Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Garšvielas Kotanyi ar ķiplokiem vistai 30g
    1
    09 €
    36,33 €/kg

    Garšvielas Kotanyi ar ķiplokiem vistai 30g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 46,33 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,39 €

  • Cepumi Gullon Choco Chips bezglutēna 200g
    2
    95 €
    14,75 €/kg
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi

    Cepumi Gullon Choco Chips bezglutēna 200g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 17,45 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,49 €

  • Šokolādes konfektes Rimi Seashells 250g
    3
    79 €
    15,16 €/kg

    Šokolādes konfektes Rimi Seashells 250g

    4.69 € par gab.

    Cena par vienību: 18,76 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,69 €

  • Nūdeles Maggi Pasta carbonara, ātri pag. 50g
    1
    65 €
    33,00 €/kg

    Nūdeles Maggi Pasta carbonara, ātri pag. 50g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,80 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,65 €

  • Garšvielu maisījums Vegeta Natur zivīm 20g
    0
    59 €
    29,50 €/kg

    Garšvielu maisījums Vegeta Natur zivīm 20g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 39,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,79 €

  • Želejkonfektes Trolli Playmouse 200g
    1
    55 €
    7,75 €/kg

    Želejkonfektes Trolli Playmouse 200g

    2.25 € par gab.

    Cena par vienību: 11,25 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,25 €

  • Ziepes Dove Pink 90g
    1
    45 €
    16,11 €/kg

    Ziepes Dove Pink 90g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 18,78 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

  • Šampuns Pluie de Coco 400ml
    3
    19 €
    7,97 €/l

    Šampuns Pluie de Coco 400ml

    4.09 € par gab.

    Cena par vienību: 10,22 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,09 €

  • Dabīgais minerālūdens Peter Mikheim gāzēts 1l

    Dabīgais minerālūdens Peter Mikheim gāzēts 1l

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 1,39 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 1,39 €

    Regulārā cena: 1,59 €

  • Šķ. ziepes Palmolive Olive refill 1l
    4
    73 €
    4,73 €/l

    Šķ. ziepes Palmolive Olive refill 1l

    7.89 € par gab.

    Cena par vienību: 7,89 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,89 €

  • Sausās brok. Draugu Frosty Corn Flakes 225g
    1
    39 €
    6,18 €/kg

    Sausās brok. Draugu Frosty Corn Flakes 225g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 7,51 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,29 €

  • Dzēriens Garage Hard Lemon 0.0% 0,275l
    2 un vairāk
    -23%
    0
    99 €
    1,29 €
    3,60 €/l

    Dzēriens Garage Hard Lemon 0.0% 0,275l

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 4,69 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Trifeles Pure Chocolate beļ.cep.krēm.pil.148g
    3
    79 €
    25,61 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Trifeles Pure Chocolate beļ.cep.krēm.pil.148g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 33,72 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Šķ. mazg. līdz. Woolite Mix Colors 2,7l 45MR
    8
    79 €
    3,26 €/l

    Šķ. mazg. līdz. Woolite Mix Colors 2,7l 45MR

    14.49 € par gab.

    Cena par vienību: 5,37 €/l

    30 dienu zemākā cena: 14,49 €

  • Augļu tēja Možums karkāde, zemene 20x1,7g
    0
    99 €
    33,00 €/kg

    Augļu tēja Možums karkāde, zemene 20x1,7g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 46,33 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,39 €

  • Salsas mērce Santa Maria vidēja asuma 250g
    3
    43 €
    13,72 €/kg

    Salsas mērce Santa Maria vidēja asuma 250g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 17,16 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,57 €

  • Kondicionieris Elseve Hyaluron Plump 200ml
    3
    99 €
    19,95 €/l

    Kondicionieris Elseve Hyaluron Plump 200ml

    5.79 € par gab.

    Cena par vienību: 28,95 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,79 €

  • Krēms Lotus Biscoff karamelizētu cepumu 400g
    5
    39 €
    13,47 €/kg

    Krēms Lotus Biscoff karamelizētu cepumu 400g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,97 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • Šķid. veļas mazg. līdz. Ariel Color 40MR 1,8l
    12
    59 €
    6,99 €/l

    Šķid. veļas mazg. līdz. Ariel Color 40MR 1,8l

    20.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,66 €/l

    30 dienu zemākā cena: 20,99 €

  • Svece Bolsius cilindr. balta 80/58mm
    -30%
    1
    25 €
    1,25 €/gab.

    Svece Bolsius cilindr. balta 80/58mm

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 1,79 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 1,79 €

  • Svece Bolsius cilindr. balta 120/58mm
    -30%
    1
    81 €
    1,81 €/gab.

    Svece Bolsius cilindr. balta 120/58mm

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 2,59 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 2,59 €

  • Bezalkohol. alus Bavaria sarkano augļu 0,33l

    Bezalkohol. alus Bavaria sarkano augļu 0,33l

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,55 €

    Cena par vienību: 4,21 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ziepes Dove Nourishing 90g
    1
    45 €
    16,11 €/kg

    Ziepes Dove Nourishing 90g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 18,78 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

  • Cepumi Roshen Multicake citron. kr .gar. 180g
    0
    75 €
    4,17 €/kg

    Cepumi Roshen Multicake citron. kr .gar. 180g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,99 €

  • Zaļās olīvas El Faro ar anšoviem 370ml/150g
    2 un vairāk
    -20%
    2
    00 €
    2,49 €
    13,33 €/kg

    Zaļās olīvas El Faro ar anšoviem 370ml/150g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 16,60 €/kg

  • Zaļās olīvas El Faro ar citronu 370ml/150g
    2 un vairāk
    -20%
    2
    00 €
    2,49 €
    13,33 €/kg

    Zaļās olīvas El Faro ar citronu 370ml/150g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 16,60 €/kg

  • Hig.ieliktnīši Salling bez smaržvielām 32 gab
    1
    55 €
    0,05 €/gab.

    Hig.ieliktnīši Salling bez smaržvielām 32 gab

    1.75 € par gab.

    Cena par vienību: 0,05 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 1,75 €

  • Želejk.Rowntrees Randoms skābu augļu gar.130g
    2 un vairāk
    -25%
    1
    49 €
    1,99 €
    11,46 €/kg

    Želejk.Rowntrees Randoms skābu augļu gar.130g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,31 €/kg

  • Konfekšu izlase Pergale Milk berries 117g
    1
    99 €
    17,01 €/kg

    Konfekšu izlase Pergale Milk berries 117g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 28,97 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,39 €

  • Krēma kūka Kūko burkānu 300g

    Krēma kūka Kūko burkānu 300g

    4.19 € par gab.
    Regulārā cena: 4,99 €

    Cena par vienību: 13,97 €/kg

  • Melnā tēja Loyd mango, persiku garšu 20x1,7g
    2
    09 €
    58,06 €/kg

    Melnā tēja Loyd mango, persiku garšu 20x1,7g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 83,06 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Roku ziepes Salling Fri putojošas 300ml
    1
    89 €
    6,30 €/l

    Roku ziepes Salling Fri putojošas 300ml

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 7,97 €/l

    30 dienu zemākā cena: 2,39 €

  • Cepumi Domino ar zemeņu garšas pildijumu 175g
    1
    69 €
    9,66 €/kg

    Cepumi Domino ar zemeņu garšas pildijumu 175g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 16,51 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,89 €

  • Kaķu bar.Purina One Indoor Form. ar tīt. 750g

    Kaķu bar.Purina One Indoor Form. ar tīt. 750g

    4.19 € par gab.
    Regulārā cena: 6,49 €

    Cena par vienību: 5,59 €/kg

  • Tomāti Mutti sasmalcināti ar baziliku 400g
    2
    39 €
    5,97 €/kg

    Tomāti Mutti sasmalcināti ar baziliku 400g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,47 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Kukurūzas čipsi Santa Maria siera g. 160g
    1
    74 €
    10,88 €/kg

    Kukurūzas čipsi Santa Maria siera g. 160g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 15,56 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,49 €

  • Gāz.bezalk.dzēriens Limpo apelsī.garša 0.33l
    0
    62 €
    1,88 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gāz.bezalk.dzēriens Limpo apelsī.garša 0.33l

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 4,82 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 1,59 €

  • Limonāde Dimdiņi aveņu kombuča 330ml
    Izcelsmes valsts Latvija

    Limonāde Dimdiņi aveņu kombuča 330ml

    2.19 € par gab.
    Regulārā cena: 2,79 €

    Cena par vienību: 6,64 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Siļķu fil.gab.Zigmas mar. Skandinā.gau. 370g
    2
    99 €
    8,08 €/kg

    Siļķu fil.gab.Zigmas mar. Skandinā.gau. 370g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,78 €/kg

  • Balzāms pēc skūšanās Nivea for men original
    9
    59 €
    95,90 €/l

    Balzāms pēc skūšanās Nivea for men original

    13.39 € par gab.

    Cena par vienību: 133,90 €/l

    30 dienu zemākā cena: 13,39 €

Filtrs

Filtrs