Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Siers Preiļu siers Čedaras 50% kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers Preiļu siers Čedaras 50% kg

    9.99 € par kg
    Regulārā cena: 14,79 €

    Cena par vienību: 9,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.29 kg 0.29kg

  • Bekons amerikāņu gaumē auksti kūpināts 3x150g

    Bekons amerikāņu gaumē auksti kūpināts 3x150g

    4.99 € par gab.
    Regulārā cena: 6,39 €

    Cena par vienību: 11,09 €/kg

  • Biezpiena sieriņš Baltais kartupelis 38g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Biezpiena sieriņš Baltais kartupelis 38g

    0.29 € par gab.
    Regulārā cena: 0,45 €

    Cena par vienību: 7,63 €/kg

  • Jogurts Valmiera krēmīgais, bez lakt. 7% 350g
    Nesatur laktozi Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Jogurts Valmiera krēmīgais, bez lakt. 7% 350g

    1.25 € par gab.
    Regulārā cena: 1,39 €

    Cena par vienību: 3,57 €/kg

  • Dabīgais minerālūdens 885 negāzēts 1,5l
    2 un vairāk
    -25%
    0
    59 €
    0,79 €
    0,39 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dabīgais minerālūdens 885 negāzēts 1,5l

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 0,53 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dabīgais minerālūdens 885 gāzēts 1,5l
    2 un vairāk
    -25%
    0
    59 €
    0,79 €
    0,39 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dabīgais minerālūdens 885 gāzēts 1,5l

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 0,53 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Makaroni Rimi Cornetti 500g
    2 un vairāk
    -13%
    0
    95 €
    1,09 €
    1,90 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Makaroni Rimi Cornetti 500g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 2,18 €/kg

  • Cūkas cauraudzis Mājas gaumē kūpināts kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkas cauraudzis Mājas gaumē kūpināts kg

    7.99 € par kg
    Regulārā cena: 12,29 €

    Cena par vienību: 7,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Citroni Eureka 1. šķira 500g
    Labākai dzīvei

    Citroni Eureka 1. šķira 500g

    0.89 € par gab.
    Regulārā cena: 1,29 €

    Cena par vienību: 1,78 €/kg

  • Rudzu maize Rikas 6 gab. 330g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Labākai dzīvei

    Rudzu maize Rikas 6 gab. 330g

    1.25 € par gab.
    Regulārā cena: 1,49 €

    Cena par vienību: 3,79 €/kg

  • Skābais krējums Exporta 12% 360g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Skābais krējums Exporta 12% 360g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,85 €

    Cena par vienību: 3,86 €/kg

  • Virtuv.dvieļi Rimi 2 ruļ.,3 sl.,100 lok.
    2
    45 €
    1,23 €/gab.

    Virtuv.dvieļi Rimi 2 ruļ.,3 sl.,100 lok.

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 1,45 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 2,89 €

  • Gāzet. dzēr. Coca-Cola zero ar saldinātāju 2l
    Bez cukura

    Gāzet. dzēr. Coca-Cola zero ar saldinātāju 2l

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 3,19 €

    Cena par vienību: 0,90 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Tuncis Kaija savā sulā ar ūdeni 160g/112g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Tuncis Kaija savā sulā ar ūdeni 160g/112g

    2.89 € par gab.
    Regulārā cena: 3,99 €

    Cena par vienību: 25,80 €/kg

  • Auzu pārslas Herkuless ātri vārāmās 450g
    0
    99 €
    2,20 €/kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Auzu pārslas Herkuless ātri vārāmās 450g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 3,53 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,59 €

  • Pasta Barilla Mini Farfalle-Piccolini 500g
    1
    55 €
    3,10 €/kg

    Pasta Barilla Mini Farfalle-Piccolini 500g

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 3,70 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,85 €

  • Desa doktora RM ekstra šķēlēs 2x150g

    Desa doktora RM ekstra šķēlēs 2x150g

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,99 €

    Cena par vienību: 6,63 €/kg

  • Kukurūza vārīta 600g
    Labākai dzīvei

    Kukurūza vārīta 600g

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,29 €

    Cena par vienību: 3,32 €/kg

  • Biezpiena sieriņš Baltais marmelādes 38g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Biezpiena sieriņš Baltais marmelādes 38g

    0.29 € par gab.
    Regulārā cena: 0,49 €

    Cena par vienību: 7,63 €/kg

  • Kviešu tostermaize Lielmaize 600g
    1
    19 €
    1,98 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kviešu tostermaize Lielmaize 600g

    1.46 € par gab.

    Cena par vienību: 2,43 €/kg

  • Griķi Valdo 4x125g
    1
    29 €
    2,58 €/kg
    Labākai dzīvei

    Griķi Valdo 4x125g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,98 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Dzeramais jogurts Actimel zemeņu 8x100g

    Dzeramais jogurts Actimel zemeņu 8x100g

    2.79 € par gab.
    Regulārā cena: 3,99 €

    Cena par vienību: 3,49 €/kg

  • Makaroni Dobele Nr.122 Penne Rigate 500g
    0
    69 €
    1,38 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Makaroni Dobele Nr.122 Penne Rigate 500g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 2,58 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,29 €

  • Batoniņš Kinder Maxi King 3x35g

    Batoniņš Kinder Maxi King 3x35g

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 2,99 €

    Cena par vienību: 17,05 €/kg

  • Kausētais siers Tere klasiskais 200g
    2 un vairāk
    -50%
    1
    09 €
    2,19 €
    5,45 €/kg

    Kausētais siers Tere klasiskais 200g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 10,95 €/kg

  • Gāzēts dzēriens Coca Cola 2l

    Gāzēts dzēriens Coca Cola 2l

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 3,19 €

    Cena par vienību: 0,90 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Konservēta kukurūza Spilva saldā 340g / 285g
    1
    29 €
    4,53 €/kg

    Konservēta kukurūza Spilva saldā 340g / 285g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 6,28 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,79 €

  • Tomāti Cidacos gabaliņos sagriezti 410g/240g
    1
    59 €
    6,63 €/kg
    Labākai dzīvei

    Tomāti Cidacos gabaliņos sagriezti 410g/240g

    2.55 € par gab.

    Cena par vienību: 10,63 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,59 €

  • Biezpiens Jaunpils vājpiena bez laktozes 275g
    2 un vairāk
    -22%
    2
    29 €
    2,95 €
    8,33 €/kg
    Nesatur laktozi Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Biezpiens Jaunpils vājpiena bez laktozes 275g

    2.95 € par gab.

    Cena par vienību: 10,73 €/kg

  • Cepumi Selga ar iebiezinātā piena garšu 180g
    0
    95 €
    5,28 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepumi Selga ar iebiezinātā piena garšu 180g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 7,17 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,29 €

  • Cepumi Rimi Savoiardi dāmu pirkstiņi 200g
    2 un vairāk
    -21%
    1
    39 €
    1,75 €
    6,95 €/kg

    Cepumi Rimi Savoiardi dāmu pirkstiņi 200g

    1.75 € par gab.

    Cena par vienību: 8,75 €/kg

  • Graudainais biezpiens Annele 7% 350g
    Labākai dzīvei

    Graudainais biezpiens Annele 7% 350g

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,59 €

    Cena par vienību: 5,69 €/kg

  • Kons. Gourmet Gold Sav.Cake vista,85G

    Kons. Gourmet Gold Sav.Cake vista,85G

    0.55 € par gab.
    Regulārā cena: 0,87 €

    Cena par vienību: 6,47 €/kg

  • Kokosriekstu dzēr. Rimi Planet 400ml
    1
    08 €
    2,70 €/l
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kokosriekstu dzēr. Rimi Planet 400ml

    1.35 € par gab.

    Cena par vienību: 3,37 €/l

    30 dienu zemākā cena: 1,35 €

  • Pilnpiena biezpiens Straupe 9% 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pilnpiena biezpiens Straupe 9% 400g

    2.49 € par gab.
    Regulārā cena: 3,65 €

    Cena par vienību: 6,22 €/kg

  • Vīnogas s. Rimi b/k Ralli 1šķ. 500g
    Labākai dzīvei

    Vīnogas s. Rimi b/k Ralli 1šķ. 500g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 2,78 €/kg

  • Pilnpiena biezpiens Jaunpils 9% 275g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pilnpiena biezpiens Jaunpils 9% 275g

    1.89 € par gab.
    Regulārā cena: 2,25 €

    Cena par vienību: 6,87 €/kg

  • Tortiljas Santa Maria pilngraudu kviešu 320g
    2
    19 €
    6,84 €/kg

    Tortiljas Santa Maria pilngraudu kviešu 320g

    2.58 € par gab.

    Cena par vienību: 8,06 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

  • Kons. kaķiem Gourmet tītara,pastēte,85g

    Kons. kaķiem Gourmet tītara,pastēte,85g

    0.55 € par gab.
    Regulārā cena: 0,87 €

    Cena par vienību: 6,47 €/kg

  • Piens Marge bez laktozes 1.5%, UHT 1L
    Nesatur laktozi Labākai dzīvei

    Piens Marge bez laktozes 1.5%, UHT 1L

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,35 €

    Cena par vienību: 1,99 €/kg

Filtrs

Filtrs