Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Mājas smaržas Peony Blossom 85ml
    -30%
    7
    69 €
    7,69 €/gab.

    Mājas smaržas Peony Blossom 85ml

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 10,99 €

  • Zobu pasta Sensodyne Sensitivity & Gum 75ml
    6
    69 €
    89,20 €/l

    Zobu pasta Sensodyne Sensitivity & Gum 75ml

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 119,87 €/l

    30 dienu zemākā cena: 8,99 €

  • Baterijas Energizer MAX LR03 AAA 4 gab.
    3
    89 €
    0,97 €/gab.

    Baterijas Energizer MAX LR03 AAA 4 gab.

    6.49 € par gab.

    Cena par vienību: 1,62 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 6,49 €

  • Universāls krēms Nivea creme 75ml
    2
    89 €
    38,53 €/l

    Universāls krēms Nivea creme 75ml

    4.09 € par gab.

    Cena par vienību: 54,53 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,09 €

  • Tako laiviņas Santa Maria 135g
    3
    32 €
    24,59 €/kg

    Tako laiviņas Santa Maria 135g

    4.15 € par gab.

    Cena par vienību: 30,74 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,49 €

  • Laša fileja Zigmas aukst kūpināta, šķēl. 100g
    3
    49 €
    34,90 €/kg
    Labākai dzīvei

    Laša fileja Zigmas aukst kūpināta, šķēl. 100g

    4.69 € par gab.

    Cena par vienību: 46,90 €/kg

  • Zefīrs Laima zemeņu 200g
    1
    79 €
    8,95 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zefīrs Laima zemeņu 200g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 12,95 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,59 €

  • Tumšā šokolāde Pergale ar lazdu riekstiem 85g
    1
    49 €
    17,53 €/kg

    Tumšā šokolāde Pergale ar lazdu riekstiem 85g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 28,12 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,39 €

  • Šķidrās ziepes Pineapple & Mango 300ml
    1
    89 €
    6,30 €/l

    Šķidrās ziepes Pineapple & Mango 300ml

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 7,97 €/l

    30 dienu zemākā cena: 2,39 €

  • Paprika Minikapya 250g

    Paprika Minikapya 250g

    2.59 € par gab.
    Regulārā cena: 2,99 €

    Cena par vienību: 10,36 €/kg

  • Citronpipari Santa Maria 33g
    1
    29 €
    39,09 €/kg

    Citronpipari Santa Maria 33g

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 56,06 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,30 €

  • Želejkonfe.Rowntrees Randoms augļu garšu 150g
    2 un vairāk
    -25%
    1
    49 €
    1,99 €
    9,93 €/kg

    Želejkonfe.Rowntrees Randoms augļu garšu 150g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,27 €/kg

  • Ikd.ieliktn. Libresse Protection, 24 gab
    2
    05 €
    0,09 €/gab.

    Ikd.ieliktn. Libresse Protection, 24 gab

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 0,10 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 2,39 €

  • Suņu konservi NutriBalance vistas 1,24kg

    Suņu konservi NutriBalance vistas 1,24kg

    1.60 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 1,29 €/kg

  • Malta kafija Paulig Classic Cremoso 500g
    7
    89 €
    15,78 €/kg

    Malta kafija Paulig Classic Cremoso 500g

    13.29 € par gab.

    Cena par vienību: 26,58 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 13,29 €

  • Mic. ūdens jutīgai ādai Nivea MicellAir 400ml
    6
    79 €
    16,97 €/l

    Mic. ūdens jutīgai ādai Nivea MicellAir 400ml

    9.49 € par gab.

    Cena par vienību: 23,72 €/l

    30 dienu zemākā cena: 9,49 €

  • Pelēkie zirņi Spilva ar cūku taukiem 570g
    2
    59 €
    4,54 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pelēkie zirņi Spilva ar cūku taukiem 570g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 5,77 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,29 €

  • Gaisa atsv. Botanica Karību sandal,236ml
    5
    19 €
    21,99 €/l

    Gaisa atsv. Botanica Karību sandal,236ml

    6.79 € par gab.

    Cena par vienību: 28,77 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,79 €

  • Enerģijas dzēriens Red Bull 0,355l

    Enerģijas dzēriens Red Bull 0,355l

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 4,48 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 1,59 €

    Regulārā cena: 2,19 €

  • Vafeļu torte Vāverīte glazēta 350g
    6
    39 €
    18,26 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vafeļu torte Vāverīte glazēta 350g

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 22,83 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

  • Kosm. noņ. Nivea jutīgai ādai ap acīm 125ml
    5
    49 €
    43,92 €/l

    Kosm. noņ. Nivea jutīgai ādai ap acīm 125ml

    7.69 € par gab.

    Cena par vienību: 61,52 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,69 €

  • Bļoda Luminarc Stack 14cm 62.5cl
    -30%
    1
    95 €
    1,95 €/gab.

    Bļoda Luminarc Stack 14cm 62.5cl

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 2,79 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 2,79 €

  • Gāzēts dzēriens Rimi ar citrona garšu 0,5l
    2 un vairāk
    -20%
    0
    79 €
    0,99 €
    1,58 €/l

    Gāzēts dzēriens Rimi ar citrona garšu 0,5l

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Maisījums Dobele maizes zupa ar augļiem 300g
    1
    39 €
    4,63 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Maisījums Dobele maizes zupa ar augļiem 300g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,63 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Pelējuma siers brie Ermitage 60%, 500g
    6
    99 €
    13,98 €/kg

    Pelējuma siers brie Ermitage 60%, 500g

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,98 €/kg

  • Kombuča dzīvības dzēr. marakuj. BIO 330ml
    2
    20 €
    6,67 €/l
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Kombuča dzīvības dzēr. marakuj. BIO 330ml

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 10,27 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Konservi kaķiem Felix gaļa 4x85g
    1
    49 €
    4,66 €/kg

    Konservi kaķiem Felix gaļa 4x85g

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 7,34 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,35 €

  • Šokolādes batoniņš Kinder Crispy 34,5g
    0
    99 €
    28,29 €/kg

    Šokolādes batoniņš Kinder Crispy 34,5g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 34,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,19 €

  • Siera uzkoda Ādaži Collection 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siera uzkoda Ādaži Collection 300g

    2.79 € par gab.
    Regulārā cena: 3,49 €

    Cena par vienību: 9,30 €/kg

  • Cepums ar zemesr. krēmu, dzērv., vaniļ. 50g
    2 un vairāk
    -18%
    0
    89 €
    1,09 €
    17,80 €/kg

    Cepums ar zemesr. krēmu, dzērv., vaniļ. 50g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 21,80 €/kg

  • Enerģijas dzēriens Monster Zero Ultra 4x500ml
    3
    49 €
    1,75 €/l

    Enerģijas dzēriens Monster Zero Ultra 4x500ml

    6.35 € par gab.

    Cena par vienību: 3,18 €/l

    + depozīts 0,40 €

    30 dienu zemākā cena: 6,35 €

  • Čipsi Pringles skāb. krēj., sīp. garša 125g
    1
    99 €
    15,92 €/kg

    Čipsi Pringles skāb. krēj., sīp. garša 125g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 20,72 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,59 €

  • Sejas maska Garnier Camomile 0.32g
    2
    21 €
    2,21 €/gab.

    Sejas maska Garnier Camomile 0.32g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 3,69 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,69 €

  • Pusgarās zeķes PC Evry 20den, visione
    -40%
    1
    67 €
    1,67 €/gab.

    Pusgarās zeķes PC Evry 20den, visione

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 2,79 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 2,79 €

  • Bļoda Luminarc Stack 23cm 2.9l
    -30%
    5
    17 €
    5,17 €/gab.

    Bļoda Luminarc Stack 23cm 2.9l

    7.39 € par gab.

    Cena par vienību: 7,39 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 7,39 €

  • Aloe dzēriens Aleo premium 500 ml

    Aloe dzēriens Aleo premium 500 ml

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 2,38 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 1,29 €

    Regulārā cena: 2,19 €

  • Kaķ.kons. Nutribalance tīt.vis.liel.415g

    Kaķ.kons. Nutribalance tīt.vis.liel.415g

    0.76 € par gab.
    Regulārā cena: 0,95 €

    Cena par vienību: 1,83 €/kg

  • Zobu pasta Sensodyne Pronamel 75ml
    7
    19 €
    95,87 €/l

    Zobu pasta Sensodyne Pronamel 75ml

    9.59 € par gab.

    Cena par vienību: 127,87 €/l

    30 dienu zemākā cena: 9,59 €

  • Brokastu pārslas Nestle Nesquik 625g
    4
    39 €
    7,02 €/kg

    Brokastu pārslas Nestle Nesquik 625g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,58 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Gard.kaķ. Felix Party Mix Original 60g

    Gard.kaķ. Felix Party Mix Original 60g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 26,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,49 €

    Regulārā cena: 1,99 €

Filtrs

Filtrs