Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Nakts krēms Nivea Anti-Wrinkle 65+ 50ml
    8
    99 €
    179,80 €/l

    Nakts krēms Nivea Anti-Wrinkle 65+ 50ml

    12.69 € par gab.

    Cena par vienību: 253,80 €/l

    30 dienu zemākā cena: 12,69 €

  • Dezodorants Old Spice Whitewater 50ml
    4
    69 €
    93,80 €/l

    Dezodorants Old Spice Whitewater 50ml

    5.69 € par gab.

    Cena par vienību: 113,80 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,69 €

  • Šampūns Syoss Men Power 440ml
    4
    49 €
    10,20 €/l

    Šampūns Syoss Men Power 440ml

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 17,02 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,49 €

  • Kārums suņiem Adventuros, gabaliņi, 90g

    Kārums suņiem Adventuros, gabaliņi, 90g

    1.03 € par gab.

    Cena par vienību: 11,44 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,29 €

    Regulārā cena: 1,99 €

  • Garšviela Santa Maria vistas gaļas 90g
    1
    59 €
    17,67 €/kg

    Garšviela Santa Maria vistas gaļas 90g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 25,44 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,59 €

  • Vistas zupa Maggi ar makaroniem 12g
    0
    48 €
    40,00 €/kg

    Vistas zupa Maggi ar makaroniem 12g

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 57,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,48 €

  • Baltmaize Druva mākoņmaize sagr. 300g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Baltmaize Druva mākoņmaize sagr. 300g

    0.79 € par gab.
    Regulārā cena: 0,92 €

    Cena par vienību: 2,63 €/kg

  • Kotlete požarska pildīta 400g

    Kotlete požarska pildīta 400g

    3.59 € par gab.
    Regulārā cena: 4,19 €

    Cena par vienību: 8,97 €/kg

  • Burgers Meat future classic saldēts 227g
    Piemērots vegāniem Nesatur pienu Izcelsmes valsts Latvija

    Burgers Meat future classic saldēts 227g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,17 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

    Regulārā cena: 3,69 €

  • Kafijas pupiņas Dallmayr intenso 1kg
    16
    79 €
    16,79 €/kg

    Kafijas pupiņas Dallmayr intenso 1kg

    31.99 € par gab.

    Cena par vienību: 31,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 31,99 €

  • Kafijas pupiņas Dallmayr forte 1kg
    16
    79 €
    16,79 €/kg

    Kafijas pupiņas Dallmayr forte 1kg

    29.49 € par gab.

    Cena par vienību: 29,49 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 29,49 €

  • Kaķu barība Purina One pieaug.kaķ. 4x85g

    Kaķu barība Purina One pieaug.kaķ. 4x85g

    2.59 € par gab.
    Regulārā cena: 4,29 €

    Cena par vienību: 7,62 €/kg

  • Kvass Rimi 1,5l
    2 un vairāk
    -28%
    1
    19 €
    1,65 €
    0,79 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kvass Rimi 1,5l

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 1,10 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Eklēri Pellija ar šokolādes krēmu 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Eklēri Pellija ar šokolādes krēmu 200g

    2.49 € par gab.
    Regulārā cena: 2,99 €

    Cena par vienību: 12,45 €/kg

  • Cepumi Roshen Multicake kokos. kr. gar. 180g
    0
    75 €
    4,17 €/kg

    Cepumi Roshen Multicake kokos. kr. gar. 180g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,99 €

  • Izoton. dz. Mangaļi Multifruit ar sald. 0,75l
    2 un vairāk
    -34%
    0
    99 €
    1,49 €
    1,32 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Izoton. dz. Mangaļi Multifruit ar sald. 0,75l

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 1,99 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Protēžu fiks. krēms Corega Extra Strong 40 g
    6
    29 €
    157,25 €/kg

    Protēžu fiks. krēms Corega Extra Strong 40 g

    8.49 € par gab.

    Cena par vienību: 212,25 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 8,49 €

  • Miltu maisījums Rimi šokolādes kēkss 400 g
    1
    59 €
    3,97 €/kg

    Miltu maisījums Rimi šokolādes kēkss 400 g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 4,72 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,89 €

  • Zobu pasta Sensodyne Complete Protection 75ml
    7
    49 €
    99,87 €/l

    Zobu pasta Sensodyne Complete Protection 75ml

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 133,20 €/l

    30 dienu zemākā cena: 9,99 €

  • Universāls krēms Nivea creme 100ml
    3
    39 €
    33,90 €/l

    Universāls krēms Nivea creme 100ml

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 47,90 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,79 €

  • Zobu birste Colgate Max White soft
    2
    95 €
    2,95 €/gab.

    Zobu birste Colgate Max White soft

    4.59 € par gab.

    Cena par vienību: 4,59 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,59 €

  • Zob.pasta ECODENTA SENSIT.WHITEN.,100ml
    5
    39 €
    53,90 €/l

    Zob.pasta ECODENTA SENSIT.WHITEN.,100ml

    6.79 € par gab.

    Cena par vienību: 67,90 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,79 €

  • Dezod. siev. izsmidz. Rexona aloe vera 150ml
    2
    99 €
    19,93 €/l

    Dezod. siev. izsmidz. Rexona aloe vera 150ml

    4.89 € par gab.

    Cena par vienību: 32,60 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,89 €

  • Gurķi marinēti 950g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Gurķi marinēti 950g

    3.49 € par gab.
    Regulārā cena: 3,99 €

    Cena par vienību: 3,67 €/kg

  • Vienreizliet. skuvekļi Gillette Blue 3 6+2gab
    9
    09 €
    1,14 €/gab.

    Vienreizliet. skuvekļi Gillette Blue 3 6+2gab

    10.79 € par gab.

    Cena par vienību: 1,35 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 10,79 €

  • Līdz. mājdz. smaku likv. Tri-bio 420ml
    3
    39 €
    8,07 €/l

    Līdz. mājdz. smaku likv. Tri-bio 420ml

    5.29 € par gab.

    Cena par vienību: 12,60 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,29 €

  • S zeķub.Immagine marlen 40d nero 3
    -40%
    2
    45 €
    2,45 €/gab.

    S zeķub.Immagine marlen 40d nero 3

    4.09 € par gab.

    Cena par vienību: 4,09 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,09 €

  • Acu kosm. noņēmējs Nivea dubultas ied. 125ml
    5
    49 €
    43,92 €/l

    Acu kosm. noņēmējs Nivea dubultas ied. 125ml

    7.69 € par gab.

    Cena par vienību: 61,52 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,69 €

  • Piena maisījums Hipp Combiotic 2 6+ BIO 800g
    Ekoloģisks

    Piena maisījums Hipp Combiotic 2 6+ BIO 800g

    14.59 € par gab.
    Regulārā cena: 19,49 €

    Cena par vienību: 18,24 €/kg

  • Dušas želeja NEUTRAL 250ml
    3
    89 €
    15,56 €/l

    Dušas želeja NEUTRAL 250ml

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 19,16 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,79 €

  • Persilāde Santa Maria 48g
    1
    32 €
    27,50 €/kg

    Persilāde Santa Maria 48g

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 34,37 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,32 €

  • Garšviela piedeva Santa Maria kotletēm 28g
    0
    89 €
    31,79 €/kg

    Garšviela piedeva Santa Maria kotletēm 28g

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 37,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,05 €

  • Kart. čipsi Lay's ar sēņu, krējuma g. 130g
    1
    59 €
    12,23 €/kg

    Kart. čipsi Lay's ar sēņu, krējuma g. 130g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 20,69 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,49 €

  • Krizantēmas Rimi 50cm, 5 kāti

    Krizantēmas Rimi 50cm, 5 kāti

    2.99 € par gab.
    Regulārā cena: 4,99 €

    Cena par vienību: 0,60 €/gab.

  • Alus Lāčplēsis bezalkoholisks, bundžā 0,5l
    2 un vairāk
    -47%
    0
    69 €
    1,29 €
    1,38 €/l

    Alus Lāčplēsis bezalkoholisks, bundžā 0,5l

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 2,58 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Želejkonfektes Tropical mix 100g
    0
    99 €
    9,90 €/kg

    Želejkonfektes Tropical mix 100g

    1.35 € par gab.

    Cena par vienību: 13,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,35 €

  • Šķidr.mazg.līdz.krāsain.aud LOVELA 1,45L
    9
    59 €
    6,61 €/l

    Šķidr.mazg.līdz.krāsain.aud LOVELA 1,45L

    11.79 € par gab.

    Cena par vienību: 8,13 €/l

    30 dienu zemākā cena: 11,79 €

  • Dārzeņu sula Rimi 100% 1L
    1
    39 €
    1,39 €/l

    Dārzeņu sula Rimi 100% 1L

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 1,79 €/l

    30 dienu zemākā cena: 1,39 €

  • Maisījums A'la Carbonara ar šampinjoniem 400g
    2
    89 €
    7,22 €/kg

    Maisījums A'la Carbonara ar šampinjoniem 400g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 8,47 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,39 €

  • Cūkgaļas šašliks ar majonēzi un sinepēm kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkgaļas šašliks ar majonēzi un sinepēm kg

    5.99 € par kg
    Regulārā cena: 7,99 €

    Cena par vienību: 5,99 €/kg

Filtrs

Filtrs