Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Cepumi Oreo Golden 154g
    1
    79 €
    11,62 €/kg

    Cepumi Oreo Golden 154g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 16,82 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,59 €

  • Dilles Spilva 8g
    0
    76 €
    95,00 €/kg

    Dilles Spilva 8g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 136,25 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,09 €

  • Saldējums Nutella 470ml/230g
    5
    79 €
    25,17 €/kg

    Saldējums Nutella 470ml/230g

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,09 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 8,99 €

  • Šķ.mazg.līdz.Salling Fri melnai veļai 750ml
    3
    09 €
    4,12 €/l

    Šķ.mazg.līdz.Salling Fri melnai veļai 750ml

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,65 €/l

    30 dienu zemākā cena: 3,49 €

  • Sausā kaķu bar. Friskies ar vistu, dārz. 800g

    Sausā kaķu bar. Friskies ar vistu, dārz. 800g

    2.69 € par gab.
    Regulārā cena: 3,59 €

    Cena par vienību: 3,36 €/kg

  • Kaķu bar.Purina One Urin.Health ar vistu 750g

    Kaķu bar.Purina One Urin.Health ar vistu 750g

    4.19 € par gab.
    Regulārā cena: 6,49 €

    Cena par vienību: 5,59 €/kg

  • Uzkoda suņiem Salling daudzkrāsaina 360g
    1
    89 €
    5,25 €/kg

    Uzkoda suņiem Salling daudzkrāsaina 360g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 7,19 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,59 €

  • Kaus.siers Jermi Black Forest kūpināts 45% kg

    Kaus.siers Jermi Black Forest kūpināts 45% kg

    7.99 € par kg
    Regulārā cena: 12,99 €

    Cena par vienību: 7,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Ātri pagatav.nūdeles Glads Ramen Chicken 105g
    1
    29 €
    12,29 €/kg

    Ātri pagatav.nūdeles Glads Ramen Chicken 105g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 17,05 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,79 €

  • Tunča steiks JW saulespuķu eļļā 160g/112g
    2 un vairāk
    -18%
    2
    85 €
    3,49 €
    17,81 €/kg

    Tunča steiks JW saulespuķu eļļā 160g/112g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 21,81 €/kg

  • Smūtijs Kivi SUN365 250ml
    Labākai dzīvei

    Smūtijs Kivi SUN365 250ml

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 2,35 €

    Cena par vienību: 7,16 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Biks. Huggies Pants MP4 9-14kg Girl,52gb
    12
    99 €
    0,25 €/gab.

    Biks. Huggies Pants MP4 9-14kg Girl,52gb

    18.69 € par gab.

    Cena par vienību: 0,36 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 18,69 €

  • Biezsula Semper ābolu, banānu 6m. 90g

    Biezsula Semper ābolu, banānu 6m. 90g

    1.15 € par gab.

    Cena par vienību: 12,78 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,39 €

    Regulārā cena: 1,79 €

  • Līdzeklis Finish trauku mazg. maš. tīr. 250ml
    5
    69 €
    22,76 €/l

    Līdzeklis Finish trauku mazg. maš. tīr. 250ml

    8.19 € par gab.

    Cena par vienību: 32,76 €/l

    30 dienu zemākā cena: 8,19 €

  • Konfektes Ferrero Rocher 300g
    11
    89 €
    39,63 €/kg

    Konfektes Ferrero Rocher 300g

    15.79 € par gab.

    Cena par vienību: 52,63 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 15,79 €

  • Šokolādes batoniņš Kit Kat Chunky 40g
    0
    79 €
    19,75 €/kg

    Šokolādes batoniņš Kit Kat Chunky 40g

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 31,25 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,25 €

  • Marcipāns šokolādē Skrīveri sāļo karame. 40g
    0
    99 €
    24,75 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Marcipāns šokolādē Skrīveri sāļo karame. 40g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 32,25 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,29 €

  • Baterija Energizer Power Alk AA 8 gab
    4
    79 €
    0,60 €/gab.

    Baterija Energizer Power Alk AA 8 gab

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,00 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

  • Šķidr.kaļķak. tīrīšanai Cillit 450ml
    2
    49 €
    5,53 €/l

    Šķidr.kaļķak. tīrīšanai Cillit 450ml

    4.19 € par gab.

    Cena par vienību: 9,31 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,19 €

  • Brokastu pārslas Nestle Chocapic 375g
    3
    49 €
    9,31 €/kg

    Brokastu pārslas Nestle Chocapic 375g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 11,97 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,49 €

  • Šķidrās ziepes Sensitive 300ml
    1
    89 €
    6,30 €/l

    Šķidrās ziepes Sensitive 300ml

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 7,97 €/l

    30 dienu zemākā cena: 2,39 €

  • Zobu pasta Colgate Max Fresh Cooling Cr. 75ml
    2
    39 €
    31,87 €/l

    Zobu pasta Colgate Max Fresh Cooling Cr. 75ml

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 43,87 €/l

    30 dienu zemākā cena: 3,29 €

  • Paella Hipp ar jauktiem dārz., vistu BIO 250g
    Ekoloģisks

    Paella Hipp ar jauktiem dārz., vistu BIO 250g

    2.59 € par gab.
    Regulārā cena: 3,49 €

    Cena par vienību: 10,36 €/kg

  • Marinēta vista Mārupes desu f.kūpin.kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Marinēta vista Mārupes desu f.kūpin.kg

    7.99 € par kg
    Regulārā cena: 9,99 €

    Cena par vienību: 7,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:2.1 kg 2.1kg

  • Zemesrieksti apvalkā Rimi siera garša 140g
    1
    49 €
    10,64 €/kg

    Zemesrieksti apvalkā Rimi siera garša 140g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 13,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,89 €

  • Siera uzkoda Collection ar baraviku g. 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siera uzkoda Collection ar baraviku g. 300g

    2.79 € par gab.
    Regulārā cena: 3,49 €

    Cena par vienību: 9,30 €/kg

  • Augļu un zāļu tēja Ahmad Sleep 30g
    2 un vairāk
    -24%
    2
    79 €
    3,69 €
    93,00 €/kg

    Augļu un zāļu tēja Ahmad Sleep 30g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 123,00 €/kg

  • Liellopu gaļ. uzk. Sticks Beef Original 35g
    2 un vairāk
    -21%
    1
    80 €
    2,29 €
    51,43 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Liellopu gaļ. uzk. Sticks Beef Original 35g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 65,43 €/kg

  • Ikd. ieliktnīši Libresse Natural Normal 58gb.
    2
    79 €
    0,05 €/gab.

    Ikd. ieliktnīši Libresse Natural Normal 58gb.

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 0,06 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,29 €

  • Suņu konservi Pedigree junior 100gx4

    Suņu konservi Pedigree junior 100gx4

    1.85 € par gab.
    Regulārā cena: 2,89 €

    Cena par vienību: 4,62 €/kg

  • Roku krēms Nivea repair care 75ml
    4
    39 €
    58,53 €/l

    Roku krēms Nivea repair care 75ml

    6.39 € par gab.

    Cena par vienību: 85,20 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,39 €

  • Gard. suņiem Pedigree markies cepumi 150g

    Gard. suņiem Pedigree markies cepumi 150g

    1.69 € par gab.
    Regulārā cena: 2,65 €

    Cena par vienību: 11,27 €/kg

  • Mutes skal. Parad. Daily Fr. Mint 500ml
    7
    29 €
    14,58 €/l

    Mutes skal. Parad. Daily Fr. Mint 500ml

    9.79 € par gab.

    Cena par vienību: 19,58 €/l

    30 dienu zemākā cena: 9,79 €

  • Košļājamo konfekšu Laima izlase kg
    7
    99 €
    7,99 €/kg

    Košļājamo konfekšu Laima izlase kg

    9.99 € par kg

    Cena par vienību: 9,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 9,99 €

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.25 kg 0.25kg

  • Mērce Santa Maria Pad Thai Āzijas vok 150g
    2
    25 €
    15,00 €/kg

    Mērce Santa Maria Pad Thai Āzijas vok 150g

    2.85 € par gab.

    Cena par vienību: 19,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,85 €

  • Kaf. kap. Nescafe Espresso Intenso 16x7g
    5
    99 €
    0,37 €/gab.

    Kaf. kap. Nescafe Espresso Intenso 16x7g

    8.69 € par gab.

    Cena par vienību: 0,54 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 8,69 €

  • Kūka Kūko medus-karameļu 300g

    Kūka Kūko medus-karameļu 300g

    4.19 € par gab.
    Regulārā cena: 4,69 €

    Cena par vienību: 13,97 €/kg

  • Kombuča dzīvības dzēr. ingv. un kurk.330ml
    1
    94 €
    5,88 €/l
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Kombuča dzīvības dzēr. ingv. un kurk.330ml

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,06 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Cepumi The Beginnings mandeļu pekanriek. 80g
    3
    29 €
    41,13 €/kg
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi

    Cepumi The Beginnings mandeļu pekanriek. 80g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 49,88 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Olīveļļa Grande Uliveto augstākā labuma 1l
    12
    99 €
    12,99 €/l
    Labākai dzīvei

    Olīveļļa Grande Uliveto augstākā labuma 1l

    16.99 € par gab.

    Cena par vienību: 16,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 16,99 €

Filtrs

Filtrs