Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Bezalk. dz. augļu vīns Wolu Rabarberu 0,75l
    3 un vairāk
    -29%
    3
    39 €
    4,79 €
    4,52 €/l

    Bezalk. dz. augļu vīns Wolu Rabarberu 0,75l

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 6,39 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Kukur. čipsi Doritos ar saldā čili garšu 180g
    2
    15 €
    11,94 €/kg

    Kukur. čipsi Doritos ar saldā čili garšu 180g

    3.09 € par gab.

    Cena par vienību: 17,17 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,09 €

  • Sald.biezp.Baltais Dubajas šokolādes gar.180g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sald.biezp.Baltais Dubajas šokolādes gar.180g

    1.29 € par gab.
    Regulārā cena: 1,59 €

    Cena par vienību: 7,17 €/kg

  • Hig.ieliktnīši Salling bez smaržvielām 46 gab
    1
    79 €
    0,04 €/gab.

    Hig.ieliktnīši Salling bez smaržvielām 46 gab

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,04 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Marc.bat. kakao glazūrā Rimi ar sāļo kar. 40g
    0
    59 €
    14,75 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Marc.bat. kakao glazūrā Rimi ar sāļo kar. 40g

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 17,25 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,69 €

  • Siers cepšanai Rimi 43% 200g
    Piemērots veģetāriešiem

    Siers cepšanai Rimi 43% 200g

    2.39 € par gab.
    Regulārā cena: 2,69 €

    Cena par vienību: 11,95 €/kg

  • Dušas želeja Dove Juicy Hydrate 450ml
    4
    39 €
    9,76 €/l

    Dušas želeja Dove Juicy Hydrate 450ml

    6.89 € par gab.

    Cena par vienību: 15,31 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,89 €

  • Uzkoda kaķiem Salling ar tītaru un jēru 50g
    1
    09 €
    21,80 €/kg

    Uzkoda kaķiem Salling ar tītaru un jēru 50g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 29,80 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,49 €

  • Daļ. mitra uzkoda kaķiem Salling ar lasi 50g
    1
    09 €
    21,80 €/kg
    ASC sertificētas saimniecībās audzētas jūras veltes

    Daļ. mitra uzkoda kaķiem Salling ar lasi 50g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 29,80 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,49 €

  • Sausm.Finn Crisp ar čia sēkl.,jūras sāli 195g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Labākai dzīvei

    Sausm.Finn Crisp ar čia sēkl.,jūras sāli 195g

    1.69 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 8,67 €/kg

  • Ananasu nektārs Don Simon 1,5l
    2
    49 €
    1,66 €/l

    Ananasu nektārs Don Simon 1,5l

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 2,46 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 2,89 €

  • Tunča steiks JW savā sulā 160g/112g
    2 un vairāk
    -16%
    2
    85 €
    3,39 €
    17,81 €/kg
    Labākai dzīvei

    Tunča steiks JW savā sulā 160g/112g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 21,19 €/kg

  • Zobu birste Colgate slim black soft
    3
    09 €
    3,09 €/gab.

    Zobu birste Colgate slim black soft

    4.89 € par gab.

    Cena par vienību: 4,89 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,89 €

  • Kafijas pupiņas Jacobs kronung beans 1kg
    13
    99 €
    13,99 €/kg

    Kafijas pupiņas Jacobs kronung beans 1kg

    29.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 29,99 €

  • Gard. suņiem Pedigree denta stix 45gr.

    Gard. suņiem Pedigree denta stix 45gr.

    1.05 € par gab.
    Regulārā cena: 1,59 €

    Cena par vienību: 23,33 €/kg

  • Nektārs Gutta Max ābolu vīnogu 2l
    2
    89 €
    1,45 €/l

    Nektārs Gutta Max ābolu vīnogu 2l

    3.89 € par gab.

    Cena par vienību: 1,95 €/l

    30 dienu zemākā cena: 2,72 €

  • Dilles Santa Maria 7g
    0
    89 €
    127,14 €/kg

    Dilles Santa Maria 7g

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 150,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,05 €

  • Borščs Maggi ar grauzdiņiem ātri pagatav. 16g
    0
    48 €
    30,00 €/kg

    Borščs Maggi ar grauzdiņiem ātri pagatav. 16g

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 43,12 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,48 €

  • Konfektes Vēsma 1kg
    12
    99 €
    12,99 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Konfektes Vēsma 1kg

    16.99 € par kg

    Cena par vienību: 16,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 16,99 €

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Ievārījums Spilva meža ogu 380g
    3
    29 €
    8,66 €/kg

    Ievārījums Spilva meža ogu 380g

    4.55 € par gab.

    Cena par vienību: 11,97 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,55 €

  • Makaroni Knorr Mr Bacon&cheese 71g
    1
    42 €
    20,00 €/kg

    Makaroni Knorr Mr Bacon&cheese 71g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 30,28 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,15 €

  • Bekons dižskabārža kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Bekons dižskabārža kg

    8.59 € par kg
    Regulārā cena: 9,99 €

    Cena par vienību: 8,59 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Kart. biezp. Maggi 5 minutes sīpol. 59g
    1
    39 €
    23,56 €/kg

    Kart. biezp. Maggi 5 minutes sīpol. 59g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 33,73 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,39 €

  • Salsa Santa Maria sark. tomātu vid. asa 230g
    3
    39 €
    14,74 €/kg

    Salsa Santa Maria sark. tomātu vid. asa 230g

    4.25 € par gab.

    Cena par vienību: 18,48 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,55 €

  • Āboli Skrīveru piena šokolādē 100g
    2
    79 €
    27,90 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Āboli Skrīveru piena šokolādē 100g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 37,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,79 €

  • Tomātu mērce Rimi Classic 400g
    1
    49 €
    3,72 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tomātu mērce Rimi Classic 400g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 4,47 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,79 €

  • Siera uzkoda Tere ar papriku 200g
    2 un vairāk
    -25%
    2
    24 €
    2,99 €
    11,20 €/kg

    Siera uzkoda Tere ar papriku 200g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,95 €/kg

  • Šķ. dzēr. Mokate Latte Matcha Classic 6x14g
    2
    59 €
    30,83 €/kg

    Šķ. dzēr. Mokate Latte Matcha Classic 6x14g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 39,17 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,29 €

  • Buljons Ķekava vistas 750ml
    5
    69 €
    7,59 €/kg

    Buljons Ķekava vistas 750ml

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,65 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

  • Zobu pasta Colgate Advan.White Charcoal 125ml
    1
    99 €
    15,92 €/l

    Zobu pasta Colgate Advan.White Charcoal 125ml

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 26,32 €/l

    30 dienu zemākā cena: 3,29 €

  • Kēkss Lāči ar marcipānu 270g
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Kēkss Lāči ar marcipānu 270g

    3.39 € par gab.
    Regulārā cena: 3,99 €

    Cena par vienību: 12,56 €/kg

  • Skūšanās želeja Gillette Satin Care 200ml
    5
    99 €
    29,95 €/l

    Skūšanās želeja Gillette Satin Care 200ml

    7.19 € par gab.

    Cena par vienību: 35,95 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,19 €

  • Nektārs Gutta Max apelsīnu 50% 2l
    3
    69 €
    1,85 €/l

    Nektārs Gutta Max apelsīnu 50% 2l

    4.59 € par gab.

    Cena par vienību: 2,30 €/l

    30 dienu zemākā cena: 3,21 €

  • Matu krāsa Loreal Pr.Nr.2 10.21 Stockh. 1gab.
    9
    47 €
    9,47 €/gab.

    Matu krāsa Loreal Pr.Nr.2 10.21 Stockh. 1gab.

    15.79 € par gab.

    Cena par vienību: 15,79 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 15,79 €

  • Konfektes Mentos ar augļu garšu 38g
    0
    65 €
    17,11 €/kg

    Konfektes Mentos ar augļu garšu 38g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 26,05 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,99 €

  • Šokolāde Schogetten ar lazdu riekstiem 100g
    1
    59 €
    15,90 €/kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Šokolāde Schogetten ar lazdu riekstiem 100g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Tuncis Vigilante savā sulā 3x80g/3x52g
    3
    59 €
    23,01 €/kg
    Labākai dzīvei

    Tuncis Vigilante savā sulā 3x80g/3x52g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 31,99 €/kg

  • Gaļa senču marinēta kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gaļa senču marinēta kg

    8.99 € par kg
    Regulārā cena: 10,59 €

    Cena par vienību: 8,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.6 kg 0.6kg

  • Batoniņš The Beginning mango 40g
    1
    49 €
    37,25 €/kg
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi

    Batoniņš The Beginning mango 40g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 44,75 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,79 €

  • Vafeles Gullon ar vaniļas pild. bez cuk. 60g
    0
    99 €
    16,50 €/kg
    Piemērots vegāniem Bez cukura

    Vafeles Gullon ar vaniļas pild. bez cuk. 60g

    1.15 € par gab.

    Cena par vienību: 19,17 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,15 €

Filtrs

Filtrs