Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Šķiņķis Kurzemes Gaļsaimnieks vārīts kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Šķiņķis Kurzemes Gaļsaimnieks vārīts kg

    7.59 € par kg
    Regulārā cena: 9,29 €

    Cena par vienību: 7,59 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

  • Pērļu grūbas Zelta Saule 4x100g
    1
    29 €
    3,22 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pērļu grūbas Zelta Saule 4x100g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 4,47 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,79 €

  • Garšvielu maisījums Spilva vistas gaļai 25g
    0
    74 €
    29,60 €/kg

    Garšvielu maisījums Spilva vistas gaļai 25g

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 42,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,05 €

  • Saldējums Plombir 67 Hype 55g/70ml

    Saldējums Plombir 67 Hype 55g/70ml

    0.59 € par gab.
    Regulārā cena: 1,19 €

    Cena par vienību: 10,73 €/kg

  • Kart.čip. Estrella skāb.krēj., ķipl.gar. 170g
    1
    99 €
    11,71 €/kg

    Kart.čip. Estrella skāb.krēj., ķipl.gar. 170g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 14,65 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,49 €

  • Pusdienu šķīvis Luminarc Zelie 25cm
    -30%
    1
    04 €
    1,04 €/gab.

    Pusdienu šķīvis Luminarc Zelie 25cm

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 1,49 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 1,49 €

  • Skuvekļi Wilkinson Xtreme3 Beauty 3+1gab
    4
    29 €
    1,07 €/gab.

    Skuvekļi Wilkinson Xtreme3 Beauty 3+1gab

    6.19 € par gab.

    Cena par vienību: 1,55 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 6,19 €

  • Veļas mazg. līdzeklis Woolite Delicate 1,8L
    6
    99 €
    3,88 €/l

    Veļas mazg. līdzeklis Woolite Delicate 1,8L

    11.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,66 €/l

    30 dienu zemākā cena: 11,99 €

  • Medus delikatese Vinnis tējai 260g
    3
    89 €
    14,96 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Medus delikatese Vinnis tējai 260g

    4.39 € par gab.

    Cena par vienību: 16,88 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,39 €

  • Kapu svece 24stundas SU-430
    -30%
    1
    46 €
    1,46 €/gab.

    Kapu svece 24stundas SU-430

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 2,09 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 2,09 €

  • Auzu pārslu cepumi Flora ar rozīnēm 300g
    3
    49 €
    11,63 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Auzu pārslu cepumi Flora ar rozīnēm 300g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,30 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Zobu pasta Ecodenta balinoša 100ml
    3
    59 €
    35,90 €/l

    Zobu pasta Ecodenta balinoša 100ml

    4.59 € par gab.

    Cena par vienību: 45,90 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,59 €

  • Dez.tīr.līdz.Cillit Bang Bleach&Hygiene 750ml
    4
    99 €
    6,65 €/l

    Dez.tīr.līdz.Cillit Bang Bleach&Hygiene 750ml

    8.59 € par gab.

    Cena par vienību: 11,45 €/l

    30 dienu zemākā cena: 8,59 €

  • Dārzeņ.rīsi,tītars Hipp, no 12mēn. 220g
    Ekoloģisks

    Dārzeņ.rīsi,tītars Hipp, no 12mēn. 220g

    2.09 € par gab.
    Regulārā cena: 2,79 €

    Cena par vienību: 9,50 €/kg

  • Citronpipari Santa Maria 55g
    1
    99 €
    36,18 €/kg

    Citronpipari Santa Maria 55g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 48,91 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,69 €

  • Siers gorgonzola Dolce Igor 200g
    Nesatur laktozi

    Siers gorgonzola Dolce Igor 200g

    3.49 € par gab.
    Regulārā cena: 3,99 €

    Cena par vienību: 17,45 €/kg

  • Mērce Barilla Bolognese 400g
    3
    35 €
    8,37 €/kg

    Mērce Barilla Bolognese 400g

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 11,97 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,39 €

  • Dūmdesa Neparastā ar ķipl. šķēlēs 110g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dūmdesa Neparastā ar ķipl. šķēlēs 110g

    1.89 € par gab.
    Regulārā cena: 2,19 €

    Cena par vienību: 17,18 €/kg

  • Proteīna batoniņš The Beginnings kakao 40g
    1
    59 €
    39,75 €/kg
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi

    Proteīna batoniņš The Beginnings kakao 40g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 44,75 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,79 €

  • Jog. Activia ar meža ogām un actirreg. 4x120g

    Jog. Activia ar meža ogām un actirreg. 4x120g

    2.55 € par gab.
    Regulārā cena: 3,19 €

    Cena par vienību: 5,31 €/kg

  • Kons.kaķiem Gourmet ar tītara gaļu 4x85g

    Kons.kaķiem Gourmet ar tītara gaļu 4x85g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 6,74 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,89 €

    Regulārā cena: 3,49 €

  • Cūkgaļas karbonāde Forevers mājas žāvējumā kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkgaļas karbonāde Forevers mājas žāvējumā kg

    8.99 € par kg
    Regulārā cena: 10,99 €

    Cena par vienību: 8,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

  • Batoniņš The Beginnings Flapjack karameļu 60g
    1
    29 €
    21,50 €/kg
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi

    Batoniņš The Beginnings Flapjack karameļu 60g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 28,17 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

  • Pakaiši kaķiem Pet Perfect tofu 2,5 kg

    Pakaiši kaķiem Pet Perfect tofu 2,5 kg

    3.99 € par gab.
    Regulārā cena: 5,99 €

    Cena par vienību: 1,60 €/kg

  • Kart. čipsi Estrella sviesta, sāls garša 170g
    1
    99 €
    11,71 €/kg

    Kart. čipsi Estrella sviesta, sāls garša 170g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 16,41 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,79 €

  • Maltā kafija Illy Brazīlija Arabica 250g
    8
    49 €
    33,96 €/kg

    Maltā kafija Illy Brazīlija Arabica 250g

    13.99 € par gab.

    Cena par vienību: 55,96 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 13,99 €

  • Citronpipari Santa Maria 33g
    1
    29 €
    39,09 €/kg

    Citronpipari Santa Maria 33g

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 56,06 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,30 €

  • Mērce Santa Maria Terijaki 300ml
    5
    35 €
    17,83 €/l

    Mērce Santa Maria Terijaki 300ml

    6.69 € par gab.

    Cena par vienību: 22,30 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,35 €

  • Pilngraudu rudzu maize Druva Spēkavota 400g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Pilngraudu rudzu maize Druva Spēkavota 400g

    0.95 € par gab.
    Regulārā cena: 1,10 €

    Cena par vienību: 2,37 €/kg

  • Cāļa šķiņķi Ķekava sarkanajā marinādē kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa šķiņķi Ķekava sarkanajā marinādē kg

    3.99 € par kg
    Regulārā cena: 5,99 €

    Cena par vienību: 3,99 €/kg

  • Gāzēts dzēriens Pepsi Max ar saldinātāju 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gāzēts dzēriens Pepsi Max ar saldinātāju 0,5l

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 1,38 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 0,69 €

    Regulārā cena: 1,25 €

  • Balzams Syoss Repair 440ml
    4
    99 €
    11,34 €/l

    Balzams Syoss Repair 440ml

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 17,02 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,49 €

  • Dz.Tērvetes citrona laima gāzēts,bezalk. 0,5l
    2 un vairāk
    -24%
    0
    59 €
    0,78 €
    1,18 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dz.Tērvetes citrona laima gāzēts,bezalk. 0,5l

    0.78 € par gab.

    Cena par vienību: 1,56 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gaisa atsvaidzin. Clerit Summer Blossom 300ml
    2
    15 €
    7,17 €/l

    Gaisa atsvaidzin. Clerit Summer Blossom 300ml

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 7,97 €/l

    30 dienu zemākā cena: 2,39 €

  • Gāzēts dzēriens Rimi ar apelsīnu garšu 0,5l
    2 un vairāk
    -20%
    0
    79 €
    0,99 €
    1,58 €/l

    Gāzēts dzēriens Rimi ar apelsīnu garšu 0,5l

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Makar.Italpasta Nr.134 Fusilli ātr. pag. 500g
    1
    79 €
    3,58 €/kg

    Makar.Italpasta Nr.134 Fusilli ātr. pag. 500g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 4,30 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,15 €

  • Makaroni Italpasta Nr.58 Farfalle 500g
    1
    45 €
    2,90 €/kg

    Makaroni Italpasta Nr.58 Farfalle 500g

    1.75 € par gab.

    Cena par vienību: 3,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,75 €

  • Hig.pak. Libresse Ultra Night Extra 8gab
    2
    79 €
    0,35 €/gab.

    Hig.pak. Libresse Ultra Night Extra 8gab

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 0,41 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,29 €

  • Pusdienu šķīvis Luminarc Harena 25cm
    -30%
    1
    39 €
    1,39 €/gab.

    Pusdienu šķīvis Luminarc Harena 25cm

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Kārums suņiem Adventuros, strēmeles, 90g

    Kārums suņiem Adventuros, strēmeles, 90g

    1.03 € par gab.

    Cena par vienību: 11,44 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,29 €

    Regulārā cena: 1,99 €

Filtrs

Filtrs