Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Skūšanās želeja Gillette Satin Care 200ml
    5
    99 €
    29,95 €/l

    Skūšanās želeja Gillette Satin Care 200ml

    7.19 € par gab.

    Cena par vienību: 35,95 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,19 €

  • Gard. suņiem Pedigree biscrok cepumi 200g

    Gard. suņiem Pedigree biscrok cepumi 200g

    1.69 € par gab.
    Regulārā cena: 2,65 €

    Cena par vienību: 8,45 €/kg

  • Nektārs Gutta Max apelsīnu 50% 2l
    3
    69 €
    1,85 €/l

    Nektārs Gutta Max apelsīnu 50% 2l

    4.59 € par gab.

    Cena par vienību: 2,30 €/l

    30 dienu zemākā cena: 3,21 €

  • Matu krāsa Loreal Pr.Nr.2 10.21 Stockh. 1gab.
    9
    47 €
    9,47 €/gab.

    Matu krāsa Loreal Pr.Nr.2 10.21 Stockh. 1gab.

    15.79 € par gab.

    Cena par vienību: 15,79 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 15,79 €

  • Konfektes Mentos ar augļu garšu 38g
    0
    65 €
    17,11 €/kg

    Konfektes Mentos ar augļu garšu 38g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 26,05 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,99 €

  • Zefīrs šokolādē Maigums 185g
    3
    99 €
    21,57 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zefīrs šokolādē Maigums 185g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 32,38 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • Konfektes Vēsma 1kg
    12
    99 €
    12,99 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Konfektes Vēsma 1kg

    16.99 € par kg

    Cena par vienību: 16,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 16,99 €

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Gaļa senču marinēta kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gaļa senču marinēta kg

    8.99 € par kg
    Regulārā cena: 10,59 €

    Cena par vienību: 8,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.6 kg 0.6kg

  • Batoniņš The Beginning mango 40g
    1
    49 €
    37,25 €/kg
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi

    Batoniņš The Beginning mango 40g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 44,75 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,79 €

  • Granola The Beginnings auzu-pekanriekstu 200g
    3
    69 €
    18,45 €/kg
    Nesatur lipekli Izcelsmes valsts Latvija

    Granola The Beginnings auzu-pekanriekstu 200g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 21,45 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,29 €

  • Āboli Skrīveru piena šokolādē 100g
    2
    79 €
    27,90 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Āboli Skrīveru piena šokolādē 100g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 37,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,79 €

  • Šok. konf. Sorini ar piena krēmu ķirbji 100g

    Šok. konf. Sorini ar piena krēmu ķirbji 100g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 13,90 €/kg

  • Mērce Spilva Street nagetu 220g
    1
    79 €
    8,14 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva Street nagetu 220g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 11,77 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,59 €

  • Tumšā šokolāde Pergale ar dzērvenēm 85g
    1
    49 €
    17,53 €/kg

    Tumšā šokolāde Pergale ar dzērvenēm 85g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 28,12 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,39 €

  • Kafijas pupiņas Merrild Barista Espresso 1kg
    15
    49 €
    15,49 €/kg

    Kafijas pupiņas Merrild Barista Espresso 1kg

    29.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 29,99 €

  • Kon. kaķiem Encore ar tunci. 70g
    1
    29 €
    18,43 €/kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kon. kaķiem Encore ar tunci. 70g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 25,57 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,79 €

  • Kausēt. siers Baltais bazil. pesto mērc. 180g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kausēt. siers Baltais bazil. pesto mērc. 180g

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 2,29 €

    Cena par vienību: 9,94 €/kg

  • Zobu pasta Colgate Advanced White 125ml
    2
    87 €
    22,96 €/l

    Zobu pasta Colgate Advanced White 125ml

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 38,32 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,79 €

  • Veļas mīkstināt. Lenor Sensitive 71MR 1491ml
    5
    59 €
    3,75 €/l

    Veļas mīkstināt. Lenor Sensitive 71MR 1491ml

    9.39 € par gab.

    Cena par vienību: 6,30 €/l

    30 dienu zemākā cena: 9,39 €

  • Cepumi Salling ar vaniļas garšu 125g
    2 un vairāk
    -13%
    1
    29 €
    1,49 €
    10,32 €/kg

    Cepumi Salling ar vaniļas garšu 125g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 11,92 €/kg

  • Mit.salv. Ultra Compact Poem Ital. 100gab.
    2
    39 €
    0,02 €/gab.

    Mit.salv. Ultra Compact Poem Ital. 100gab.

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,03 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Biezpiena sieriņš Alma meža zemeņu pildīj.40g
    0
    27 €
    6,75 €/kg

    Biezpiena sieriņš Alma meža zemeņu pildīj.40g

    0.54 € par gab.

    Cena par vienību: 13,50 €/kg

  • Biezpiena drumstalkūka Kūko upeņu 450g
    3
    99 €
    8,87 €/kg

    Biezpiena drumstalkūka Kūko upeņu 450g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,09 €/kg

  • Biks. Huggies PantsMP5,12-17kg Girl,48gb
    12
    99 €
    0,27 €/gab.

    Biks. Huggies PantsMP5,12-17kg Girl,48gb

    18.69 € par gab.

    Cena par vienību: 0,39 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 18,69 €

  • Mutes Skal.līdz. Colgate Cool Mint 500ml
    5
    49 €
    10,98 €/l

    Mutes Skal.līdz. Colgate Cool Mint 500ml

    8.49 € par gab.

    Cena par vienību: 16,98 €/l

    30 dienu zemākā cena: 8,49 €

  • Piena mais. Hipp Combiotic 3 no 12 mēn. 500g

    Piena mais. Hipp Combiotic 3 no 12 mēn. 500g

    9.33 € par gab.
    Regulārā cena: 12,49 €

    Cena par vienību: 18,66 €/kg

  • Nektārs Gutta Max ābolu 2l
    2
    89 €
    1,45 €/l

    Nektārs Gutta Max ābolu 2l

    3.89 € par gab.

    Cena par vienību: 1,95 €/l

    30 dienu zemākā cena: 2,72 €

  • Mērce Santa Maria austeru 200ml
    3
    49 €
    17,45 €/l

    Mērce Santa Maria austeru 200ml

    4.65 € par gab.

    Cena par vienību: 23,25 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,65 €

  • Šokolādes konfektes Laima Vētrasputns 160g
    2
    39 €
    14,94 €/kg

    Šokolādes konfektes Laima Vētrasputns 160g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 24,94 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Sāls Santa Maria 92g
    1
    35 €
    14,67 €/kg

    Sāls Santa Maria 92g

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 17,93 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,65 €

  • Cūkas pavēdere mājas gaumē k/k kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkas pavēdere mājas gaumē k/k kg

    8.99 € par kg
    Regulārā cena: 12,99 €

    Cena par vienību: 8,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Dūmdesa neparastā ar sēkliņām 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dūmdesa neparastā ar sēkliņām 300g

    3.89 € par gab.
    Regulārā cena: 4,49 €

    Cena par vienību: 12,97 €/kg

  • Siers sniega bumb.ar cieto sier.240/150g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers sniega bumb.ar cieto sier.240/150g

    2.99 € par gab.
    Regulārā cena: 3,79 €

    Cena par vienību: 19,93 €/kg

  • Garš.mais.Vegeta Natur tom.mocarel.salāt. 20g
    0
    59 €
    29,50 €/kg

    Garš.mais.Vegeta Natur tom.mocarel.salāt. 20g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 39,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,79 €

  • Surimi nūjiņas Viči classic garās 500g

    Surimi nūjiņas Viči classic garās 500g

    4.59 € par gab.
    Regulārā cena: 5,99 €

    Cena par vienību: 9,18 €/kg

  • Čipsi Ādažu šašlika un grauzdētu sīpolu 130g
    1
    74 €
    13,38 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Čipsi Ādažu šašlika un grauzdētu sīpolu 130g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,15 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

  • Autiņb. I Love Eco Maxi S4 7-17kg,40gb
    7
    99 €
    0,20 €/gab.

    Autiņb. I Love Eco Maxi S4 7-17kg,40gb

    10.89 € par gab.

    Cena par vienību: 0,27 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 10,89 €

  • Barankas Maiznieks ar vaniļas garšu 280g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Barankas Maiznieks ar vaniļas garšu 280g

    2.49 € par gab.
    Regulārā cena: 2,79 €

    Cena par vienību: 8,89 €/kg

  • Garneles Rimi 40/50 atlaidin. ASC 300g
    ASC sertificētas saimniecībās audzētas jūras veltes

    Garneles Rimi 40/50 atlaidin. ASC 300g

    5.69 € par gab.
    Regulārā cena: 8,79 €

    Cena par vienību: 18,97 €/kg

  • Kvass Valmiermuiža rudzu iesala 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kvass Valmiermuiža rudzu iesala 0,5l

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 2,45 €

    Cena par vienību: 3,58 €/l

    + depozīts 0,10 €

Filtrs

Filtrs