Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Dušas želeja Palmolive Olive Milk 750ml
    5
    29 €
    7,05 €/l

    Dušas želeja Palmolive Olive Milk 750ml

    10.49 € par gab.

    Cena par vienību: 13,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 10,49 €

  • Šampūns Nivea Men pretblaugznu 250ml
    3
    29 €
    13,16 €/l

    Šampūns Nivea Men pretblaugznu 250ml

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 19,16 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,79 €

  • Krēms Kiddy Duo šoko., lazdu riekstu gar.700g
    5
    39 €
    7,70 €/kg

    Krēms Kiddy Duo šoko., lazdu riekstu gar.700g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 8,56 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • Rulete ar želejas gabaliņiem 300g

    Rulete ar želejas gabaliņiem 300g

    3.29 € par gab.
    Regulārā cena: 3,69 €

    Cena par vienību: 10,97 €/kg

  • Sausais šampūns Syoss anti-grease 200ml
    4
    59 €
    22,95 €/l

    Sausais šampūns Syoss anti-grease 200ml

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 37,45 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,49 €

  • Mērces mais. Santa Maria Dip gvakamole 15g
    1
    32 €
    88,00 €/kg

    Mērces mais. Santa Maria Dip gvakamole 15g

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 110,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,99 €

  • Siers ar kaņepju sēkl., lins. fas. kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers ar kaņepju sēkl., lins. fas. kg

    6.99 € par kg
    Regulārā cena: 9,99 €

    Cena par vienību: 6,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.75 kg 0.75kg

  • Papīra dvielis Zewa Jumbo Premium, 1 gab,230s
    5
    59 €
    5,59 €/gab.

    Papīra dvielis Zewa Jumbo Premium, 1 gab,230s

    6.69 € par gab.

    Cena par vienību: 6,69 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 6,69 €

  • Nūjiņas surimi Atlantika saldētas kg
    8
    49 €
    8,49 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Nūjiņas surimi Atlantika saldētas kg

    9.79 € par kg

    Cena par vienību: 9,79 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 9,79 €

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.35 kg 0.35kg

  • Proteīna batoniņš Beginnings ananāsu 40g
    1
    59 €
    39,75 €/kg
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi

    Proteīna batoniņš Beginnings ananāsu 40g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 44,75 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,79 €

  • V. buljons Gallina Blaca dill./pēters. 12x10g
    1
    08 €
    9,00 €/kg

    V. buljons Gallina Blaca dill./pēters. 12x10g

    1.35 € par gab.

    Cena par vienību: 11,25 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,35 €

  • Šķ. z. Palmolive Almond Refill 1L
    4
    79 €
    4,79 €/l

    Šķ. z. Palmolive Almond Refill 1L

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

  • Saldējums Milka Karameles kraukšķis 90ml/62g
    1
    65 €
    26,61 €/kg

    Saldējums Milka Karameles kraukšķis 90ml/62g

    2.75 € par gab.

    Cena par vienību: 44,35 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,75 €

  • Saldējums ar pistācijas g., riek. 200g/326ml
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Saldējums ar pistācijas g., riek. 200g/326ml

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 24,95 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

    Regulārā cena: 6,89 €

  • Putojošās ziepes Grapefruit 300ml
    2
    55 €
    8,50 €/l

    Putojošās ziepes Grapefruit 300ml

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 10,63 €/l

    30 dienu zemākā cena: 3,19 €

  • Hig. paketes Libresse Maxi Night Duo 18gab.
    3
    39 €
    0,19 €/gab.

    Hig. paketes Libresse Maxi Night Duo 18gab.

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,22 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Veļas pulveris Persil Color 20MR 1,1kg
    7
    19 €
    6,54 €/kg

    Veļas pulveris Persil Color 20MR 1,1kg

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,08 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 9,99 €

  • Sausās brokastis Draugu Crispy Cookies 225g
    1
    59 €
    7,07 €/kg

    Sausās brokastis Draugu Crispy Cookies 225g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 8,84 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,59 €

  • Šķist. dzēr. Mokate Latte Matcha Mango 6x14g
    2
    59 €
    30,83 €/kg

    Šķist. dzēr. Mokate Latte Matcha Mango 6x14g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 39,17 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,29 €

  • Svece Cozy Home 6 gab ķirbis HW26
    4
    19 €
    4,19 €/gab.

    Svece Cozy Home 6 gab ķirbis HW26

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • Zupa kaķiem Felix Soup Original ar gaļu 6x48g

    Zupa kaķiem Felix Soup Original ar gaļu 6x48g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,91 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,39 €

    Regulārā cena: 2,99 €

  • Svece Bolsius cilindr. sarkana 120/58mm
    -30%
    1
    81 €
    1,81 €/gab.

    Svece Bolsius cilindr. sarkana 120/58mm

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 2,59 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 2,59 €

  • Dez. zīm. Rexona Invisible B&W 50ml
    2
    99 €
    59,80 €/l

    Dez. zīm. Rexona Invisible B&W 50ml

    4.89 € par gab.

    Cena par vienību: 97,80 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,89 €

  • Tr.tīr.gēls Vanish Oxi Action baltai veļai 1l
    6
    79 €
    6,79 €/l

    Tr.tīr.gēls Vanish Oxi Action baltai veļai 1l

    8.29 € par gab.

    Cena par vienību: 8,29 €/l

    30 dienu zemākā cena: 8,29 €

  • Kondicion. Elseve Glycolic Gloss Core 200ml
    3
    99 €
    19,95 €/l

    Kondicion. Elseve Glycolic Gloss Core 200ml

    5.79 € par gab.

    Cena par vienību: 28,95 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,79 €

  • Ieliktn.nesat.Salling bez smaržv.12 gab
    2
    95 €
    0,25 €/gab.

    Ieliktn.nesat.Salling bez smaržv.12 gab

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 0,27 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,29 €

  • Šķīstošā kafija Indian Instant 90g
    2
    89 €
    32,11 €/kg

    Šķīstošā kafija Indian Instant 90g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 38,78 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,49 €

  • Kakao cepumi Oreo Brownie 154g
    1
    79 €
    11,62 €/kg

    Kakao cepumi Oreo Brownie 154g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 16,82 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,59 €

  • Viegli gāz.dz.Rimi godži ogu,dzērv.gar.0,568l

    Viegli gāz.dz.Rimi godži ogu,dzērv.gar.0,568l

    0.96 € par gab.
    Regulārā cena: 1,25 €

    Cena par vienību: 1,69 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Tomāti Mutti mizoti 400g/260g
    2
    39 €
    5,97 €/kg
    Labākai dzīvei

    Tomāti Mutti mizoti 400g/260g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,47 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Gardmaize Dabas ar sēklām un medu 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gardmaize Dabas ar sēklām un medu 500g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,71 €

    Cena par vienību: 2,78 €/kg

  • Saldējums Kinder Bueno 285g/455ml
    7
    99 €
    28,04 €/kg

    Saldējums Kinder Bueno 285g/455ml

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 35,05 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 9,99 €

  • Buljons Ķekava dārzeņu 750ml
    5
    69 €
    7,59 €/kg

    Buljons Ķekava dārzeņu 750ml

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,65 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

  • Limonāde Dimdiņi bumbieru kombuča 330ml
    Izcelsmes valsts Latvija

    Limonāde Dimdiņi bumbieru kombuča 330ml

    2.19 € par gab.
    Regulārā cena: 2,79 €

    Cena par vienību: 6,64 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Saldējums Valsoia ar pistācijām 510ml/300g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Saldējums Valsoia ar pistācijām 510ml/300g

    3.59 € par gab.
    Regulārā cena: 4,99 €

    Cena par vienību: 11,97 €/kg

  • Kons. kaķ. Carny tītars, vista, garnel. 200g

    Kons. kaķ. Carny tītars, vista, garnel. 200g

    1.59 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 7,95 €/kg

  • WC bloks Bref Spa Moments Harmony 3x50g
    4
    79 €
    31,93 €/kg

    WC bloks Bref Spa Moments Harmony 3x50g

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 53,27 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

  • Trauku mazgāš. līdz. Fairy Pomegranate 900ml
    3
    99 €
    4,43 €/l

    Trauku mazgāš. līdz. Fairy Pomegranate 900ml

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,54 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Želejkonfektes Haribo Happy Halloween 250g

    Želejkonfektes Haribo Happy Halloween 250g

    3.14 € par gab.

    Cena par vienību: 12,56 €/kg

  • Colgate Zobu Pasta Mw.Expert White 75Ml
    5
    09 €
    67,87 €/l

    Colgate Zobu Pasta Mw.Expert White 75Ml

    8.59 € par gab.

    Cena par vienību: 114,53 €/l

    30 dienu zemākā cena: 8,59 €

Filtrs

Filtrs