Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Kart. biez. Maggi 5 minūtes ar dillēm 50g
    1
    39 €
    27,80 €/kg

    Kart. biez. Maggi 5 minūtes ar dillēm 50g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,80 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,39 €

  • Ā/p nūdeles Maggi 5 minutes ar tomātiem 62g
    1
    69 €
    29,65 €/kg

    Ā/p nūdeles Maggi 5 minutes ar tomātiem 62g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 34,91 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

  • Sausmaizītes Finn Crisp oriģinālās 400g

    Sausmaizītes Finn Crisp oriģinālās 400g

    3.59 € par gab.
    Regulārā cena: 4,19 €

    Cena par vienību: 8,97 €/kg

  • Biezenis Kubuš ābolu, banānu 100% 100g
    0
    79 €
    7,90 €/kg

    Biezenis Kubuš ābolu, banānu 100% 100g

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 10,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,05 €

  • Sald. Manhattan banānu - šokolādes 1,4L/742g
    Ja liec grozā 2
    7
    99 €
    5,39 €/kg

    Sald. Manhattan banānu - šokolādes 1,4L/742g

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,77 €/kg

  • Kaķu gardumi Dreamies ar kaķumētru 60g

    Kaķu gardumi Dreamies ar kaķumētru 60g

    1.29 € par gab.
    Regulārā cena: 2,09 €

    Cena par vienību: 21,50 €/kg

  • Foreles gabaliņi karsti kūpinātas kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Foreles gabaliņi karsti kūpinātas kg

    18.99 € par kg
    Regulārā cena: 22,99 €

    Cena par vienību: 18,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.45 kg 0.45kg

  • Barība kaķiem JosiCat Sterilised 650g

    Barība kaķiem JosiCat Sterilised 650g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 3,68 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,69 €

    Regulārā cena: 3,49 €

  • Šokolādes konfektes Rimi Royal Mints 200g
    2 un vairāk
    -13%
    3
    49 €
    3,99 €
    17,45 €/kg

    Šokolādes konfektes Rimi Royal Mints 200g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,95 €/kg

  • Kūka Pellia a Gusto ar žāvētām plūmēm 450g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kūka Pellia a Gusto ar žāvētām plūmēm 450g

    4.19 € par gab.
    Regulārā cena: 4,99 €

    Cena par vienību: 9,31 €/kg

  • Suņu bar.Nutrib. ar vistu,liell.,jēru 12x100g

    Suņu bar.Nutrib. ar vistu,liell.,jēru 12x100g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 2,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

    Regulārā cena: 5,59 €

  • Mini desiņas Ādaži Grill Coll. barberkjū 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mini desiņas Ādaži Grill Coll. barberkjū 250g

    2.39 € par gab.
    Regulārā cena: 2,89 €

    Cena par vienību: 9,56 €/kg

  • Veļas mīkstin. Lenor Spring Awak. 71MR 1491ml
    5
    59 €
    3,75 €/l

    Veļas mīkstin. Lenor Spring Awak. 71MR 1491ml

    9.39 € par gab.

    Cena par vienību: 6,30 €/l

    30 dienu zemākā cena: 9,39 €

  • Maltīte kaķiem Sheba Mini ar mājputnu g.6x50g

    Maltīte kaķiem Sheba Mini ar mājputnu g.6x50g

    2.59 € par gab.
    Regulārā cena: 3,75 €

    Cena par vienību: 8,63 €/kg

  • Dez. zīmulis Rexona Aloe Vera 50ml
    2
    99 €
    59,80 €/l

    Dez. zīmulis Rexona Aloe Vera 50ml

    4.89 € par gab.

    Cena par vienību: 97,80 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,89 €

  • Enerģijas dzēriens Pulse Sugar Free 250ml

    Enerģijas dzēriens Pulse Sugar Free 250ml

    0.62 € par gab.

    Cena par vienību: 2,48 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 0,62 €

    Regulārā cena: 0,79 €

  • Ieliktn.nesat.Salling bez smaržv.10 gab
    3
    09 €
    0,31 €/gab.

    Ieliktn.nesat.Salling bez smaržv.10 gab

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,35 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,49 €

  • Melnie graudu pipari Spilva 18g
    1
    11 €
    61,67 €/kg

    Melnie graudu pipari Spilva 18g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 88,33 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,59 €

  • Asā paprika Spilva 23g
    0
    53 €
    23,04 €/kg

    Asā paprika Spilva 23g

    0.75 € par gab.

    Cena par vienību: 32,61 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,75 €

  • Uzkoda suņiem Salling žāvētas cūku ausis 110g

    Uzkoda suņiem Salling žāvētas cūku ausis 110g

    3.29 € par gab.
    Regulārā cena: 4,49 €

    Cena par vienību: 29,91 €/kg

  • Autiņbiks.Salling Fri Maxi izmērs 4, 50gab.

    Autiņbiks.Salling Fri Maxi izmērs 4, 50gab.

    7.99 € par gab.
    Regulārā cena: 9,99 €

    Cena par vienību: 0,16 €/gab.

  • Sl. kaķu bar. My love truša gaļas mērcē 4x85g

    Sl. kaķu bar. My love truša gaļas mērcē 4x85g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 3,79 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,45 €

    Regulārā cena: 1,79 €

  • Tual.tīr.līdz.Bref Power Act.Gel Ocean 750ml
    2
    89 €
    3,85 €/l

    Tual.tīr.līdz.Bref Power Act.Gel Ocean 750ml

    3.89 € par gab.

    Cena par vienību: 5,19 €/l

    30 dienu zemākā cena: 3,89 €

  • Grauzdiņi Lāči ar bekonu un mārrutkiem 100g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Grauzdiņi Lāči ar bekonu un mārrutkiem 100g

    1.89 € par gab.
    Regulārā cena: 2,29 €

    Cena par vienību: 18,90 €/kg

  • Šampūns Fructis norm.matiem 2in1 400ml
    4
    99 €
    12,47 €/l

    Šampūns Fructis norm.matiem 2in1 400ml

    7.19 € par gab.

    Cena par vienību: 17,97 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,19 €

  • Ūdens mīkstinātājs Calgon 1 kg
    9
    19 €
    9,19 €/kg

    Ūdens mīkstinātājs Calgon 1 kg

    11.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 11,99 €

  • Apavu dezodorants Tri-bio 210ml
    3
    59 €
    17,10 €/l

    Apavu dezodorants Tri-bio 210ml

    5.19 € par gab.

    Cena par vienību: 24,71 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,19 €

  • Ūdens mīkstinātājs Calgon tabl.,30 gab.
    15
    29 €
    0,51 €/gab.

    Ūdens mīkstinātājs Calgon tabl.,30 gab.

    19.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,67 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 19,99 €

  • Dušas želeja Nivea Sensitive vīr. 250ml
    3
    29 €
    13,16 €/l

    Dušas želeja Nivea Sensitive vīr. 250ml

    4.69 € par gab.

    Cena par vienību: 18,76 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,69 €

  • Biks. Huggies Pants MP4 9-14kg Boy,52gb
    12
    99 €
    0,25 €/gab.

    Biks. Huggies Pants MP4 9-14kg Boy,52gb

    18.69 € par gab.

    Cena par vienību: 0,36 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 18,69 €

  • Suņu gardumi Pedigree Jumbone L, 180g

    Suņu gardumi Pedigree Jumbone L, 180g

    2.29 € par gab.
    Regulārā cena: 3,49 €

    Cena par vienību: 10,90 €/kg

  • Biks. HuggiesPants MEGA 15-25kg Boy,44gb
    12
    99 €
    0,30 €/gab.

    Biks. HuggiesPants MEGA 15-25kg Boy,44gb

    18.69 € par gab.

    Cena par vienību: 0,42 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 18,69 €

  • Lauru lapas Santa Maria 4g
    1
    35 €
    337,50 €/kg

    Lauru lapas Santa Maria 4g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 447,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,79 €

  • Piena šokolāde Milka ar riekstiem 250g
    4
    39 €
    17,56 €/kg

    Piena šokolāde Milka ar riekstiem 250g

    6.49 € par gab.

    Cena par vienību: 25,96 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 6,49 €

  • Mārrutki Spilva ar saldo krējumu 140g
    1
    49 €
    10,64 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mārrutki Spilva ar saldo krējumu 140g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 13,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,89 €

  • Šokolādes batoniņš KitKat Chunky Peanut 42g
    0
    79 €
    18,81 €/kg

    Šokolādes batoniņš KitKat Chunky Peanut 42g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 33,10 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,39 €

  • Šokolādes konfektes Laima Rudzupuķe 160g
    2
    39 €
    14,94 €/kg

    Šokolādes konfektes Laima Rudzupuķe 160g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 24,94 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Garšviela Santa Maria maltajai gaļai 80g
    1
    79 €
    22,38 €/kg

    Garšviela Santa Maria maltajai gaļai 80g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 29,88 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,39 €

  • Sausbaranciņas ar vanilīnu glazētas 250g
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Sausbaranciņas ar vanilīnu glazētas 250g

    1.69 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 6,76 €/kg

  • Cāļu stilbi Ķekava karsti kūpināti kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļu stilbi Ķekava karsti kūpināti kg

    7.69 € par kg
    Regulārā cena: 8,59 €

    Cena par vienību: 7,69 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

Filtrs

Filtrs