Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Zaļā tēja LOYD citronu&citronzāles 30g
    2
    09 €
    69,67 €/kg

    Zaļā tēja LOYD citronu&citronzāles 30g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 99,67 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Kukurūzas čipsi Estrella ar siera garšu 110g
    1
    59 €
    14,45 €/kg

    Kukurūzas čipsi Estrella ar siera garšu 110g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 19,91 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,59 €

  • Dārzeņu asorti Rimi 860g/460g
    2
    16 €
    4,70 €/kg

    Dārzeņu asorti Rimi 860g/460g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 5,85 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,69 €

  • Kafijas kapsulas Aroma Gold Irish Cream 256g
    2 un vairāk
    -15%
    4
    69 €
    5,49 €
    0,29 €/gab.
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kafijas kapsulas Aroma Gold Irish Cream 256g

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,34 €/gab.

  • Piena šokolāde Pergale 85g
    2 un vairāk
    -32%
    1
    49 €
    2,19 €
    17,53 €/kg

    Piena šokolāde Pergale 85g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 25,76 €/kg

  • Dušas želeja Almeda Berries 750ml
    4
    79 €
    6,39 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dušas želeja Almeda Berries 750ml

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • Zobu pasta Sensodyne Daily Protection 100ml
    4
    09 €
    40,90 €/l

    Zobu pasta Sensodyne Daily Protection 100ml

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 54,90 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,49 €

  • Piena šok. Laima Vāverīte lazdu riek. 190g
    2
    99 €
    15,74 €/kg

    Piena šok. Laima Vāverīte lazdu riek. 190g

    4.59 € par gab.

    Cena par vienību: 24,16 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,59 €

  • Saldējums Druva Cigoriņa 1l/500g
    3
    99 €
    7,98 €/kg
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Druva Cigoriņa 1l/500g

    6.69 € par gab.

    Cena par vienību: 13,38 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 6,69 €

  • Prot. cepums Go On šokolādes ar saldin. 50g
    1
    59 €
    31,80 €/kg

    Prot. cepums Go On šokolādes ar saldin. 50g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 43,80 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,89 €

  • Dušas želeja Dove Hydrate 450ml
    4
    69 €
    10,42 €/l

    Dušas želeja Dove Hydrate 450ml

    7.29 € par gab.

    Cena par vienību: 16,20 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,29 €

  • Krēms Lotus Biscoff Crunchy kar. cepumu 380g
    5
    39 €
    14,18 €/kg

    Krēms Lotus Biscoff Crunchy kar. cepumu 380g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,76 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • Maltīte kaķiem Sheba Mini ar mājputnu g.6x50g

    Maltīte kaķiem Sheba Mini ar mājputnu g.6x50g

    2.59 € par gab.
    Regulārā cena: 3,75 €

    Cena par vienību: 8,63 €/kg

  • Želatīns Spilva 18g
    1
    09 €
    60,56 €/kg

    Želatīns Spilva 18g

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 69,44 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,25 €

  • Lavas kūka Beldessert tum.šok.pild. 2x90g
    3
    99 €
    22,17 €/kg

    Lavas kūka Beldessert tum.šok.pild. 2x90g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 27,72 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Melnie graudu pipari Spilva 18g
    1
    11 €
    61,67 €/kg

    Melnie graudu pipari Spilva 18g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 88,33 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,59 €

  • Raudene Spilva 8g
    0
    81 €
    101,25 €/kg

    Raudene Spilva 8g

    1.15 € par gab.

    Cena par vienību: 143,75 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,15 €

  • Kaķu bar.Gourmet Rev.ar vistu, mērci p. 2x57g

    Kaķu bar.Gourmet Rev.ar vistu, mērci p. 2x57g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 17,53 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,65 €

    Regulārā cena: 1,99 €

  • Vafeļu trubiņas Maria zebra 450g
    2
    79 €
    6,20 €/kg

    Vafeļu trubiņas Maria zebra 450g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 7,31 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,29 €

  • Autiņbiks. Salling Fri XL izmērs 6, 18gab.

    Autiņbiks. Salling Fri XL izmērs 6, 18gab.

    4.39 € par gab.
    Regulārā cena: 4,99 €

    Cena par vienību: 0,24 €/gab.

  • Košļājamās nūjiņas Salling no liel.ādas 25gab

    Košļājamās nūjiņas Salling no liel.ādas 25gab

    1.35 € par gab.
    Regulārā cena: 1,79 €

    Cena par vienību: 13,50 €/kg

  • Siers Casa Azzura Stracciatella 150g
    2 un vairāk
    -33%
    1
    99 €
    2,99 €
    13,27 €/kg

    Siers Casa Azzura Stracciatella 150g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,93 €/kg

  • Kukurūzas čipsi Santa Maria salsas g. 160g
    1
    74 €
    10,88 €/kg

    Kukurūzas čipsi Santa Maria salsas g. 160g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 15,56 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,49 €

  • Pilnv.bar.suņ.Piper ar liel.kuņģi, biet. 800g

    Pilnv.bar.suņ.Piper ar liel.kuņģi, biet. 800g

    2.69 € par gab.
    Regulārā cena: 3,49 €

    Cena par vienību: 3,36 €/kg

  • Buljons Ķekava Ramen 350ml
    2
    69 €
    7,69 €/kg

    Buljons Ķekava Ramen 350ml

    3.77 € par gab.

    Cena par vienību: 10,77 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,77 €

  • Kons.ster.k. Brit Prem. Steril. lasis 100g
    0
    63 €
    6,30 €/kg

    Kons.ster.k. Brit Prem. Steril. lasis 100g

    0.85 € par gab.

    Cena par vienību: 8,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,75 €

  • Zobu pasta Parodontax Complete Whitening 75ml
    8
    19 €
    109,20 €/l

    Zobu pasta Parodontax Complete Whitening 75ml

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 146,53 €/l

    30 dienu zemākā cena: 10,99 €

  • Kons.suņiem Pedigree liell&&tīt 4x100g

    Kons.suņiem Pedigree liell&&tīt 4x100g

    1.85 € par gab.
    Regulārā cena: 2,89 €

    Cena par vienību: 4,62 €/kg

  • Autiņbiksītes Pampers Premium Care S5 44gb

    Autiņbiksītes Pampers Premium Care S5 44gb

    14.99 € par gab.
    Regulārā cena: 20,49 €

    Cena par vienību: 0,34 €/gab.

  • Piena šokolāde Milka ar riekstiem 250g
    4
    39 €
    17,56 €/kg

    Piena šokolāde Milka ar riekstiem 250g

    6.49 € par gab.

    Cena par vienību: 25,96 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 6,49 €

  • Sausā zupa Maggi šampin. ar grauzd. ā. p. 14g
    0
    48 €
    34,29 €/kg

    Sausā zupa Maggi šampin. ar grauzd. ā. p. 14g

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 49,29 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,48 €

  • Košļājamā gumija Fini arbūzs 90g
    0
    99 €
    11,00 €/kg

    Košļājamā gumija Fini arbūzs 90g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 16,56 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,49 €

  • Lečo Nizhyn 450g
    2
    49 €
    5,53 €/kg

    Lečo Nizhyn 450g

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 7,09 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,49 €

  • Piena putra ar augļiem,jogurtu Hipp 250g
    Ekoloģisks

    Piena putra ar augļiem,jogurtu Hipp 250g

    3.49 € par gab.
    Regulārā cena: 4,69 €

    Cena par vienību: 13,96 €/kg

  • B.v. Blue Nun bezalkoholisks 0% 0,75l
    2 un vairāk
    -34%
    4
    99 €
    7,59 €
    6,65 €/l

    B.v. Blue Nun bezalkoholisks 0% 0,75l

    7.59 € par gab.

    Cena par vienību: 10,12 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Kart. biez. Maggi 5 minūtes ar dillēm 50g
    1
    39 €
    27,80 €/kg

    Kart. biez. Maggi 5 minūtes ar dillēm 50g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,80 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,39 €

  • Ā/p nūdeles Maggi 5 minutes ar tomātiem 62g
    1
    69 €
    29,65 €/kg

    Ā/p nūdeles Maggi 5 minutes ar tomātiem 62g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 34,91 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

  • Sausmaizītes Finn Crisp oriģinālās 400g

    Sausmaizītes Finn Crisp oriģinālās 400g

    3.59 € par gab.
    Regulārā cena: 4,19 €

    Cena par vienību: 8,97 €/kg

  • Biezenis Kubuš ābolu, banānu 100% 100g
    0
    79 €
    7,90 €/kg

    Biezenis Kubuš ābolu, banānu 100% 100g

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 10,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,05 €

  • Kaķu gardumi Dreamies ar kaķumētru 60g

    Kaķu gardumi Dreamies ar kaķumētru 60g

    1.29 € par gab.
    Regulārā cena: 2,09 €

    Cena par vienību: 21,50 €/kg

Filtrs

Filtrs