Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Sausā zupa Maggi vistas ar grauzd. ā. p. 16g
    0
    48 €
    30,00 €/kg

    Sausā zupa Maggi vistas ar grauzd. ā. p. 16g

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 43,12 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,48 €

  • Desa vegāniem vārīta 200g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Izcelsmes valsts Latvija

    Desa vegāniem vārīta 200g

    2.59 € par gab.
    Regulārā cena: 3,09 €

    Cena par vienību: 12,95 €/kg

  • Tumšā šokolāde Rimi ar ķiršiem 100g
    2
    39 €
    23,90 €/kg

    Tumšā šokolāde Rimi ar ķiršiem 100g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Kaķu konservi Felix Fant. zivju izl. 4x85g
    1
    49 €
    4,38 €/kg

    Kaķu konservi Felix Fant. zivju izl. 4x85g

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 6,91 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,35 €

  • Tīrīšanas līdzeklis Tiret caurulēm 1l
    5
    69 €
    5,69 €/l

    Tīrīšanas līdzeklis Tiret caurulēm 1l

    9.49 € par gab.

    Cena par vienību: 9,49 €/l

    30 dienu zemākā cena: 9,49 €

  • Kombuča dzīvības dzēr. Rooibos 330ml
    1
    94 €
    5,88 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kombuča dzīvības dzēr. Rooibos 330ml

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,06 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sardeles Mārupes vārītas 360g
    Nesatur pienu Izcelsmes valsts Latvija

    Sardeles Mārupes vārītas 360g

    3.49 € par gab.
    Regulārā cena: 4,59 €

    Cena par vienību: 9,69 €/kg

  • Čipsi Ādažu krēmīgais čedars 130g
    1
    74 €
    13,38 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Čipsi Ādažu krēmīgais čedars 130g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,15 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

  • Maltā kafija Selection by Rimi Espresso 500g
    7
    99 €
    15,98 €/kg

    Maltā kafija Selection by Rimi Espresso 500g

    11.99 € par gab.

    Cena par vienību: 23,98 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 11,99 €

  • Cep. Frank&Oli ar kokosr., Indijas rieks. 50g
    2 un vairāk
    -18%
    0
    89 €
    1,09 €
    17,80 €/kg
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli

    Cep. Frank&Oli ar kokosr., Indijas rieks. 50g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 21,80 €/kg

  • Suņu bar.Nutribalance ar liell.,teļa g.4x100g

    Suņu bar.Nutribalance ar liell.,teļa g.4x100g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 3,47 €/kg

  • Sald. Nutri ban.garš. ar kakao glaz. 75ml/67g
    1
    39 €
    20,75 €/kg

    Sald. Nutri ban.garš. ar kakao glaz. 75ml/67g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 32,69 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,19 €

  • Proteīna batoniņš Skrīveru saldumi upeņu 45g
    2
    89 €
    64,22 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Proteīna batoniņš Skrīveru saldumi upeņu 45g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 84,22 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,79 €

  • Torte biezpiena Smiltene ar ķiršiem 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Torte biezpiena Smiltene ar ķiršiem 500g

    4.89 € par gab.
    Regulārā cena: 5,49 €

    Cena par vienību: 9,78 €/kg

  • Siev zeķubikses Pc nice visone 3 20d
    -40%
    2
    99 €
    2,99 €/gab.

    Siev zeķubikses Pc nice visone 3 20d

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Dušas želeja Palmolive Nat.Olive Milk 500ml
    5
    29 €
    10,58 €/l

    Dušas želeja Palmolive Nat.Olive Milk 500ml

    7.59 € par gab.

    Cena par vienību: 15,18 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,59 €

  • Fuze tēja ar persiku un karkādes garšu 1500ml

    Fuze tēja ar persiku un karkādes garšu 1500ml

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 2,25 €

    Cena par vienību: 0,93 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Matu laka Syoss volume lift 300ml
    6
    99 €
    23,30 €/l

    Matu laka Syoss volume lift 300ml

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 33,30 €/l

    30 dienu zemākā cena: 9,99 €

  • S zeķub.Immagine marlen 40d neutro 4
    -40%
    2
    45 €
    2,45 €/gab.

    S zeķub.Immagine marlen 40d neutro 4

    4.09 € par gab.

    Cena par vienību: 4,09 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,09 €

  • S zeķub.Immagine body plus 40d nero 2
    -40%
    4
    01 €
    4,01 €/gab.

    S zeķub.Immagine body plus 40d nero 2

    6.69 € par gab.

    Cena par vienību: 6,69 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 6,69 €

  • Siev zeķubikses Pc floreal visone 3 20d
    -40%
    3
    11 €
    3,11 €/gab.

    Siev zeķubikses Pc floreal visone 3 20d

    5.19 € par gab.

    Cena par vienību: 5,19 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 5,19 €

  • Zobu p. Ecodenta Extra Black Whit. 100ml
    4
    99 €
    49,90 €/l

    Zobu p. Ecodenta Extra Black Whit. 100ml

    6.39 € par gab.

    Cena par vienību: 63,90 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,39 €

  • Dezodorants Fa Island Vibes Fiji 150ml
    3
    09 €
    20,60 €/l

    Dezodorants Fa Island Vibes Fiji 150ml

    4.69 € par gab.

    Cena par vienību: 31,27 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,69 €

  • Batoniņš Tupla King Size šokolādes 85g
    1
    49 €
    17,53 €/kg

    Batoniņš Tupla King Size šokolādes 85g

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 21,76 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,85 €

  • Buljons Natur Compagnie dārzeņu BIO 84g
    1
    89 €
    22,50 €/kg
    Ekoloģisks

    Buljons Natur Compagnie dārzeņu BIO 84g

    2.75 € par gab.

    Cena par vienību: 32,74 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,75 €

  • Siers Alpu 45% kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers Alpu 45% kg

    11.99 € par kg
    Regulārā cena: 14,99 €

    Cena par vienību: 11,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Jogurta kokteilis Baltais Shake ābolu 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Jogurta kokteilis Baltais Shake ābolu 250g

    0.95 € par gab.
    Regulārā cena: 1,19 €

    Cena par vienību: 3,80 €/kg

  • Desa Galda puskūpināta 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desa Galda puskūpināta 400g

    2.49 € par gab.
    Regulārā cena: 3,39 €

    Cena par vienību: 6,22 €/kg

  • Kons.kaķiem Gourmet Gold Succulent 4x85g

    Kons.kaķiem Gourmet Gold Succulent 4x85g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 6,74 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,79 €

    Regulārā cena: 3,19 €

  • Kausēts siers Jaunpils Klasiskais 180g
    2 un vairāk
    -25%
    1
    49 €
    1,99 €
    8,28 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kausēts siers Jaunpils Klasiskais 180g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,06 €/kg

  • Deserts Piatnica ar straciatella gabal. 150g 
    2 un vairāk
    -25%
    0
    89 €
    1,19 €
    5,93 €/kg

    Deserts Piatnica ar straciatella gabal. 150g 

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 7,93 €/kg

  • Brok. pārslas Kellogg's Tresor Choco Nut 410g
    3
    89 €
    9,49 €/kg

    Brok. pārslas Kellogg's Tresor Choco Nut 410g

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 13,39 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,49 €

  • Siers Cesvaine ar amoliņu 45% kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers Cesvaine ar amoliņu 45% kg

    11.99 € par kg
    Regulārā cena: 15,99 €

    Cena par vienību: 11,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Banānu nektārs Rimi 0,75l
    0
    99 €
    1,32 €/l

    Banānu nektārs Rimi 0,75l

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 1,72 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 0,99 €

  • Z.pasta Ecodenta jūtīgiem zobiem 100ml
    3
    59 €
    35,90 €/l

    Z.pasta Ecodenta jūtīgiem zobiem 100ml

    4.59 € par gab.

    Cena par vienību: 45,90 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,59 €

  • Z.pasta Ecodenta trīskāršas iedarb.100ml
    5
    19 €
    51,90 €/l

    Z.pasta Ecodenta trīskāršas iedarb.100ml

    6.49 € par gab.

    Cena par vienību: 64,90 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,49 €

  • Siev zeķubikses Pc paris nero 2 150d
    -40%
    5
    21 €
    5,21 €/gab.

    Siev zeķubikses Pc paris nero 2 150d

    8.69 € par gab.

    Cena par vienību: 8,69 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 8,69 €

  • Medus Vinnis griķu ziedu 300g
    4
    49 €
    14,97 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Medus Vinnis griķu ziedu 300g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 16,63 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Dezod. s. izsm. Rexona cryst.cl.diamond
    2
    99 €
    19,93 €/l

    Dezod. s. izsm. Rexona cryst.cl.diamond

    4.89 € par gab.

    Cena par vienību: 32,60 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,89 €

  • Zob.birs. Colgate Max White Charcoal,2gb
    4
    59 €
    2,30 €/gab.

    Zob.birs. Colgate Max White Charcoal,2gb

    5.79 € par gab.

    Cena par vienību: 2,90 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 5,79 €

Filtrs

Filtrs