Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Šokolādes konfektes Ferrero Rocher 100g
    4
    39 €
    43,90 €/kg

    Šokolādes konfektes Ferrero Rocher 100g

    5.95 € par gab.

    Cena par vienību: 59,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,95 €

  • SUN365 Smūtijs Pina Colada 250ml
    Labākai dzīvei

    SUN365 Smūtijs Pina Colada 250ml

    1.89 € par gab.
    Regulārā cena: 2,49 €

    Cena par vienību: 7,56 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sausais šampūns Syoss anti-grease 200ml
    4
    59 €
    22,95 €/l

    Sausais šampūns Syoss anti-grease 200ml

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 37,45 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,49 €

  • Rīsu pārslu putra 100% Hipp BIO 200g
    Ekoloģisks

    Rīsu pārslu putra 100% Hipp BIO 200g

    3.49 € par gab.
    Regulārā cena: 4,69 €

    Cena par vienību: 17,45 €/kg

  • Mērces mais. Santa Maria Dip gvakamole 15g
    1
    32 €
    88,00 €/kg

    Mērces mais. Santa Maria Dip gvakamole 15g

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 110,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,99 €

  • Konservi suņiem Pedigree Adult 4x100g

    Konservi suņiem Pedigree Adult 4x100g

    1.85 € par gab.
    Regulārā cena: 2,89 €

    Cena par vienību: 4,62 €/kg

  • Auzu granola The Beginnings ar dzērvenēm 200g
    3
    69 €
    18,45 €/kg
    Nesatur lipekli Nesatur pienu Izcelsmes valsts Latvija

    Auzu granola The Beginnings ar dzērvenēm 200g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 21,45 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,29 €

  • Rulete Rulē aveņu 300g

    Rulete Rulē aveņu 300g

    4.09 € par gab.
    Regulārā cena: 4,59 €

    Cena par vienību: 13,63 €/kg

  • S.pusgarās zeķes Pc Nancy nero uni 40d
    -40%
    1
    49 €
    1,49 €/gab.

    S.pusgarās zeķes Pc Nancy nero uni 40d

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 2,49 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 2,49 €

  • Kapu svece 24stundas SU-430 sarkana
    -30%
    1
    46 €
    1,46 €/gab.

    Kapu svece 24stundas SU-430 sarkana

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 2,09 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 2,09 €

  • Piemiņas sveces BOLSIUS 50h
    -30%
    1
    04 €
    1,04 €/gab.

    Piemiņas sveces BOLSIUS 50h

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 1,49 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 1,49 €

  • Ananasu gab.sulā Rimi Planet 567g/340g
    2
    79 €
    8,21 €/kg
    Labākai dzīvei

    Ananasu gab.sulā Rimi Planet 567g/340g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 11,15 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,79 €

  • Ziepes Dove Gentle Exfoliating 90g
    1
    45 €
    16,11 €/kg

    Ziepes Dove Gentle Exfoliating 90g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 18,78 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

  • Ziepes Dove Relaxing 90g
    1
    45 €
    16,11 €/kg

    Ziepes Dove Relaxing 90g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 18,78 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

  • Baterija Energizer Power AAA CPH8 8 gab
    4
    79 €
    0,60 €/gab.

    Baterija Energizer Power AAA CPH8 8 gab

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,00 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

  • Sausais raugs Rimi 12g
    0
    48 €
    40,00 €/kg

    Sausais raugs Rimi 12g

    0.59 € par gab.

    Cena par vienību: 49,17 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,59 €

  • Tum. šok. trifeles ar citronu kr. pild. 148g
    3
    79 €
    25,61 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tum. šok. trifeles ar citronu kr. pild. 148g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 33,72 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Piena šokolāde Pergale ar meža ogu pild. 100g
    2 un vairāk
    -32%
    1
    49 €
    2,19 €
    14,90 €/kg

    Piena šokolāde Pergale ar meža ogu pild. 100g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 21,90 €/kg

  • Tr. m. maš. kaps. Finish P. Quantum AIO 80gb.
    19
    59 €
    0,24 €/gab.

    Tr. m. maš. kaps. Finish P. Quantum AIO 80gb.

    39.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,50 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 39,99 €

  • Trauku mazgāšanas līdzeklis Fairy Apple 900ml
    3
    99 €
    4,43 €/l

    Trauku mazgāšanas līdzeklis Fairy Apple 900ml

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,54 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Dezodorants Old Spice Wolfhorn 85ml
    6
    79 €
    79,88 €/l

    Dezodorants Old Spice Wolfhorn 85ml

    8.29 € par gab.

    Cena par vienību: 97,53 €/l

    30 dienu zemākā cena: 8,29 €

  • Konfektes Rimi Fresh Mint 16g
    3 un vairāk
    -18%
    0
    45 €
    0,55 €
    28,12 €/kg

    Konfektes Rimi Fresh Mint 16g

    0.55 € par gab.

    Cena par vienību: 34,37 €/kg

  • Maltīte kaķiem Sheba Mini ar zivi 6x50g

    Maltīte kaķiem Sheba Mini ar zivi 6x50g

    2.59 € par gab.
    Regulārā cena: 3,75 €

    Cena par vienību: 8,63 €/kg

  • Svece Bolsius cilindr. ziloņk. 80/58mm
    -30%
    1
    25 €
    1,25 €/gab.

    Svece Bolsius cilindr. ziloņk. 80/58mm

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 1,79 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 1,79 €

  • Poru skrubis Farmstay Hyaluronic 7g
    0
    95 €
    135,71 €/kg

    Poru skrubis Farmstay Hyaluronic 7g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 170,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,19 €

  • Mērce Barilla Olive 400g
    2
    44 €
    6,10 €/kg
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Piemērots veģetāriešiem

    Mērce Barilla Olive 400g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 8,72 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,89 €

  • Veļas mazg. kaps. Persil Discs Color 22gab.
    9
    99 €
    0,45 €/gab.

    Veļas mazg. kaps. Persil Discs Color 22gab.

    15.39 € par gab.

    Cena par vienību: 0,70 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 15,39 €

  • Tomāti Mutti mizoti 400g/260g
    2
    39 €
    5,97 €/kg
    Labākai dzīvei

    Tomāti Mutti mizoti 400g/260g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,47 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Melnā tēja Možums citronu aromatizētā 30g
    0
    69 €
    23,00 €/kg

    Melnā tēja Možums citronu aromatizētā 30g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 29,67 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,89 €

  • Tējas svece Bolsius 100gab. 4h
    -30%
    7
    69 €
    7,69 €/gab.

    Tējas svece Bolsius 100gab. 4h

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 10,99 €

  • Slapja kaķu barība My Love ar zivi mēr. 4x85g

    Slapja kaķu barība My Love ar zivi mēr. 4x85g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 3,79 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,45 €

    Regulārā cena: 1,79 €

  • Skūšanās kasetes Venus Smooth 8gab.
    16
    19 €
    2,02 €/gab.

    Skūšanās kasetes Venus Smooth 8gab.

    24.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,12 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 24,99 €

  • Liellopu gaļ. uzk. Sticks Cheese & Chives 35g
    2 un vairāk
    -21%
    1
    80 €
    2,29 €
    51,43 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Liellopu gaļ. uzk. Sticks Cheese & Chives 35g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 65,43 €/kg

  • WC bloks Bref Color Auto Active Flower 3x50g
    5
    19 €
    34,60 €/kg

    WC bloks Bref Color Auto Active Flower 3x50g

    7.55 € par gab.

    Cena par vienību: 50,33 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 7,55 €

  • Konfektes Candy Collection Halloween 140g

    Konfektes Candy Collection Halloween 140g

    2.79 € par gab.
    Regulārā cena: 3,99 €

    Cena par vienību: 19,93 €/kg

  • Kondicionieris Oshy ar keratīnu 1l
    5
    49 €
    5,49 €/l

    Kondicionieris Oshy ar keratīnu 1l

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 9,99 €

  • Zobu birste Colgate Kids Har.Pot.6-9g. 2gab.
    2
    39 €
    1,20 €/gab.

    Zobu birste Colgate Kids Har.Pot.6-9g. 2gab.

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,00 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Sausmaizītes Finn Crisp tradicionālās 200g
    Piemērots vegāniem Labākai dzīvei Piemērots veģetāriešiem

    Sausmaizītes Finn Crisp tradicionālās 200g

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,35 €

    Cena par vienību: 9,95 €/kg

  • Piena šokolāde Milka Oreo 300g
    4
    39 €
    14,63 €/kg

    Piena šokolāde Milka Oreo 300g

    6.49 € par gab.

    Cena par vienību: 21,63 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 6,49 €

  • Garšviela Santa Maria šašlikam 100g
    1
    59 €
    15,90 €/kg

    Garšviela Santa Maria šašlikam 100g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 22,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,59 €

Filtrs

Filtrs