Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Pilngraudu uzkoda zemeņ. Semper EKO 18g
    Ekoloģisks

    Pilngraudu uzkoda zemeņ. Semper EKO 18g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 77,22 €/kg

  • Bezalko. dzirk. vīna dzēriens Mionetto 0,75l
    2 un vairāk
    -31%
    4
    79 €
    6,99 €
    6,39 €/l

    Bezalko. dzirk. vīna dzēriens Mionetto 0,75l

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,32 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Saldējums Milka Mini Stick 6x50ml
    4
    79 €
    21,58 €/kg

    Saldējums Milka Mini Stick 6x50ml

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 35,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

  • Kausētais siers Baltais Šveices gaumē 180g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kausētais siers Baltais Šveices gaumē 180g

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 2,29 €

    Cena par vienību: 9,94 €/kg

  • Rudzu rikas Īstenā pilngraudu 230g

    Rudzu rikas Īstenā pilngraudu 230g

    1.15 € par gab.
    Regulārā cena: 1,38 €

    Cena par vienību: 5,00 €/kg

  • Maize Gardmaize rāces ar burkāniem 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Maize Gardmaize rāces ar burkāniem 500g

    1.59 € par gab.
    Regulārā cena: 1,84 €

    Cena par vienību: 3,18 €/kg

  • Kruasāns ar vaniļ.garš.pild.,kakao cep. 60g
    2 un vairāk
    -34%
    0
    65 €
    0,99 €
    10,83 €/kg

    Kruasāns ar vaniļ.garš.pild.,kakao cep. 60g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 16,50 €/kg

  • Biezenis Hipp ban. bumb. mango no 4m BIO 100g
    Ekoloģisks

    Biezenis Hipp ban. bumb. mango no 4m BIO 100g

    1.25 € par gab.
    Regulārā cena: 1,69 €

    Cena par vienību: 12,50 €/kg

  • Kakao kapsulas Nescafe Nesquik 16x16g
    5
    99 €
    0,37 €/gab.

    Kakao kapsulas Nescafe Nesquik 16x16g

    8.69 € par gab.

    Cena par vienību: 0,54 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 8,69 €

  • Pedigree denta stix large 270g

    Pedigree denta stix large 270g

    3.39 € par gab.
    Regulārā cena: 5,29 €

    Cena par vienību: 12,56 €/kg

  • Zobu b. Sensodyne Complete Protection Soft
    4
    79 €
    4,79 €/gab.

    Zobu b. Sensodyne Complete Protection Soft

    6.39 € par gab.

    Cena par vienību: 6,39 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 6,39 €

  • Dušas žel. Palmolive Men Revit.750ml
    5
    29 €
    7,05 €/l

    Dušas žel. Palmolive Men Revit.750ml

    10.49 € par gab.

    Cena par vienību: 13,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 10,49 €

  • Balzams Syoss Colorist 440ml
    4
    99 €
    11,34 €/l

    Balzams Syoss Colorist 440ml

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 17,02 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,49 €

  • S pusg. zeķes Immagine emi 40d nero
    -40%
    2
    09 €
    2,09 €/gab.

    S pusg. zeķes Immagine emi 40d nero

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 3,49 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,49 €

  • Konservi suņiem Cesar Jelly 4x100g

    Konservi suņiem Cesar Jelly 4x100g

    2.29 € par gab.
    Regulārā cena: 3,49 €

    Cena par vienību: 5,72 €/kg

  • Zupas bļoda Windmill blue 20.3cm
    -30%
    3
    49 €
    3,49 €/gab.

    Zupas bļoda Windmill blue 20.3cm

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Sīrups Spilva grenadīna 0,3l
    1
    59 €
    5,30 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sīrups Spilva grenadīna 0,3l

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,63 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Matu laka Syoss max hold 300ml
    6
    99 €
    23,30 €/l

    Matu laka Syoss max hold 300ml

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 33,30 €/l

    30 dienu zemākā cena: 9,99 €

  • Kons. k. Gourmet gold želejas izlase 4x85g

    Kons. k. Gourmet gold želejas izlase 4x85g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 6,74 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,79 €

    Regulārā cena: 3,19 €

  • Mērce Santa Maria tako maigā 230g
    2
    99 €
    13,00 €/kg
    Labākai dzīvei

    Mērce Santa Maria tako maigā 230g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 16,48 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,27 €

  • Sēņu zupa Maggi ātri pagatavojamā 22g
    0
    48 €
    21,82 €/kg

    Sēņu zupa Maggi ātri pagatavojamā 22g

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 31,36 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,48 €

  • Zirņu zupa Maggi ar grauzdiņiem 22g
    0
    39 €
    17,73 €/kg
    Nesatur pienu

    Zirņu zupa Maggi ar grauzdiņiem 22g

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 22,27 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,39 €

  • Sauce Santa Maria sw.chili less s.500ml
    2
    99 €
    5,98 €/l

    Sauce Santa Maria sw.chili less s.500ml

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 7,58 €/l

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Lavaša rullīši Rimi ar kūp.lasi 210g

    Lavaša rullīši Rimi ar kūp.lasi 210g

    2.99 € par gab.
    Regulārā cena: 3,79 €

    Cena par vienību: 14,24 €/kg

  • Tomātu kečups Heinz 460g
    3
    19 €
    6,93 €/kg

    Tomātu kečups Heinz 460g

    4.55 € par gab.

    Cena par vienību: 9,89 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,55 €

  • Beļģu vafele atkausēta 85g

    Beļģu vafele atkausēta 85g

    1.09 € par gab.
    Regulārā cena: 1,39 €

    Cena par vienību: 12,82 €/kg

  • Panna Fiskars 28cm, keramiskā AW26
    19
    99 €
    19,99 €/gab.

    Panna Fiskars 28cm, keramiskā AW26

    39.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 39,99 €

  • Nūdeles Knorr Sweet and Sour 65g
    0
    65 €
    10,00 €/kg

    Nūdeles Knorr Sweet and Sour 65g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,23 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,99 €

  • Siers Sierštelle ar mandelēm 310g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers Sierštelle ar mandelēm 310g

    4.89 € par gab.
    Regulārā cena: 6,19 €

    Cena par vienību: 15,77 €/kg

  • Čipsi Pringles Original 125g
    1
    99 €
    15,92 €/kg

    Čipsi Pringles Original 125g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 20,72 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,59 €

  • Kukur. gredzeni Semper no 6 mēn., BIO 20g
    Ekoloģisks

    Kukur. gredzeni Semper no 6 mēn., BIO 20g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 69,50 €/kg

  • Gard.kaķ. Felix Party Mix Ocean Mix 60g

    Gard.kaķ. Felix Party Mix Ocean Mix 60g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 26,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,49 €

    Regulārā cena: 1,99 €

  • Gāzēts dzēriens Cola Rimi 0,5l
    2 un vairāk
    -20%
    0
    79 €
    0,99 €
    1,58 €/l

    Gāzēts dzēriens Cola Rimi 0,5l

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Mic. ūdens normālai ādai Nivea MicellAir400ml
    6
    59 €
    16,47 €/l

    Mic. ūdens normālai ādai Nivea MicellAir400ml

    9.49 € par gab.

    Cena par vienību: 23,72 €/l

    30 dienu zemākā cena: 9,49 €

  • Autiņbiks. Pampers Prem S4 9-14kg, 52gb

    Autiņbiks. Pampers Prem S4 9-14kg, 52gb

    14.99 € par gab.
    Regulārā cena: 20,49 €

    Cena par vienību: 0,29 €/gab.

  • S zeķubikses Pc belfort 40 visone 4 40d
    -40%
    3
    17 €
    3,17 €/gab.

    S zeķubikses Pc belfort 40 visone 4 40d

    5.29 € par gab.

    Cena par vienību: 5,29 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 5,29 €

  • Biezenis Hipp meža ogu ābolu no 4m BIO 100g
    Ekoloģisks

    Biezenis Hipp meža ogu ābolu no 4m BIO 100g

    1.25 € par gab.
    Regulārā cena: 1,69 €

    Cena par vienību: 12,50 €/kg

  • Zobu birste Sensodyne Sensitivity&Gum Soft
    4
    49 €
    4,49 €/gab.

    Zobu birste Sensodyne Sensitivity&Gum Soft

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • Baterijas Energizer MAX AA 4 gab.
    3
    89 €
    0,97 €/gab.

    Baterijas Energizer MAX AA 4 gab.

    6.49 € par gab.

    Cena par vienību: 1,62 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 6,49 €

  • Veļas mazgāšanas līdzeklis Delicate 0,9L
    3
    79 €
    4,21 €/l

    Veļas mazgāšanas līdzeklis Delicate 0,9L

    6.39 € par gab.

    Cena par vienību: 7,10 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,39 €

Filtrs

Filtrs