Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Kūka Kūko Rabarberu 230g
    Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Kūka Kūko Rabarberu 230g

    3.19 € par gab.
    Regulārā cena: 3,99 €

    Cena par vienību: 13,87 €/kg

  • Suņu bar. Nutribalance ar vistu,jēra g.4x100g

    Suņu bar. Nutribalance ar vistu,jēra g.4x100g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 3,47 €/kg

  • Veļas mīk. Lenor Gold Orch.&Van. 59MR 1239ml
    5
    59 €
    4,51 €/l

    Veļas mīk. Lenor Gold Orch.&Van. 59MR 1239ml

    9.39 € par gab.

    Cena par vienību: 7,58 €/l

    30 dienu zemākā cena: 9,39 €

  • Svece Bolsius cilindr. ziloņk. 120/58mm
    -30%
    1
    81 €
    1,81 €/gab.

    Svece Bolsius cilindr. ziloņk. 120/58mm

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 2,59 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 2,59 €

  • Citronskābe Spilva 30g
    0
    65 €
    21,67 €/kg

    Citronskābe Spilva 30g

    0.75 € par gab.

    Cena par vienību: 25,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,75 €

  • Konf.Laima Braunijs lazdu rieksti,karamele kg
    12
    99 €
    12,99 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Konf.Laima Braunijs lazdu rieksti,karamele kg

    18.99 € par kg

    Cena par vienību: 18,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 18,99 €

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Keto draudzīgie cīsiņi Marno 280g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Keto draudzīgie cīsiņi Marno 280g

    2.79 € par gab.
    Regulārā cena: 3,39 €

    Cena par vienību: 9,96 €/kg

  • Cepumi Mulino Bianco Girotondi 350g
    2
    29 €
    6,54 €/kg

    Cepumi Mulino Bianco Girotondi 350g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 8,54 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Kaķēnu barība Purina One Junior ar vistu 750g

    Kaķēnu barība Purina One Junior ar vistu 750g

    4.19 € par gab.
    Regulārā cena: 6,49 €

    Cena par vienību: 5,59 €/kg

  • Čipsi Ādažu uzmini garšu nr.1 130g
    1
    49 €
    11,46 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Čipsi Ādažu uzmini garšu nr.1 130g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,15 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,49 €

  • Kombuča dzīvības dzēr. Maya BIO 330ml
    1
    94 €
    5,88 €/l
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Kombuča dzīvības dzēr. Maya BIO 330ml

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,06 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Mit.salv. Ultra Compact Poem Espanola 100gab.
    2
    39 €
    0,02 €/gab.

    Mit.salv. Ultra Compact Poem Espanola 100gab.

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,03 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Kaķu kons. Felix Deli Moments ar vistu 4x10g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kaķu kons. Felix Deli Moments ar vistu 4x10g

    1.15 € par gab.
    Regulārā cena: 1,39 €

    Cena par vienību: 28,75 €/kg

  • Pralinē Baron Trick or Treat 100g

    Pralinē Baron Trick or Treat 100g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 13,90 €/kg

  • Papildbar. kaķ. Brit Care Soup tītara 75g

    Papildbar. kaķ. Brit Care Soup tītara 75g

    0.75 € par gab.
    Regulārā cena: 0,99 €

    Cena par vienību: 10,00 €/kg

  • Skūšanās žel. Gillette Series Sensitive 200ml
    5
    79 €
    28,95 €/l

    Skūšanās žel. Gillette Series Sensitive 200ml

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 34,95 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,99 €

  • Zobu p. Parodontax Complete Extra Fresh 75ml
    8
    19 €
    109,20 €/l

    Zobu p. Parodontax Complete Extra Fresh 75ml

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 146,53 €/l

    30 dienu zemākā cena: 10,99 €

  • Eļļa linsēklu auksti spiesta 200ml
    2
    19 €
    10,95 €/l
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Eļļa linsēklu auksti spiesta 200ml

    2.45 € par gab.

    Cena par vienību: 12,25 €/l

    30 dienu zemākā cena: 2,45 €

  • Sojas mērce Rimi tumšā 150ml
    2
    48 €
    16,53 €/l

    Sojas mērce Rimi tumšā 150ml

    3.09 € par gab.

    Cena par vienību: 20,60 €/l

    30 dienu zemākā cena: 3,09 €

  • Sojas dzēriens Valsoia light 1l
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Sojas dzēriens Valsoia light 1l

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,75 €

    Cena par vienību: 1,99 €/l

  • Vafeles ar iebiezināto pienu 340g
    3
    49 €
    10,26 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vafeles ar iebiezināto pienu 340g

    4.19 € par gab.

    Cena par vienību: 12,32 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,19 €

  • Pupiņu maisījums Heinz tomātu mērcē 415g
    1
    79 €
    4,31 €/kg

    Pupiņu maisījums Heinz tomātu mērcē 415g

    2.55 € par gab.

    Cena par vienību: 6,14 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,79 €

  • Rudzu maize Lāči Mājas 700g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Rudzu maize Lāči Mājas 700g

    2.29 € par gab.
    Regulārā cena: 2,95 €

    Cena par vienību: 3,27 €/kg

  • Cālis Ķekava karsti kūpināts kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cālis Ķekava karsti kūpināts kg

    6.99 € par kg
    Regulārā cena: 9,39 €

    Cena par vienību: 6,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.3 kg 1.3kg

  • Krēmzupa Knorr šampinjonu 15g
    0
    55 €
    36,67 €/kg

    Krēmzupa Knorr šampinjonu 15g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 52,67 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,79 €

  • Ieliktn. Libresse Protection Long 42 gab
    3
    19 €
    0,08 €/gab.

    Ieliktn. Libresse Protection Long 42 gab

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 0,09 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,79 €

  • Veļ.M. Sensitive Silan 880ml (40MR)
    3
    39 €
    3,85 €/l

    Veļ.M. Sensitive Silan 880ml (40MR)

    5.19 € par gab.

    Cena par vienību: 5,90 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,19 €

  • Veļas mazg. līdzeklis Perwoll Black 60MR 3l
    11
    99 €
    4,00 €/l

    Veļas mazg. līdzeklis Perwoll Black 60MR 3l

    20.39 € par gab.

    Cena par vienību: 6,80 €/l

    30 dienu zemākā cena: 20,39 €

  • Tumšā maize Lāči sēklu 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tumšā maize Lāči sēklu 250g

    0.99 € par gab.
    Regulārā cena: 1,29 €

    Cena par vienību: 3,96 €/kg

  • Zefīrs Laima Maigums ķiršu 175g
    2
    69 €
    15,37 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zefīrs Laima Maigums ķiršu 175g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 22,80 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Svece Bolsius cilindr. balta 150/58mm
    -30%
    2
    23 €
    2,23 €/gab.

    Svece Bolsius cilindr. balta 150/58mm

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 3,19 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,19 €

  • Kaķu barība Nutribalance Sel. vistas gaļ.100g

    Kaķu barība Nutribalance Sel. vistas gaļ.100g

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,64 €

    Regulārā cena: 0,79 €

  • Bezalk.alus Bavaria ingvera - laima 0,33

    Bezalk.alus Bavaria ingvera - laima 0,33

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,55 €

    Cena par vienību: 4,21 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Pistācijas Alis Co grauzd., jūras sāls 400g
    5
    59 €
    13,97 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pistācijas Alis Co grauzd., jūras sāls 400g

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 24,97 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 9,99 €

  • Tr.noņ. gēls Vanish Oxi Action krās. veļai 1l
    6
    79 €
    6,79 €/l

    Tr.noņ. gēls Vanish Oxi Action krās. veļai 1l

    8.29 € par gab.

    Cena par vienību: 8,29 €/l

    30 dienu zemākā cena: 8,29 €

  • LED tējas sveces 4gab, 3,6x4,5cm AW26
    -30%
    2
    79 €
    0,70 €/gab.

    LED tējas sveces 4gab, 3,6x4,5cm AW26

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,00 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Zaļās olīvas El Faro ar garnelēm 370ml/150g
    2 un vairāk
    -20%
    2
    00 €
    2,49 €
    13,33 €/kg

    Zaļās olīvas El Faro ar garnelēm 370ml/150g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 16,60 €/kg

  • Enerģijas dzēr. Battery Blue Raspberry 0,5l
    2 un vairāk
    -36%
    0
    99 €
    1,55 €
    1,98 €/l

    Enerģijas dzēr. Battery Blue Raspberry 0,5l

    1.55 € par gab.

    Cena par vienību: 3,10 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Veļas mīkstinātājs Salling Fri 1l
    2
    49 €
    2,49 €/l
    Izdevīga cena katru dienu!

    Veļas mīkstinātājs Salling Fri 1l

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 2,79 €/l

    30 dienu zemākā cena: 2,79 €

  • Lazanja Semper no 1 gada 235g

    Lazanja Semper no 1 gada 235g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 8,89 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,49 €

    Regulārā cena: 2,99 €

Filtrs

Filtrs