Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Persiku nektārs Don Simon 1,5l
    2
    49 €
    1,66 €/l

    Persiku nektārs Don Simon 1,5l

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 2,46 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 2,89 €

  • Tumšā šokol. Pergale ar mango pildījumu 100g
    2 un vairāk
    -32%
    1
    49 €
    2,19 €
    14,90 €/kg

    Tumšā šokol. Pergale ar mango pildījumu 100g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 21,90 €/kg

  • Garspuru tunzivs steiki Rimi MSC 250g
    6
    99 €
    27,96 €/kg
    Sertificēts saskaņā ar MSC vides standartiem zvejai

    Garspuru tunzivs steiki Rimi MSC 250g

    8.69 € par gab.

    Cena par vienību: 34,76 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 8,69 €

  • Kart. čipsi Estrella gail., siera m. g. 170g
    1
    99 €
    11,71 €/kg

    Kart. čipsi Estrella gail., siera m. g. 170g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 16,41 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,79 €

  • Saldējums Avenei karameļu - brūkleņu 80ml/80g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Labākai dzīvei

    Saldējums Avenei karameļu - brūkleņu 80ml/80g

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 2,15 €

    Cena par vienību: 22,38 €/kg

  • Kausētais siers Baltais ar trifelēm 180g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kausētais siers Baltais ar trifelēm 180g

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 2,29 €

    Cena par vienību: 9,94 €/kg

  • Standziņas Latvijas Maiznieks ar dārz. 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Standziņas Latvijas Maiznieks ar dārz. 200g

    2.55 € par gab.
    Regulārā cena: 3,39 €

    Cena par vienību: 12,75 €/kg

  • Makaroni Selection by Rimi Conchiglie 500g
    1
    79 €
    3,58 €/kg

    Makaroni Selection by Rimi Conchiglie 500g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 4,78 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,39 €

  • Krekeri Laurieri Scrocchi ar trifelēm 175g
    2 un vairāk
    -26%
    1
    99 €
    2,69 €
    11,37 €/kg
    Piemērots vegāniem

    Krekeri Laurieri Scrocchi ar trifelēm 175g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 15,37 €/kg

  • Krekeri Laurieri Scrocchi ar olīvām 175g
    2 un vairāk
    -26%
    1
    99 €
    2,69 €
    11,37 €/kg
    Piemērots vegāniem

    Krekeri Laurieri Scrocchi ar olīvām 175g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 15,37 €/kg

  • Šķ.mazg.līdz.Woolite Keratine krās. apģ. 2,7l
    8
    79 €
    3,26 €/l

    Šķ.mazg.līdz.Woolite Keratine krās. apģ. 2,7l

    14.49 € par gab.

    Cena par vienību: 5,37 €/l

    30 dienu zemākā cena: 14,49 €

  • Maizes uzkoda Tarallini ar olīveļļu 200g

    Maizes uzkoda Tarallini ar olīveļļu 200g

    2.29 € par gab.
    Regulārā cena: 2,99 €

    Cena par vienību: 11,45 €/kg

  • Siers Dublin Dairy Čedaras īru sarkanais 200g

    Siers Dublin Dairy Čedaras īru sarkanais 200g

    3.49 € par gab.
    Regulārā cena: 3,69 €

    Cena par vienību: 17,45 €/kg

  • Kaķu bar.Nutribalance Select. ar teļa g.100g

    Kaķu bar.Nutribalance Select. ar teļa g.100g

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,64 €

    Regulārā cena: 0,79 €

  • Higiēn.paketes Salling bez smaržvielām 20 gab
    1
    19 €
    0,06 €/gab.

    Higiēn.paketes Salling bez smaržvielām 20 gab

    1.35 € par gab.

    Cena par vienību: 0,07 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 1,35 €

  • Zemesrieksti apvalkā Rimi paprikas garša 140g
    1
    49 €
    10,64 €/kg

    Zemesrieksti apvalkā Rimi paprikas garša 140g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 13,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,89 €

  • Kaķu bar.Gourmet Rev.ar lasi, mērci pas.2x57g

    Kaķu bar.Gourmet Rev.ar lasi, mērci pas.2x57g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 17,53 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,65 €

    Regulārā cena: 1,99 €

  • Enerģijas dzēriens Monster Energy 4x500ml
    3
    49 €
    1,75 €/l

    Enerģijas dzēriens Monster Energy 4x500ml

    7.19 € par gab.

    Cena par vienību: 3,60 €/l

    + depozīts 0,40 €

    30 dienu zemākā cena: 7,19 €

  • Desa Salling Dienvidjutlandes, kūp., žāv.100g
    2 un vairāk
    -12%
    1
    49 €
    1,69 €
    14,90 €/kg

    Desa Salling Dienvidjutlandes, kūp., žāv.100g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 16,90 €/kg

  • Kaķu bar.Purina One Sensit. ar tīt., rīs.750g

    Kaķu bar.Purina One Sensit. ar tīt., rīs.750g

    4.19 € par gab.
    Regulārā cena: 6,49 €

    Cena par vienību: 5,59 €/kg

  • Tējas svece Bolsius 30gab. 4h
    -30%
    2
    30 €
    2,30 €/gab.

    Tējas svece Bolsius 30gab. 4h

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 3,29 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,29 €

  • Grildesiņas De Lukss pārgājiena 280g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Grildesiņas De Lukss pārgājiena 280g

    3.19 € par gab.
    Regulārā cena: 3,69 €

    Cena par vienību: 11,39 €/kg

  • Žāv.augļu,riekstu mais.Alis Co Gardēžiem 500g
    5
    99 €
    11,98 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Žāv.augļu,riekstu mais.Alis Co Gardēžiem 500g

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,98 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 9,99 €

  • Tual.tīr.līdz.Bref Auto Ac.Gel Bl.Fresh 750ml
    3
    29 €
    4,39 €/l

    Tual.tīr.līdz.Bref Auto Ac.Gel Bl.Fresh 750ml

    4.69 € par gab.

    Cena par vienību: 6,25 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,69 €

  • Kukur. gredzeni Semper ar burkān. 9m. BIO 15g
    Ekoloģisks

    Kukur. gredzeni Semper ar burkān. 9m. BIO 15g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 92,67 €/kg

  • Dušas želeja Nivea lemongrass&oil 250ml
    3
    29 €
    13,16 €/l

    Dušas želeja Nivea lemongrass&oil 250ml

    4.69 € par gab.

    Cena par vienību: 18,76 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,69 €

  • Šokolādes batoniņš Kinder Bueno 39g
    1
    09 €
    27,95 €/kg

    Šokolādes batoniņš Kinder Bueno 39g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 35,64 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,39 €

  • Buljons Gallina Blanca vistas 15x10g
    1
    32 €
    8,80 €/kg

    Buljons Gallina Blanca vistas 15x10g

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 11,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,65 €

  • Rīsu milti Naturalisimo bez lipekļa 900g
    2
    95 €
    3,28 €/kg
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi

    Rīsu milti Naturalisimo bez lipekļa 900g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 3,88 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,49 €

  • Siļķes fileja Viči vieglā sālījumā 400g/315g

    Siļķes fileja Viči vieglā sālījumā 400g/315g

    3.49 € par gab.
    Regulārā cena: 4,99 €

    Cena par vienību: 11,08 €/kg

  • Mērce Santa Maria Āzijas vok saldskābā 150g
    2
    15 €
    14,33 €/kg

    Mērce Santa Maria Āzijas vok saldskābā 150g

    2.85 € par gab.

    Cena par vienību: 19,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,15 €

  • Mērce Barilla Napoletana 400g
    2
    44 €
    6,10 €/kg

    Mērce Barilla Napoletana 400g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 8,72 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Proteīna batoniņš Better pistāciju 50g
    1
    55 €
    34,44 €/kg
    Nesatur lipekli Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Proteīna batoniņš Better pistāciju 50g

    1.75 € par gab.

    Cena par vienību: 38,89 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,75 €

  • Kafijas pupiņas Lofbergs Brazil 1kg
    17
    39 €
    17,39 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kafijas pupiņas Lofbergs Brazil 1kg

    30.99 € par gab.

    Cena par vienību: 30,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 30,99 €

  • Čipsi Ādažu ar krējuma un lociņu garšu 130g
    1
    59 €
    12,23 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Čipsi Ādažu ar krējuma un lociņu garšu 130g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,15 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

  • Alus Beerville bezalkoholiskais 0,5l

    Alus Beerville bezalkoholiskais 0,5l

    0.55 € par gab.

    Cena par vienību: 1,10 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 0,62 €

    Regulārā cena: 0,72 €

  • Mērce Street Mērce sinepju - medus 220g
    1
    79 €
    8,14 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Street Mērce sinepju - medus 220g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 11,77 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,59 €

  • Dezod. Rexona Invisible On Black & White 50ml
    2
    99 €
    59,80 €/l

    Dezod. Rexona Invisible On Black & White 50ml

    4.89 € par gab.

    Cena par vienību: 97,80 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,89 €

  • Cūkgaļas šķiņķis Nākotne vārīts kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkgaļas šķiņķis Nākotne vārīts kg

    7.99 € par kg
    Regulārā cena: 9,99 €

    Cena par vienību: 7,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

  • Kondensētais piens Dovgan 950g

    Kondensētais piens Dovgan 950g

    4.99 € par gab.
    Regulārā cena: 5,99 €

    Cena par vienību: 5,25 €/kg

Filtrs

Filtrs