Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Deserta šķīvis Luminarc Zelie 18cm
    -30%
    1
    04 €
    1,04 €/gab.

    Deserta šķīvis Luminarc Zelie 18cm

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 1,49 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 1,49 €

  • Dez. Nivea fresh activ vīriešiem rullv. 50ml
    4
    09 €
    81,80 €/l

    Dez. Nivea fresh activ vīriešiem rullv. 50ml

    5.79 € par gab.

    Cena par vienību: 115,80 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,79 €

  • Fuze zaļā tēja ar citrusu garšu 1500ml

    Fuze zaļā tēja ar citrusu garšu 1500ml

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 2,25 €

    Cena par vienību: 0,93 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Tr. m/l fairy sensit. teatree&mint 900ml
    3
    99 €
    4,43 €/l

    Tr. m/l fairy sensit. teatree&mint 900ml

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,54 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Šampūns Syoss Men Cool 440ml
    4
    49 €
    10,20 €/l

    Šampūns Syoss Men Cool 440ml

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 17,02 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,49 €

  • Skuvekļi Bic flex3 3gab
    3
    59 €
    1,20 €/gab.

    Skuvekļi Bic flex3 3gab

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 1,60 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,79 €

  • Autiņb.Pampers Premium VP S3 6-10kg 60gb.

    Autiņb.Pampers Premium VP S3 6-10kg 60gb.

    14.99 € par gab.
    Regulārā cena: 20,49 €

    Cena par vienību: 0,25 €/gab.

  • Enerģijas dzēriens Cult Original 0,5l
    2 un vairāk
    -36%
    0
    99 €
    1,55 €
    1,98 €/l

    Enerģijas dzēriens Cult Original 0,5l

    1.55 € par gab.

    Cena par vienību: 3,10 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gaisa atsvaidzin. Clerit Ocean Breeze 300ml
    2
    15 €
    7,17 €/l

    Gaisa atsvaidzin. Clerit Ocean Breeze 300ml

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 7,97 €/l

    30 dienu zemākā cena: 2,39 €

  • Makaroni Italpasta Nr.53 Penne 500g
    1
    45 €
    2,90 €/kg

    Makaroni Italpasta Nr.53 Penne 500g

    1.75 € par gab.

    Cena par vienību: 3,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,75 €

  • Karamel. ieb. piens Tautas ar cukuru 397g

    Karamel. ieb. piens Tautas ar cukuru 397g

    3.29 € par gab.
    Regulārā cena: 3,99 €

    Cena par vienību: 8,29 €/kg

  • Baltā šokolāde Schogetten 100g
    1
    59 €
    15,90 €/kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Baltā šokolāde Schogetten 100g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Kabaču ikri Nizhyn 450g
    1
    99 €
    4,42 €/kg

    Kabaču ikri Nizhyn 450g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 5,31 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Siļķu fileja Gardums Kaija eļļā 250g/188g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siļķu fileja Gardums Kaija eļļā 250g/188g

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,99 €

    Cena par vienību: 10,59 €/kg

  • Saldējums Tio šokolādes 500ml/240g
    1
    49 €
    6,21 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Tio šokolādes 500ml/240g

    2.65 € par gab.

    Cena par vienību: 11,04 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,65 €

  • Garšv.mais. Vegeta Natur zeltainai vistai 20g
    0
    59 €
    29,50 €/kg

    Garšv.mais. Vegeta Natur zeltainai vistai 20g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 39,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,79 €

  • Pelmeņi Meat future 400g
    Piemērots vegāniem Izcelsmes valsts Latvija

    Pelmeņi Meat future 400g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 8,97 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,59 €

    Regulārā cena: 4,49 €

  • Lielogu dzērvenes Rimi ātri sasaldētas 400g
    Labākai dzīvei

    Lielogu dzērvenes Rimi ātri sasaldētas 400g

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 2,59 €

    Cena par vienību: 4,47 €/kg

  • Zefīrs Laima Maigums ogu debesmanna 175g
    2
    69 €
    15,37 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zefīrs Laima Maigums ogu debesmanna 175g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 22,80 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Jogurts Fantasia ar Mars maisījumu 104g

    Jogurts Fantasia ar Mars maisījumu 104g

    0.95 € par gab.
    Regulārā cena: 1,49 €

    Cena par vienību: 9,13 €/kg

  • Kakao cepumi Oreo Double 157g
    1
    79 €
    11,40 €/kg

    Kakao cepumi Oreo Double 157g

    2.65 € par gab.

    Cena par vienību: 16,88 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,65 €

  • Muss Profeel bezlaktozes, aveņu 150g
    1
    59 €
    10,60 €/kg
    Nesatur laktozi

    Muss Profeel bezlaktozes, aveņu 150g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,27 €/kg

  • Trauku skal. līdz. Salling tr. mazg.maš.500ml
    1
    49 €
    2,98 €/l

    Trauku skal. līdz. Salling tr. mazg.maš.500ml

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 3,38 €/l

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

  • Brokastu pārslas Nestle Cookie Crisp 625g
    4
    39 €
    7,02 €/kg

    Brokastu pārslas Nestle Cookie Crisp 625g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,58 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Bļoda Luminarc Stack 20cm 1.8l
    -30%
    3
    84 €
    3,84 €/gab.

    Bļoda Luminarc Stack 20cm 1.8l

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 5,49 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 5,49 €

  • Augļu tēja Možums melisa, vilkābele 20x1,5g
    0
    99 €
    33,00 €/kg

    Augļu tēja Možums melisa, vilkābele 20x1,5g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 49,67 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,49 €

  • Kaķ.kons. Nutribalance las.menc.for.415g

    Kaķ.kons. Nutribalance las.menc.for.415g

    0.76 € par gab.
    Regulārā cena: 0,95 €

    Cena par vienību: 1,83 €/kg

  • Kaķu kārums Dreamies ar lasi 60g

    Kaķu kārums Dreamies ar lasi 60g

    1.29 € par gab.
    Regulārā cena: 2,09 €

    Cena par vienību: 21,50 €/kg

  • Veļas mazgāšanas līdzeklis Woolite Dark 1,8L
    6
    99 €
    3,88 €/l

    Veļas mazgāšanas līdzeklis Woolite Dark 1,8L

    11.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,66 €/l

    30 dienu zemākā cena: 11,99 €

  • Z. p. Sensodyne Repair&Protect Whitening 75ml
    7
    09 €
    94,53 €/l

    Z. p. Sensodyne Repair&Protect Whitening 75ml

    9.59 € par gab.

    Cena par vienību: 127,87 €/l

    30 dienu zemākā cena: 9,59 €

  • Vienr. skuvekļi vīr. Bic 3 Sens. vīr. 4gab.
    2
    39 €
    0,60 €/gab.

    Vienr. skuvekļi vīr. Bic 3 Sens. vīr. 4gab.

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,87 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,49 €

  • Zobu pasta Sensodyne Deep Clean 75ml
    6
    49 €
    86,53 €/l

    Zobu pasta Sensodyne Deep Clean 75ml

    8.69 € par gab.

    Cena par vienību: 115,87 €/l

    30 dienu zemākā cena: 8,69 €

  • Biks.ieliknīši LIBRESSE So Slim 30gab
    2
    69 €
    0,09 €/gab.

    Biks.ieliknīši LIBRESSE So Slim 30gab

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 0,11 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,19 €

  • Biezenis Kubuš 100% banānu-ābolu 100g
    0
    79 €
    7,90 €/kg
    Labākai dzīvei

    Biezenis Kubuš 100% banānu-ābolu 100g

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 10,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,05 €

  • Sausais šampūns Syoss Pure Fresh 200ml
    4
    59 €
    22,95 €/l

    Sausais šampūns Syoss Pure Fresh 200ml

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 37,45 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,49 €

  • Nūdeles Knorr ar siera mērci 55g
    1
    42 €
    25,82 €/kg

    Nūdeles Knorr ar siera mērci 55g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 39,09 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,15 €

  • Tomātu mērce Spilva ķiploku 510g
    1
    79 €
    3,51 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tomātu mērce Spilva ķiploku 510g

    2.65 € par gab.

    Cena par vienību: 5,20 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,65 €

  • Riekstu - rozīņu maisījums Rimi 700g
    4
    95 €
    7,07 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Riekstu - rozīņu maisījums Rimi 700g

    8.25 € par gab.

    Cena par vienību: 11,79 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 8,25 €

  • Šķidrās ziepes Citrus & Olive uzpilde 3L
    4
    79 €
    1,60 €/l

    Šķidrās ziepes Citrus & Olive uzpilde 3L

    6.09 € par gab.

    Cena par vienību: 2,03 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,09 €

  • Cepums Frank&Oli ar zemesriekstu masu 50g
    2 un vairāk
    -18%
    0
    89 €
    1,09 €
    17,80 €/kg
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli

    Cepums Frank&Oli ar zemesriekstu masu 50g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 21,80 €/kg

Filtrs

Filtrs