Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Sojas produkts Yosoi persiku, marakujas 250g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Sojas produkts Yosoi persiku, marakujas 250g

    1.59 € par gab.
    Regulārā cena: 2,09 €

    Cena par vienību: 6,36 €/kg

  • B.v. Blue Nun bezalkoholisks 0% 0,75l
    2 un vairāk
    -34%
    4
    99 €
    7,59 €
    6,65 €/l

    B.v. Blue Nun bezalkoholisks 0% 0,75l

    7.59 € par gab.

    Cena par vienību: 10,12 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Nūdeles Knorr ar Boloņas mērci 60g
    1
    42 €
    23,67 €/kg

    Nūdeles Knorr ar Boloņas mērci 60g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 35,83 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,15 €

  • Želejkonfektes Trolli Milch Kuh 200g
    1
    55 €
    7,75 €/kg

    Želejkonfektes Trolli Milch Kuh 200g

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 11,75 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,35 €

  • Šokolādes batoniņš Karl Fazer Crunchy 55g
    1
    35 €
    24,55 €/kg

    Šokolādes batoniņš Karl Fazer Crunchy 55g

    1.95 € par gab.

    Cena par vienību: 35,45 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,95 €

  • Kuprlaša sark. ikri Lemberg Alaska gold 140g

    Kuprlaša sark. ikri Lemberg Alaska gold 140g

    12.99 € par gab.
    Regulārā cena: 14,99 €

    Cena par vienību: 92,79 €/kg

  • Vistas zupa Gallina Blanca ar smalk. nūd. 71g
    1
    39 €
    19,31 €/kg

    Vistas zupa Gallina Blanca ar smalk. nūd. 71g

    1.75 € par gab.

    Cena par vienību: 24,31 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,75 €

  • Šampuns Argan Divin 400ml
    3
    19 €
    7,97 €/l

    Šampuns Argan Divin 400ml

    4.09 € par gab.

    Cena par vienību: 10,22 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,09 €

  • Mērce Spilva Street frī kartupeļu 220g
    1
    79 €
    8,14 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva Street frī kartupeļu 220g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 11,77 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,59 €

  • Kukurūzas čipsi Santa Maria ar čili g. 185g
    1
    74 €
    9,41 €/kg

    Kukurūzas čipsi Santa Maria ar čili g. 185g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 13,46 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,49 €

  • Saldējuma konuss Kinder 62g/90ml
    1
    99 €
    32,10 €/kg

    Saldējuma konuss Kinder 62g/90ml

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 45,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,79 €

  • Veļas mazg. līdzeklis Perwoll Blossom 60MR 3l
    11
    99 €
    4,00 €/l

    Veļas mazg. līdzeklis Perwoll Blossom 60MR 3l

    20.39 € par gab.

    Cena par vienību: 6,80 €/l

    30 dienu zemākā cena: 20,39 €

  • Gāzētais dzēriens Limonāde Mežaogu 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gāzētais dzēriens Limonāde Mežaogu 1,5l

    1.45 € par gab.
    Regulārā cena: 1,75 €

    Cena par vienību: 0,97 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Olu nūdeles Alb Gold ar spinātiem 500g
    4
    59 €
    9,18 €/kg

    Olu nūdeles Alb Gold ar spinātiem 500g

    5.29 € par gab.

    Cena par vienību: 10,58 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,29 €

  • Šī sviesta lokšņu maska Missha Airy Fit 19g
    1
    59 €
    83,68 €/l

    Šī sviesta lokšņu maska Missha Airy Fit 19g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 104,74 €/l

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Rīsu loksnes maska Missha Airy Fit 19g
    1
    59 €
    83,68 €/l

    Rīsu loksnes maska Missha Airy Fit 19g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 104,74 €/l

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Plovs Rimi ar cūkgaļu 480g
    2
    88 €
    6,00 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Plovs Rimi ar cūkgaļu 480g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 7,48 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,59 €

  • SUN365 imunitātes dzēr. ar D vitamīnu 

    SUN365 imunitātes dzēr. ar D vitamīnu 

    1.49 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 24,83 €/l

  • Veļas mazg. kaps.Ariel Mountain Spring 30gab.
    15
    99 €
    0,53 €/gab.

    Veļas mazg. kaps.Ariel Mountain Spring 30gab.

    22.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,77 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 22,99 €

  • Sojas šašliks Nata maigais marinādē 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sojas šašliks Nata maigais marinādē 300g

    5.99 € par gab.
    Regulārā cena: 6,99 €

    Cena par vienību: 19,97 €/kg

  • Proteīna cepums Go On ar pistācijas garšu 50g
    1
    59 €
    31,80 €/kg

    Proteīna cepums Go On ar pistācijas garšu 50g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 37,80 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,89 €

  • Zaļās olīvas El Faro ar lasi 370ml/150g
    2 un vairāk
    -20%
    2
    00 €
    2,49 €
    13,33 €/kg

    Zaļās olīvas El Faro ar lasi 370ml/150g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 16,60 €/kg

  • Saldēts sēņu maisījums Greens 600g
    5
    59 €
    9,32 €/kg

    Saldēts sēņu maisījums Greens 600g

    6.59 € par gab.

    Cena par vienību: 10,98 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 6,59 €

  • Piena šok. batoniņš Rimi piena pildījums 100g

    Piena šok. batoniņš Rimi piena pildījums 100g

    1.19 € par gab.
    Regulārā cena: 1,69 €

    Cena par vienību: 11,90 €/kg

  • Smaržīgie pipari Spilva 15g
    0
    89 €
    59,33 €/kg

    Smaržīgie pipari Spilva 15g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 86,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,29 €

  • Gāzēts bezalkoholis.dzēriens Limpo cola 0.33l
    0
    59 €
    1,79 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gāzēts bezalkoholis.dzēriens Limpo cola 0.33l

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 4,82 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 1,59 €

  • Sl.kaķu barība My love vistas gaļu mēr. 4x85g

    Sl.kaķu barība My love vistas gaļu mēr. 4x85g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 3,79 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,45 €

    Regulārā cena: 1,79 €

  • Pilnv.bar.suņ.Piper ar liell.aknām, kart.800g

    Pilnv.bar.suņ.Piper ar liell.aknām, kart.800g

    2.69 € par gab.
    Regulārā cena: 3,49 €

    Cena par vienību: 3,36 €/kg

  • Desiņas Kurzemes Gaļsaimnieks svētku kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desiņas Kurzemes Gaļsaimnieks svētku kg

    5.79 € par kg
    Regulārā cena: 6,49 €

    Cena par vienību: 5,79 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.7 kg 0.7kg

  • Kaķu gardumi Dreamies Creamy ar vistu 4x10g

    Kaķu gardumi Dreamies Creamy ar vistu 4x10g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 2,09 €

    Cena par vienību: 34,75 €/kg

  • Lazdu rieksti Alis Co 300g
    6
    59 €
    21,97 €/kg
    Labākai dzīvei

    Lazdu rieksti Alis Co 300g

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,97 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 8,99 €

  • Kon.kaķ. Brit Prem.by Nat. gaļas izl. 4x100g
    2
    45 €
    6,12 €/kg

    Kon.kaķ. Brit Prem.by Nat. gaļas izl. 4x100g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 8,22 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,95 €

  • Siļķes fil.gab.Zigmas mar.balt.mērcē 200g
    1
    79 €
    8,95 €/kg

    Siļķes fil.gab.Zigmas mar.balt.mērcē 200g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 11,95 €/kg

  • Garneles Rimi Mare vār.ar čaul.60/70 ASC 300g
    ASC sertificētas saimniecībās audzētas jūras veltes

    Garneles Rimi Mare vār.ar čaul.60/70 ASC 300g

    3.59 € par gab.
    Regulārā cena: 6,99 €

    Cena par vienību: 11,97 €/kg

  • Auzu biezputra Herkuless ar mellenēm 6x35g
    2
    39 €
    11,38 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Auzu biezputra Herkuless ar mellenēm 6x35g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 17,10 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,59 €

  • Gaisa atsvaidzin. Air Wick Pure Spring 250ml
    4
    49 €
    17,96 €/l

    Gaisa atsvaidzin. Air Wick Pure Spring 250ml

    5.69 € par gab.

    Cena par vienību: 22,76 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,69 €

  • Dušas želeja Nivea Sport vīriešu 250ml
    3
    29 €
    13,16 €/l

    Dušas želeja Nivea Sport vīriešu 250ml

    4.69 € par gab.

    Cena par vienību: 18,76 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,69 €

  • Raudene Santa Maria 5g
    1
    01 €
    202,00 €/kg

    Raudene Santa Maria 5g

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 330,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,65 €

  • Garšviela Santa Maria zivīm ar garšaugiem 15g
    0
    79 €
    52,67 €/kg

    Garšviela Santa Maria zivīm ar garšaugiem 15g

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 70,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,05 €

  • Lečo Nizhyn 450g
    2
    49 €
    5,53 €/kg

    Lečo Nizhyn 450g

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 7,09 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,49 €

Filtrs

Filtrs