higiēniskās paketes Libresse clip super 8gab.
    1
    95 €
    0,24 €/gab.

    Higiēniskās paketes Libresse clip super 8gab.

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 0,29 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 2,29 €

  • Nektārs Cido plūmju 1l
    1
    55 €
    1,55 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Nektārs Cido plūmju 1l

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 2,15 €/l

    30 dienu zemākā cena: 1,55 €

  • Maltā kafija Paulig Classic 500g
    7
    49 €
    14,98 €/kg

    Maltā kafija Paulig Classic 500g

    12.49 € par gab.

    Cena par vienību: 24,98 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 12,49 €

  • Dez. Nivea pearl beuty izsm. sievietēm 150ml
    4
    09 €
    27,27 €/l

    Dez. Nivea pearl beuty izsm. sievietēm 150ml

    5.79 € par gab.

    Cena par vienību: 38,60 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,79 €

  • Sīrups Spilva Mojito 0,3l
    1
    59 €
    5,30 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sīrups Spilva Mojito 0,3l

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,63 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Saldā kr. jogurts Baltais ar graudiem 5% 400g
    Nesatur laktozi Izcelsmes valsts Latvija

    Saldā kr. jogurts Baltais ar graudiem 5% 400g

    1.25 € par gab.
    Regulārā cena: 1,59 €

    Cena par vienību: 3,12 €/kg

  • Sviesta cepumi St Michel Palets 150g
    1
    99 €
    13,27 €/kg

    Sviesta cepumi St Michel Palets 150g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 19,27 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,39 €

  • Bagete Izcep pats ar ķiploku, zaļumu sv. 175g
    1
    39 €
    7,94 €/kg

    Bagete Izcep pats ar ķiploku, zaļumu sv. 175g

    1.75 € par gab.

    Cena par vienību: 10,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,49 €

  • Rozīnes Rimi Jumbo bez kauliņiem 500g
    3
    99 €
    7,98 €/kg

    Rozīnes Rimi Jumbo bez kauliņiem 500g

    5.45 € par gab.

    Cena par vienību: 10,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,45 €

  • Saldējums ar pekanr., sāļo karameli 1l/500g
    4
    29 €
    8,58 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums ar pekanr., sāļo karameli 1l/500g

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,98 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

  • Desiņas Ādaži Grill Collec. Cheddarwurst 350g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desiņas Ādaži Grill Collec. Cheddarwurst 350g

    2.49 € par gab.
    Regulārā cena: 3,29 €

    Cena par vienību: 7,11 €/kg

  • Maize Fazer gardā mellā 600g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Maize Fazer gardā mellā 600g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,75 €

    Cena par vienību: 2,32 €/kg

  • Dušas želeja dove men cool fresh 400ml
    3
    59 €
    8,97 €/l

    Dušas želeja dove men cool fresh 400ml

    5.29 € par gab.

    Cena par vienību: 13,22 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,29 €

  • Zobu birste Colgate Zig-Zag medium
    1
    45 €
    1,45 €/gab.

    Zobu birste Colgate Zig-Zag medium

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 2,09 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 2,09 €

  • Marmelāde Laima Gundega ar citronu garšu 170g
    1
    59 €
    9,35 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Marmelāde Laima Gundega ar citronu garšu 170g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,71 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Deserts Mertinger šokolādes 125g

    Deserts Mertinger šokolādes 125g

    0.55 € par gab.
    Regulārā cena: 0,65 €

    Cena par vienību: 4,40 €/kg

  • Dārzeņu buljons Gallina Blaca 12x10g
    1
    08 €
    9,00 €/kg

    Dārzeņu buljons Gallina Blaca 12x10g

    1.35 € par gab.

    Cena par vienību: 11,25 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,35 €

  • Kaķu barība Purina One Sensitive 4x85g

    Kaķu barība Purina One Sensitive 4x85g

    2.59 € par gab.
    Regulārā cena: 4,29 €

    Cena par vienību: 7,62 €/kg

  • Dzēriens Nesquik Instant Cocoa 600g
    5
    99 €
    9,98 €/kg

    Dzēriens Nesquik Instant Cocoa 600g

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,32 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

  • Serrano šķiņķis Ventula vītināts šķēlēs 500g

    Serrano šķiņķis Ventula vītināts šķēlēs 500g

    10.99 € par gab.
    Regulārā cena: 13,99 €

    Cena par vienību: 21,98 €/kg

  • Pārslas Herkuless ar sēklām 500g
    1
    35 €
    2,70 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pārslas Herkuless ar sēklām 500g

    2.25 € par gab.

    Cena par vienību: 4,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,25 €

  • Biezenis Semper stroganovs no 12m. 235g

    Biezenis Semper stroganovs no 12m. 235g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 8,47 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,39 €

    Regulārā cena: 2,85 €

  • Bumbieri ar āboliem tūbiņā Hipp BIO 100g
    Ekoloģisks

    Bumbieri ar āboliem tūbiņā Hipp BIO 100g

    1.25 € par gab.
    Regulārā cena: 1,69 €

    Cena par vienību: 12,50 €/kg

  • Ābol.banān.cepum.tūbiņ Hipp BIO 100g
    Ekoloģisks

    Ābol.banān.cepum.tūbiņ Hipp BIO 100g

    1.25 € par gab.
    Regulārā cena: 1,69 €

    Cena par vienību: 12,50 €/kg

  • Auzu pārslu putra 100% Hipp BIO 200g
    Ekoloģisks

    Auzu pārslu putra 100% Hipp BIO 200g

    3.49 € par gab.
    Regulārā cena: 4,69 €

    Cena par vienību: 17,45 €/kg

  • Bļoda Luminarc Harena 16cm
    -30%
    1
    25 €
    1,25 €/gab.

    Bļoda Luminarc Harena 16cm

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 1,79 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 1,79 €

  • Matu putas Nivea volume sensation 150ml
    3
    59 €
    23,93 €/l

    Matu putas Nivea volume sensation 150ml

    7.09 € par gab.

    Cena par vienību: 47,27 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,09 €

  • Z.pasta Ecodenta bērniem, burkānu 75ml
    2
    99 €
    39,87 €/l

    Z.pasta Ecodenta bērniem, burkānu 75ml

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 50,53 €/l

    30 dienu zemākā cena: 3,79 €

  • Auzu superbrokastis Baltais ar zem.160g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Auzu superbrokastis Baltais ar zem.160g

    0.89 € par gab.
    Regulārā cena: 1,05 €

    Cena par vienību: 5,56 €/kg

  • Jog. kokt. Baltais Shake meža zem. 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Jog. kokt. Baltais Shake meža zem. 250g

    0.95 € par gab.
    Regulārā cena: 1,19 €

    Cena par vienību: 3,80 €/kg

  • Kukurūzas čipsi Doritos siera garšu 180g
    2
    15 €
    11,94 €/kg

    Kukurūzas čipsi Doritos siera garšu 180g

    3.09 € par gab.

    Cena par vienību: 17,17 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,09 €

  • Salātu maisījums Fit&Easy ,,Active“ 120g
    Labākai dzīvei

    Salātu maisījums Fit&Easy ,,Active“ 120g

    1.29 € par gab.
    Regulārā cena: 1,59 €

    Cena par vienību: 10,75 €/kg

  • Kafijas kapsulas Lavazza AMM Oro 120g

    Kafijas kapsulas Lavazza AMM Oro 120g

    5.99 € par gab.
    Regulārā cena: 6,99 €

    Cena par vienību: 0,37 €/gab.

  • Olīveļļa augstakā labuma neapstrādāta 750ml
    8
    99 €
    11,99 €/l
    Labākai dzīvei

    Olīveļļa augstakā labuma neapstrādāta 750ml

    16.69 € par gab.

    Cena par vienību: 22,25 €/l

    30 dienu zemākā cena: 16,69 €

  • Batoniņš The Begginings Flapjack upeņu 60g
    1
    29 €
    21,50 €/kg
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi

    Batoniņš The Begginings Flapjack upeņu 60g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 28,17 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

  • Saldā maiz. Latvijas Maiznieks ar rozīn. 220g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldā maiz. Latvijas Maiznieks ar rozīn. 220g

    1.09 € par gab.
    Regulārā cena: 1,47 €

    Cena par vienību: 4,95 €/kg

  • Piena dz. Mullermilch Prot. Zero cepumu 400g

    Piena dz. Mullermilch Prot. Zero cepumu 400g

    1.89 € par gab.
    Regulārā cena: 2,39 €

    Cena par vienību: 4,72 €/kg

  • Bļoda Vetro Plus metāla 32cm
    -30%
    6
    29 €
    6,29 €/gab.

    Bļoda Vetro Plus metāla 32cm

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 8,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 8,99 €

Filtrs

Filtrs